bugün

hint yapımı salak bir otomobil markası.
yeni bir yazar, hoşgelmiş.*
gereksiz, gereksiz olduğu kadar da tehlikeli otomobil. *
surpriz efekti *
sözlüğe gelişini nikiyle kutlayan bir yazar zannımca * *
bindigim arabanın markası ve yeni bir yazar kardeşimiz hosgelmiştir.
satranc ile ilgili her turlu bilgiyi bilir.ayrica iyi bir sozluk yazari ve bilgi kaynagi insan.uludagsozluge faydasi dokunacagi kesin olan yazar.tebrik edilesidir.
kelime haznesinin saglam olduguna inandıgım bir yazar.
hakkında söylenenler acaba odamı bir eksi sozluk yazarı dedirten yazar.
beyanlarını ilgiyle takip ettiğim bir uludağ sözlük yazarı. *
sıfır kilometre bir yazar, aynı zamanda sıkı ve çalışkan bir kalem *.. hoşgelmiş diyoruz..
an itibari ile her başlıkla altlı üstlü olduğumuz, beraber yazması, atışması, paslaşması çok zevkli, kültürlü yazar.
dun girdigi 300 adet adam gibi entry ile sözlüge büyük katkı saglamıs, sozluge girdigi ilk gunden beri severek takip ettigim, bilgi içerikli entrylerin ustası yazar.

(bkz: saygı duyuyorum)
msn de sorularımla sürekli rahatsız ettiğim ,bölümümüzün medarı iftiharı,tanımaktan gerçekten çok mutlu olduğum her daim takdir ettiğim,ne zaman bir sıkıntım olsa dinleyen can arkadaş.
tanım içerikli enrtyleri ve kalitesiyle dikkat çeken uludağ sözlük yazarı.
boş bkz. verdiğinde bile, o an hemen gidip o boş bkz.yi dolduracak kadar sorumluluk sahibi, sözlüğün açığını kapatmak için canla başla çalışan, kalite yazarı.
içine 7 kişi rahatca sıgabilen bir otomobil markası. *
butun gununu (can arkadaşımızla) sözlüğe temel fransızca kelimelerinin kelime öbeklerinin girişini yapmaya harcamış uuser dir..
indigo modelinin 1.4 dizeli 20 bin ytl.dir.aynı özelliklere sahip salak bir peugeot araba almak 30 bin ytl köklemek gerekmektedir.
(bkz: tematik yazar)
itina ile boş bkz dolduran, çalışkan yazar.
sözlüğün kaliteli yazarlarından. almanca bilgisi de dikkat çekmiyor değil.
o değil de beşiktaşklı yazardır. ben de diyorum sevdim bunu, niye..
*sözlüğe girdiği bilgi içerikli entrylere yorumunu da katmadan duramayan,okuması zevkli üslubu iyi kaliteli yazar namzeti
hakaretin ne demek oldugunu bilenlerden.
almanca bilgisi karsisinda boyun egdigim,
ihtiyacim oldugu her an yanimda gorebildigim,
fikirlerinin altina hic dusunmeden imzami atabilecegim insan.
hindistan da her taşın altından çıkan büyük şirket. hindistanın koç holding i misali bişey. demir çelik, otomotiv, turizm konularında şirketlere sahiptir.

tata tataaaam diye bir marşı vardır. * *
dogu karadeniz bölgesinden takke için söylenen kelime.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar