bugün

Kafası rahat olmak demektir.
Güzel bir şeydir. Zira iğrenç yorumları olan acımasız insanlar tarafından tanınmak hos birsey olmasa gerek.
bazen keşke tanınsaydım diyorum ama sonra kafamda soru beliriyor beni kim tanıyıp ne yapsın. herkes sanki prensesmiş gibi en cool olabilecek adayını arıyor kendi benliğinin farkında olmadan aq yerinde.
içinde bulunduğum durum. yarın ölsem "bu kimdi amk" dersiniz. hayır bir de kaçıncı nesiliz ayıp yani di mi?

biz sözlükte yazarken bugünün gençlerinin tohumları daha atılmamıştı ( tamam biraz abarttım ).
hiç tatmadığım duygular arasında. *
Onun nesilim ama pek tanınmam nickaltima pek yazılmaz.
Popüler olunca sevmeyeniniz de çok oluyor. Popüler olmak çok basit burada; aykırı birkaç entry giriyorsunuz ve tanınan bir yazar oluyorsunuz otomatik olarak. Aa şuna bak diyor sözlük halkı. ne yazmış? Sonra nick altınıza pek hayırla gelmeyenler oluyor. Sonra bir bakmışsın vuhuuu herkesin dilindesin. Ben böyle yapmıyorum ama. Çünkü birçok şey gibi boş geliyor bana hırslanmak. Ben eğlenmeye geliyorum. Becerebiliyorsam ne ala. Benden kralı yok.
Taninsam ne olur,ki..

Fotoğraf mi var.

ismim, statum mu var,

Boyum,kilom mu var,

Hamal olmadığımı nerden bilecekler,

Okuryazarlığımi kim sorgulayacak,

inanclarimi gören var mi,

Ofkemden korktum, yüreğimi kapattım,

Ölümden korktum, öldüm.

Taninmasam ne olur ki,
güzel şeydir kendimden bilirim.
tanınmak ne acaba diye merak ettirmiştir.

şurda sabaha kadar nickiniz dönse ne olur allasen. kimiz, neyiz, gerçek hayatlarımız ne, ne hissediyoruz bilen kaç kişi? ayrıca kusura bakmayın ama bu tip sitemler kıskançlık barındırıyor. ben fotoğraf atmadım, ben polemiğe girmedim ee? diğerleri hep bu yolla dikkat çekiyor. tamam canım.
Mesaj atanı bile yoktur.
içinde bulunduğum durum. Ben silik bir insanım. Gerçek hayatta da sanalda da kimse görmez ve duymaz beni. Alıştım ama problem yok.
Ben bir malım ve bu başlığa entry girerek kendimi tanıtmaya çalışıyorum.

Elbette neden olmasın..
Gözlemlediğim kadarıyla Çoğu kadın yazarın meşakkatle yaptığıdır.
harikaaaa, en free insanlar onlardır ✌
Sözlükte tanınmayan yazar olmak nedir ne değildir bilmiyorum ama bana şöyle bir his geliyor.

Sanki şurda bir erkek kızlı grup var. Bunlar hep birbirleriyle yatıp kalkıp dolaşıyor. Hani ortaya adam alıp doverler. Dolanir ortada dayak yiyen.

Cidden sanki herkes herkesi tanıyor ve böyle gruplar var.
Elalem ne der diye düşünmeden yazma imkanı sunar.
Beni neden tanımadınız ulan..
Pek çok iyi yanları vardır bana göre de burada bunu başarmak için arada sırada birkaç entry giren birisi ne olmak gerek sanırım..
Ben yeni geldim guzel kizlar fav.
Sataşan olmadan gizli saklı yuvarlanıp gidiyoruz.
Tanınanlara çok sövüyorlar o yüzden böyle iyi ya ben çok üzülür ağlardım..
Şöhrette afet vardır. Tanınmamak iyidir.
Entry yazılarımdan beni tanıması uzun sürmez.

Başka bir hesapla gelirsem yani.
benim durumum değildir. beni gibicibicis0 tanımıştı gerçekte bile.