bugün

entry'ler (385)

5 şubat 2023 galatasaray trabzonspor maçı

içten içe tüm Kanaryaların Trabzonu desteklediği maç.

pina colada

Sizin Isabelle şarkısının Almanca kısmında duyup anlamadığınız şeyi biz yıllardır tüketiyoruz dediğim harika kokteyl.

9 temmuz 2022 uludağ sözlük bayramlaşması

Ekşide şu an itibari ile 628 ileti, uludağ da ise şu an itibari ile 29 iletinin olduğu girdidir. Demek ki ekşi uludağ’dan 21,6551724 kat daha büyük bir mecradır.

08509010449

Türk Telekom iştiraki, cumartesi sabahı 08:25’te arayıp internet satabilecek kadar hadsiz telefon numarası. Bıktık arkadaş şu Telekom’un 850li numaralarından

the ordinary

Çok iyi ve kaliteli olan, hatunlara gayet iyi gelen makyaj temizleme, peeling vb. Ürünleri olan marka.

skippy fıstık ezmesi

Bunu yemediyseniz henüz fıstık ezmesi yememişsinizdir.

halen

Sagopa Kajmer’in Kağıt Kesikleri adlı albümünün ilk video klibi. Şarkı eski Sago şarkıları tadında, yapmış yine Reis.

bein sports haber

Şu anda 10.yıl marşını çalıyo Efes Olmpiyakos’a koyduktan sonra. Helal size bee..

deizmin artması

Ne DEdin senciler arttığı sürece Deizm de artar, normal DEğil mi? Çünkü herkes bir şey DEmek istiyor.

uludağ sözlük

Uzun zaman sonra bir gireyim dedim, ortam aynı ortam değişen bir şey yok.
Adı Uludağ ama ululuk sıfır maşallah.

ahlaksız batı nın iyi olduğu konular

Ahlaklı olmaları.

amy winehouse

Yaşasaydı bugün 38.yaşını kutlayacaktı.
R.I.P.

ilk ve son dizisi

Blutv de başrollerini Özge Özpirinçci ve Salih bademci’nin oynadığı, henüz 5.bölüme kadar yayınlanmış, toplam 8 bölümden oluşam dizi.
Oyunculuklar gerçekten muhteşem.Kesinlikle izleyiniz.
Not:Turkcell Tv de yayınlayacakmış. Özge’nin küfürleri kesin keserler ya neyse.

tak tak takirdama

Şak şak şakırdama diye devam eder.

kedi

Ben özlemedim ki seni kedi özledi çağır onu gelsin diye bana kendi söyledi isimli Candan Erçetin şarkısında bahsedilen hayvandır.

nugger dondurma

En iyi Algida dondurması olur kendileri.

hande sarıoğlu nun göt açıklaması

Göte göt demiştir lakin göt kelimesini defalarca tekrarlayarak irite ettiği için tarafınızca ti’ye alınmış durum, bir nevi haklıyken haksız olma durumu olmuş.

ender bilgin

Amilton’u yazıldığı gibi ama Welinton’ı Welintin diye telaffuz eden spiker.

gecenin şarkısı

Taladro-Deniz Kızı.
Ferdi özbeğen- Ağla halime.

sinemada izlediğiniz ilk film

Roger rabbit.