bugün

(bkz: hadım etmek)
(bkz: idam)
bir kadın hukukçu tarafından uzun zaman önce teklif edilen ve kabul edilip yasalaşması için duada olduğum ceza;

biyolojik hadım ve tecavüz suçlusunun kapısına suçu ile alakalı bir tabela koymak...
ne yazık ki türkiye'de tecavüzcüsü ile evlendirilme seçeneği var ve kullanılıyor. ** *
nükleer, biyolojik vs laboratuar deneylerinde kobay olarak kullanılma cezası daha iyidir. böyle insanlar zorla şiddet düşüncesi sokarlar en düzgün insanın aklına bile.
özelikle çocuk tecavüzcülerinin beşikteki bebeğe bile tecavüz edenlerin kesin cezası ölüm olmalıdır. bebekte mi tahrik ediyor ey mel'un?
tırnaklarını kerpetenle çekmek. yavaştan yavaştan. maket bıçağı ile kesmek aletini. olabilir mesela. ne bileyim.
önce teker teker tüm parmaklarını keseceksin, sonra tüm uzuvlarını yavaşça parçalara ayıracaksın. sonra burun ve kulaklar koparılır, gözler oyulur, kalan vücudun derisi yüzülür ve terk edilir.
en güzel ceza idamdır. birini idam edin bakalım bir daha tecavüz ediyormu hiç kimse.
siyahi eşcinsellerder oluşan bir koğuşta müebbet hapis olabilir. tabi tecavüz edenin tercihlerine göre cezadan çok mükafat da olabilir bu dimi? *
öyle hemen öldürmeyeceksin onu lan. şeyinin ucunu gıdım gıdım kesceksin. her gün biraz kescen agzına sokcan kestikçe. ve kestiğin yere kezzap dökceksin. tırnaklarını çekip altta kalan kanlı deriye kızgın yağ döküp iğneler batırcaksın tırnaksız parmağına. gözüne tırnaklarını sokcaksın. kirpiklerini tek tek yolcaksın. her gün bi dişini çekceksin. kulağına böcek sokcaksın o vızırdadıkça olmayan beyni kendinden geçecek. kıçına kızgınlaştırılmış demiri sokcaksın. meme ucuna kızgın yağ dökceksin. kesceksin meme uçlarını. dudaklarını iğneyle delceksin. sonra kaynar su dökceksin dudaklarına. kan içirceksin. işiceksin suratına dökceksin çişini içirceksin. sıctıgın boku agzına burnuna sokcaksın o itin. vay şerefsizler yaaa ata siktirceksin onları lan
tecavüz ederken kullandığı organını kopartarak o organ tarafından tecavüze uğramasını sağlamak. ya da 15-20 zenci arkadaşlar bir odayada kapatılabilir. öldürsen az gelir zira.
insanlık dışı bir suç olduğu için insan haklarından yararlanamamaları sağlanmalı ve idam edilmelidirler. evet suçlu bile olsa her insanın yaşama hakkı kutsaldır , ama şimdi sizce bu bir suç mu ? hırsızlık , gasp , dolandırıcılık vede diğerleri insanı olarak algılanmasa da yaşanabilir kabul edilebilir tecavüz öyle mi ? . tecavüze uğramak ve dolandırılmak bir düşünün bakalım başınıza gelse aynı hissetirecek mi ? hülasa demem o ki insanlık dışı bir suç olduğundan bunu yapanlar insan kategorisine alınıp hükümleri ona göre verilmemeli ..
(bkz: ölene kadar mokoko)
1- kızgın yağ ile götünü ve sikini yakıyoruz.

30 dakika ara *

2- huni yardımı ile göte 200 gr * kızgın yağ dökülür.

30 dakika ara *

3- ısıtılmış bira şişesi yavaşça göte sokulur.
(bkz: idam) olmadı direk (bkz: hadım etmek). böyle demokrasi hapis fln boş işler. ohh adam ona buna dayasın sonra elektrik,su,yemek beleş hapishanede yaşasın.
en kesin ve caydırıcı olan ne ise, mümkünse bir daha değil tecavüz etmek aklından dahi geçiremeyecek hale getirmek zanlıyı!
iran'da tecavüzcülerin 'emanetleri' eşlerinin gözleri önünde kesilmektedir.
kıssasa kıssas veya hadım verilecek en iyi cezadır.
cinsiyetini degiştirip tecavüz etmek olabilir heralde.
hapishaneye göndermek. onları orda grupça hallediyorlar zaten.
Ön taraftaki uzantı kesilip, arka taraftaki boşluğa monte edilir.
organları kesilirse bunun intikamını almak için başka yollarla insanlara zarar verirler. bu nedenle kesinlikle ömür boyu hapis. günde yarım ekmek, bir tabak çorba, 10 dakikalık gökyüzü görmeye izin. en güzel ceza bu olsa gerek.
en mantıklısı hadımdır. bu mevzu gündemdeyken insanlarımızın "şeriat geliyor!" diyerek bunu siyasallaştırması sebebiyle hala tecavüz suçunun hapis olması ne kadar acı.
normalde karşı olduğum bir sistem bile olsa tecavüzcü orospu çocuklarına o verdikleri acıyı anlayabilmeleri ve cezalarını çekmeleri için 'kısasa kısas' ceza sistemi uygulanmalıdır. ya da hadım falan edilmedir adi şerefsizler. tabi günümüze bakıldığında ise elini kolunu sallayarak dolaşır böyle tipler. büyük ihtimalle 18 yaşından küçük bir kıza tecavüz eder. tabi o kız daha saftır salaktır. insanlar ne der ailem ne hale gelir diye şikayet bile edemez. çünkü bilir ki şikayet ederse bu boktan toplumda yine o suçlu olur.o orospu olur. dedikoduların önü alınamaz. susar oturur. 18 yaşın altında cinsel ilişki ülkemizde suç olduğu için, bir de suçlu konumuna düşer. tedaviye ihtiyacı vardır ama olamaz. bir insanın hayatına sıçmıştır ama elini kolunu sallayarak gezer. hiç utanmadan annesinin, ablasının yüzüne bakar. çünkü burası türkiyedir.