bugün

Sikini keselim
Gotune sokalim..
travesti yapılmalıdır bence sonra gidip rahat rahat cinsel açlığını tatmin edebilir.
siz bana verin onu. burada açık açık yazamayacak kadar hoş hayallerim var onunla.
idam yeterli olacaktır bence. Yetmezse de kısa kısa artı idam olabilir.
ölene kadar mokoko.
Hadım, idam, işkence, her hangi bir uvzun kesilmesi. Örneğin parmaklar birer birer kesilir toplumda parmağı kesik olanı görünce ondan uzak durur.
Kişisel tercihim hadım edilmesi olsa da ne yazık ki ülkemizin adalet sisteminin verdiği kararlar ya ceza indirimi oluyor ya da serbest bırakma.

Lanet olsun böylelerine.
Hadım.

Neden mi?
Müebbet= bunları devlete beslettirmek olur. Ve hapishanelerde yer kalmaz.

Sırf Para cezası= bir insanın hayatını mahvedip para ödeyerek kurtulamaz hic kimse. Hem zengin/ fakir arası adaletsizlik olur.

Tecavüz ettirmek= hatayı hata ile düzeltmeye çalışmak tam bir geri zekalılık örneğidir. Ne yapacaksınız? Profesiyonel tecavüzcü yetiştirip mahkumlara tecavüz etmeleri için maaş mı başlayacaksınız? Mantıklı yanı var mı allah aşkına?

Ölüm cezası= ülkemizde yok maalesef. O yüzden bunu tartışmak mantıksız.

Hapis cezası= yetersiz bir ceza, ve devlete pahalıya geliyor. Tecavüz için yeterince caydırıcı değil.

Tabi ülkenin başındakiler bile ahlaksız oldukları için asla istediğimiz ceza sistemi gelmeyecek.

Bari hapis cezasını arttırın... Yoksa Hindistan'a döneceğiz.
Millet vekili yapmak. Zaten orasi tecavuzcu kayniyor mk.
Akıl hastası olanların tedavi altına alınması gerekiyor. Ha hayvan olduğu için tecavüz ediyorsa afsız ceza indirimsiz agirlastirilmis muebbet hücre cezası verilsin. Havalandırması bile olmasın.
bir iğneyle o aleti bir daha kullanamayacak duruma getirmek.
Tahliye. Genelde ulkemizde bu tur bir ceza veriliyor.
Kızarmış yağı malum yere döküp, üzerine kolonya boşaltmak.

Ardından kibrit barut ve ateş üçlüsü.
Hadım cezası.
Ateşe vermek.
önünü kesmek ve aktif fay arkadaşlara ikram etmek. ücretsiz.
kanımca ölüm bir ceza değildir. biraz olayın derinine inin, bunların böyle olmasının nedeni eğitimsizlik ve aile tarafında yetiştirilememiş olmaları caydırıcı ceza diye bişey olamaz hiçbir zamanda olmadı misal vatana hıyanet idam suçuyla yargılanır, fakat bu cezadan dolayı hıyanet artık olmuyor anlamına mı geliyor tabiki hayır o zaman bu kadar cani olmayalım, bu suçu işleyenden bir farkımız olsun.
10-15 yıl hapis cezası. indirim uygulanmamalıdır. Ayrıca denetimli serbestlikten de muaf tutulmalıdır.
Kimyasal hadım ve yüze çıkarılmayan tecavüzcü dövmesi hapise gerek yok.
Müebbet hapis + günde üç öğün vibratör.
Götüne kızgın maşa sokmak.
tecavüz ile pedofili farklıdır o yüzden tecavüze ağırlaştırılmış müebbet hapis.

ancak pedofili ise öncelikle durumu kontrol edilmeli. beynin bazı bölgelerinde damar tıkanıklığı nedeniyle oluşan küçük baloncuklar pedofiliye neden olabiliyor, bu durumda kişi ameliyat edilip, hastanede bu tür eğilimleri bitene kadar tedavi edilmeli.

psikolojik sebeplere bağlıysa, o zaman kişinin kendi isteği dahilinde ilaç ile hadım edilme ya da iyileştiği heyet tarafından kabul görene kadar hastanede kalmalı. iyileşmiş olduktan sonra da gözetimi devam etmeli. çocukların bulunduğu yerlerde çalışması da engellenmeli.

bu gibi durumlar yoksa ilaç ile hadım edildikten sonra ömür boyu, 20 yıl hapis yatıp çıkma durumu olmadan, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almalı.
idam. kesinlikle idam.
müebbet hapis ya da hadım etmek etkili cezalardandır.
Cezanın amacı imha etmek, sindirmek veyahut hınç almak değildir. Cezalandırmanın amacı bireyi topluma kazandırmaktır ve tecavüz eden psikolojik olarak hasta durumdadır zaten. Bu nedenle bir hukukçu olarak naçizane fikrim şudur; insancıl, işkenceye kaçmayan bir hapis cezası ile birlikte psikolojik yardım ve tecavüz mağdurlarının yaşadığı buhranlı hayatı ona gösterme şeklinde bir cezalandırma yöntemi, ceza hukukunun amacı düşünüldüğünde makuldür.