bugün

entry'ler (33)

rusça bilsem ne kız tavlarım diyen adam

bir lisan bir insandır sözüne güvenip yeni bir kişilik oluşturabilme umuduyla yaşayan adamdır.

dincilerin yaratıcı başlıklar açamaması

Tabiki de dinciler açamaz! Çünkü onlar dindar sanılan dincilerdir. Lakin müslüman dindar olabilir ama dinci müslüman olamaz. Dinci dincidir. Çalmak onların işidir.

en çok kız düşüren araba markaları

Eğer aklını kullanırsan impala.

barney stinson

yattığı her kız için tanrıya şükredebilme inceliğini gösteren karakter.

evde tek başına yapılabilecek etkinlikler

Televizyonda gördüğü karate, kung fu vs. figürlerini özgürce aynanın karşısında uygulayabilmekk.

hiç sıkıcı olmayan meslekler

Sevdiğin meslektir.

kız arkadaşına oral seks yapmayan erkek

her uzvu amacı için kullanan erkektir.

namaz kılan türk ordusu

Avrupa'nın yavaş yavaş yok etmeye çalıştığı şey. Tek fark artık bu işte silah kullanmamalarıdır.

a9 tv

Adnan Oktar ın ( ya da diğer bir deyişle Harun Yahya nın) kurmuş olduğu televizyon kanalıdır. Adnan Oktar ın programlarında seyircinin dikkatini Allah tan çok kızların güzelliğine çeker.

türk olmak

Otobüs durağı çalmaktır.

boğa burcu sözlük yazarları

Burcu da yükseleni de boğa ise ayvayı yemişlerdendir. Benim gibi.

türban takmayan kızın müslümanlık samimiyeti

Türban takmayanlar ayeti inkar etmiyor ki. Sanki hepimiz Kur'an da ki bütün ayetleri yerine getiriyoruz da kalkıp türban takanları ya da takmayanları eleştiriyoruz. Bence kendimize gelmemiz lazım.

fotoğrafçılıkta reklam merakı

Fotoğrafçılarda çok sık görünen bir durumdur. özellikle de "fotoğrafçılığı hobi olarak yapıyorum" diyenlerin her yerde reklamlarını yapmaları bu tip kişilerde aşırı kompleks olduğunun bir göstergesidir.

bir dal sigara içmek için paket almak

Eğer sigara içiyorsanız ve arkadaşınız siz yokken böyle bir durumda kalmışsa size kâr getirebilecek bir durumdur. Zira o paket atılmaz bir arkadaşa verilir.

okulların ilk günü dağıtılan ders kitapları

Eve götürmesi her zaman bir işkence olan durumdur.

facebook klişeleri

"arkadaşla iddaya girdimde fotoğrafımı beğenir misin?"
" + Aşkımmm çok güzel çıkmışsın.
- Ay sağol hayatım o senin güzelliğin."

alevilerin müslümanlardan yobaz diye bahsetmeleri

Alevi vardır bir de kendini alevi sananlar vardır. Alevi sananlar müslümanlara "siz müslümanlar" diye hitap ederler sanki kendileri müslüman değimiş gibi. Birde bir alevi televizyon programında cem evinde saz çalan bir adamın önünde secdeye kapandıklarını görmüştüm.

Not: Sözüm Alevilere değil kendini alevi sananlara. Allah korusun kul hakkına girmek istemem.

çamaşır makinesini masaj koltuğu gibi kullanmak

Özellikle de su sıkma aşamasında çok rahatlatır.

ağladıktan sonra oluşan rahatlama

Müptelası olunmayan tek rahatlama yöntemi olabilir.

namaz kılmak varken meditasyon yapan müslüman

Hakk yolunda gittiğini sanarken bok yoluna giden müslümandır.