bugün

Ya şimdi kardeşim kendi resimleri var kızın böyle çok güzel turuncu saçları var... bide kafirsen gerçekten kusura bakma kardeş dediğim için reis
Allah affetsin.
önden çeyiz alışverişi için para isterse sakın verme.
Sözlükten 1 kız daha eksikliğine göre artık 9 erkeğe 1 kız düşüyor.şaka bir yana mutluluklar hocam
Damadın arkadaşından bir adet 10 artı oy garantili övgü içerikli entry.
Yok mu şöyle helal süt emmiş bir hatun evlenelim yahu.
En büyük hayalim.
eskiden sözlükte tanışıp evlenen bayağı çift vardı şimdi hiç görmedim belki de vardır ama anonimdir.
üstü kalsın.
domestik ev hanımına teklif ettim kabul etmedi.
görsel
görsel
görsel
Her yazarın üye olurken ki hayalidir .
evde kalmışlar buraya gelmiş.
Düğünde Online sayısı kadar çeyrek altın takılacağı anlamına gelir tabii eğer üşenmeyip Dm'den davetiye gönderirseniz.
UPS boobs gibi birinin sözlüğe giriş yapmasıyla birlikle bütün güven ve nezih duygular silip süpürülmüş oldu haliyle.*

(bkz: bu halde nasıl)
okey, tavla oyunlarından bile evlenenler varsa sözlükten evlenmek de çok olasıdır.
neden olmasın hayat bu her şey mümkün. ben şahsen açığım böyle şeylere .
birkaç yıl önce az kalsın yiyeceğim halttı. direkten döndüm. ha yapılır mı yapılır elbette. sözlükte evlenmiş çok yazar var. ama bilginize, anormallerin ve boşlukta olanların uğrak mekanıdır burası. genellikle geçici duygulara kapılabilirler, kapılabilirsiniz. ama yine de siz bilirsiniz. neden olmasın.
Eskiden evlenip mutlu olanlar varmış. Bir umuttur yaşamak be.
Darısı biz yalnızların başına..
Sözlükten biriyle evlenmek..

Biriyle evlenmek..

Evlenmek..

Çok zor şeyler.
türk yasalarına göre mümkün değil sanırım. Hollanda' ya gidebilirler.
Gençler birbirini sevmiş takipleşmiş geceleri birbirine nude atmış seksting yapmışlar bize iyi dileklerde bulunmak mutluluklar dilemek düşer tabi.
zamanında çok örneğini gördük. şimdilerde çocuklarını büyütüyorlar.

eskiden sözlüklere düzgün erkekler ve çok kaliteli hanımlar girerdi. şimdilerde bilmiyorum.

yüzlerce binlerce entry den birbirlerini tanıma fırsatı bulurlardı ki şimdilerde bu pek mümkün değil.

seksomanyaklar her devirde vardı tabi. onlar için bu tür izdivaç mümkün görünmeyebilir.