bugün

artık resit olan, hossohbet sozluk yazarı***
şairin;"ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden" sözlerine uygun davranan,sözlüğün kalitesini yükselteceğine inandığım yeni yazar arkadaşım.
tıp gibi yüksek puanlı bir bölümü kazanan ama hazırlığa takılan, az yazan ama ne yazsa favorim olan, kardeşim olan yazar.
sözlüğü "bilgi kaynağı" yapmak için uğraşan yazar. takdir edilesi.
tematiğin dostu benim dostumdur. geç olsa da hoşgeldin..
sözlüğe bilgi içerikli entry girerek beni de gaza getiren takdir edilesi yazar.
herkesin örnek alması gereken yazar.
çok nazik ve keyifli bir yazar hoşgelmiştir.
sözlüğü doktor olma hayaline tercih etmiş görünen,internet kafecilerin dostu,aç ama zayıf güzel insan.sözlükteki temel bilgi eksikliklerini doldurmaya çalışan azimli yazar.yazları kumsalda yaşayan tipik bir serikli.eski oda arkadaşım.
adından anlaşılan herşeyi kasıpkavuran bir yiyicilikle yiyen anlamı cıkıyo
en iyi arkadaslarımdandır......
sözlügün bence bitanesi
hızına yetişilmeyen, çok yazdığı halde asla saçmalamayan, sözlüğün büyük bir boşluğunu dolduran yazar kardeşim.
an itibarıyla 1000. beyanını girmek üzere olan yazar.
havada uçarak gelen edit: girmiş bile
hiperaktif tıpçı, mesaja cevap yazma ustası, boş bakınız doldurma uzmanı, tekerlemeci, kardeş kişilik. aslansın kaplansın ekolünden* velet yazar.
tematik çalışmalara gösterdiği ilgiyi derslerine gösterse en bir süper hazırlık öğrencisi olacak züper kişilik.
yakalarsam kafasında bir iki kitap paralayacagım yazar..
beni bilgi girişinde yalnız bırakmayan yazar.
bir kelimeyi 10000000... defa tekrarlama kapasitesine sahip,sohbet canlisi,pitircik sevimli bir yazar.
o bir kara murat.seker,corek,pasta,borek kelimelerin kifayetsiz kalicagi insan.
geç de olsa tanışma şansını buldugum,gelecekte de bir gün yüzyüze karşılaşıp 2 çift kelam etme şansım olursa cok sevineceğim,benimle aynı yola baş koymuş,tıp ilmine kellesini feda etmeye hazır,canla başla çalışan,biraz çöm* ama gayet canayakın,konuşulası,msn den devam edilesi yazardır...
zannımca hasımlarım tarafından üzerime yollanmıs olan yazardır.ama sevimlidir,hoştur,keratadır.herneyse..en kısa zamanda ajanlarımız bu olayı desifre edecektir..
(bkz: aranan tüm kanlar bulundu)
yarı hemşerim sayılan * * * *, çok cana yakın, hasta olduğumu duyunca "ben 1/7 doktor sayılırım, şikayetin ne?" diye soran *, doktor olacağı halde iğneden korkan fakat hastalara iğne yaparken "onları iğneyle bir güzel deşeceğim" dediği için tarafımdan "psikopat" olarak adlandırılan canım manevi kardeşim.
15 mayıs 2006 tarihinde sözlükte sol frame açılan her coğrafi başlıgın altında ismini gördüğüm takdir edilesi yazar
gün itibariyle tsi ile 00.00 dan bu yana tam 200 entry girerek bölümdaşı olan beni de gururlandırmış yazar ..
ikinci nesil olmasına rağmen şimdiye kadar girdiği 1500 entry ile de şimdilik rakipsiz gibi durmakta .. * *
sözlükteki bütün butonlar, bölümler hakkında bilgi veren, kendisini sözlüğe adamış, kendisine; "sen okula gitmedin mi bugün bakıyım, hani bana söz vermiştin, sınıfı geçecektin?" diye sorduğum yazar kardeşim.