bugün

Sözlükle 2006 yılında tanıştım 3 yıl 3. Nesil kalan yılları 5.nesil olarak geçirdiğim bu yerin en güzel faydası karşına alıp iki kelime edemeyeceğin insanlara söylemek istediğin her şeyi buraya yazabilmek olsa gerek..
insana bir şey yapıyormuş hissini yaşatmasıdır.
ben aslında pezevenk değilmişim diyosunuz.

edit: (bkz: beterin beteri varmış)
iletişim eksikliğimi gidermek.
Bazı özelliklerimi burada keşfetttim.
Kimselere anlatamadığım şeyleri burada anlattım. Hepinize teşekkür ederim.
Ben biraz haber kaynağı olarak kullanıyorum. Halkın nabzını tutuyorum bi nevi.

Bi de saçma sapan sohbetler kurduğum insanlar oldu. Hepsine teşekkür ederim.
Paraperest hatunların ne kadar kibar ve ateşli olduklarını ispatlamaya çalıştıklarına şahit olmak.
çok komik geliyor bana. bırakamıyorum. birde erkeklerin iç dünyalarında nasıl şebek olduklarını görmek...kahkalarla gülüyorum. swh.
sağ ol yazarken bitişik yazılmadığını öğrendim. sağ olsun i... hoca'dan.
çaktırmadan güzin abla etkisi yaratır bazen.
mahallede dedikoducu bir teyze olur ya herseyden haberi vardır kim iflas etmis kim kocaya kaçmış.

sözlükte benim için öyle ilk haber alma yeri.
Zamanında çok arkadaş edindiğim uzun zamandır uzak kaldığım canım sözlüğüm her zaman bir liman oluşuyla en büyük faydayı sağlamaktadır.
Akıl sağlınızı en kolay yoldan nasıl kaybedersiniz oynat bakalım faydasıdır.
Kafanı rahatlatmak.
farklı kişilerin deneyimlerinden ve bilgilerinde yararlanmak ve bünyedekileri paylaşmaktır. biraz goygoy da işin tadı tuzudur.
yurdum insanının profilini çizer.
Boş zamanım olduğunu hatırlatıyor.
Vakit öldürmeye yarar.
bir nevi günlük görevi görüyor benim için. 4 5 sene önceki yazdıklarıma da bakabiliyorum hem. o sıralar neler hissettiğimi , neler yaşadığımı hatırlıyorum.
vakit geçirmek, düşüncelerimizi paylaşmak, insanların doğru veya yanlış düşüncelerini öğrenmek, anlamak.
istediğin gibi Saçmalamaktır. Sen de yaz yaz yaz bi kenara yaz…
Yoktur.

Umumi hela misali Herkes sıçıp, 1 lira bile ödemeden çıkıyor.
kızlar nude atıyor bundan daha faydalı ne olabilir amk.
Kafa dağıtıp iç dökmek için birebir ,ayrıca süregelen zamanda güzel dostluklar kazandırdı bana.
Daha çok sövdürüyo, eyvallah.