bugün

Konusu çok etkileyici olmasada film kendini izletiyor mekanlar kostümler filmin dokusu oldukça güzel resmen bir görsel şov.
Yatırım tavsiyesidir. pardon pardon izlenim tavsiyesidir. bu Dolar hayatımızı allak bullak etti..

büyük hümanist yazar Stefan zweig'ın notlarından uygulamadır efendim bu film. Önceki entry lerde söylediyse bile tekrar etmekten onur duyarım.
renkleri çok güzel olan film. nasıl yorum yapacağımı bilemedim..renkleri çok güzel, izleyince hak vereceksiniz.
çok güzel film. gustav ve loby boy karakteri çok gerçek olmuş.
izlediğim en güzel filmlerden. Şiddetle tavsiye.
başıma bi şey gelmeyecekse abartılan film bence.

the royal tenenbaums bi efsanedir söz gelimi.
4 oscar, 1 altın küre sahibi, Keyifle izlenebilecek güzel bir filmdir.
çok çok daha iyilerini izlemişimdir..

toplum baskısı ve anlamadan etmeden evet ya evet yine bu baskı sebebiyle alkış alkış yapan kitlenin amına koyayım..

koyun sürüleri amına koyayım..
Otelin görüntüsü sadece yetecek bir film. Yani bir film düşünün ki, içinde aksiyon ve komedi barındırsın aynı zamanda da sanatsal açıdan harika olsun . O tren sahnesindeki yatakta çekilen görüntü bayağı ilgimi çekti, gayet hoştu. Nezih bir film, izleyen pişman olmaz.
Arka fondaki hakim renklerden midir nedir izlerken/izledikten sonra insanın canı pasta çekiyor.
bir kez daha izliyorum an itibariyle. güzel film..
en sığır izleyicinin bile sinemasal anlamda ihtişamlı yönlerini ayırt edebileceği müthiş film.
otelimiz olduğunda mösyö gustave gibi biri olmak lazım heralde o zaman kâr ederiz.
oyuncu kadrosu müthiş olan sıcak , renkli , pasta gibi bir film.
görsel
Filmi ilk kez dün izledim. Aklıma takılan şey mustafanın oteli bir ara onun yerine geçen bellboya ilerleyen senelerde devredip devretmeyeceği.
Film masal tadında, kesin izleyin.