bugün

asosyal caniler için özgüven pompalama merkezi.
Arada bi vay be dedirten bilgiler öğreniliyor sözlükten. Bunun dışında da 15 tane falan kız tanımışımdır onların da çoğu başka şehirlerde olduğundan öyle boş boş muhabbetler, sextingler falan. Başka da bi faydasını görmedim. Daha ne olcaksa zaten aq o da ayrı bi şey tabi.
her telden insanı barındırması. boş yapmaya da çare aramaya da müsait olması.
(bkz: hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı)
Daha çok sövdürüyo, eyvallah.
Kafa dağıtıp iç dökmek için birebir ,ayrıca süregelen zamanda güzel dostluklar kazandırdı bana.
kızlar nude atıyor bundan daha faydalı ne olabilir amk.
Yoktur.

Umumi hela misali Herkes sıçıp, 1 lira bile ödemeden çıkıyor.
istediğin gibi Saçmalamaktır. Sen de yaz yaz yaz bi kenara yaz…
vakit geçirmek, düşüncelerimizi paylaşmak, insanların doğru veya yanlış düşüncelerini öğrenmek, anlamak.
bir nevi günlük görevi görüyor benim için. 4 5 sene önceki yazdıklarıma da bakabiliyorum hem. o sıralar neler hissettiğimi , neler yaşadığımı hatırlıyorum.
Vakit öldürmeye yarar.
Boş zamanım olduğunu hatırlatıyor.
yurdum insanının profilini çizer.
farklı kişilerin deneyimlerinden ve bilgilerinde yararlanmak ve bünyedekileri paylaşmaktır. biraz goygoy da işin tadı tuzudur.
Kafanı rahatlatmak.
Akıl sağlınızı en kolay yoldan nasıl kaybedersiniz oynat bakalım faydasıdır.
Zamanında çok arkadaş edindiğim uzun zamandır uzak kaldığım canım sözlüğüm her zaman bir liman oluşuyla en büyük faydayı sağlamaktadır.
mahallede dedikoducu bir teyze olur ya herseyden haberi vardır kim iflas etmis kim kocaya kaçmış.

sözlükte benim için öyle ilk haber alma yeri.
çaktırmadan güzin abla etkisi yaratır bazen.
sağ ol yazarken bitişik yazılmadığını öğrendim. sağ olsun i... hoca'dan.
çok komik geliyor bana. bırakamıyorum. birde erkeklerin iç dünyalarında nasıl şebek olduklarını görmek...kahkalarla gülüyorum. swh.
Paraperest hatunların ne kadar kibar ve ateşli olduklarını ispatlamaya çalıştıklarına şahit olmak.
Ben biraz haber kaynağı olarak kullanıyorum. Halkın nabzını tutuyorum bi nevi.

Bi de saçma sapan sohbetler kurduğum insanlar oldu. Hepsine teşekkür ederim.
Bazı özelliklerimi burada keşfetttim.
Kimselere anlatamadığım şeyleri burada anlattım. Hepinize teşekkür ederim.