bugün

başka bir ilçe de okuyorum bir keresinde arkadaşlarımla okuldan kaçıp otostopla dönmeye kalktık yarı yola kadar sağ salim gittik sonra inip başka bir arabaya otostop çekecektik arkadaşım elini kaldırdı kii aman tanrım didim babama otostop çekiyormuşuz hayatımın şokunu yaşadım. neyse ordan sonrasını anlatmama gerek yok tahmin edebilirsiniz.
babamın suratına istemeden de olsa küfür etmek..ilk ve sondu allah bir daha nasip etmesin ama büyük çılgınlıktı.
Sıcak yatağımı bırakıp gece gece canavar yaratık in cin demeden taa mutfağa su içmeye gittim, yetmedi bir de tuvalete girdim. Yatağıma döndüğümde ise bir kahramandım.
i am crazy man..!!
Patates kızartıktan sonra kirlenen ocağın başlığını sıcakken pat diye çıkardım.
asansörde stop tuşuna basmıştım.
haşlanmış yumurtayı mikrodalga fırında ısıtamadım.
sokakta seks.
kurtlarından ve ayılarından bolca söz ettiren bir köyün dağında sabahlamak, kapkaranlık ve ıssız bir sahilde gece boyu biyerleriniz üşüyerek yıldızları seyretmek (o'na sarılarak) * , ormanda ağaç dallarından küçükce bir kulübecik yapıp orada böcüklerle beraber uyumak.

çıldırmış bir ata binmek, eylemde polislerlen mücadele etmek; bi ara bir arabanın altına gizlenerek canavar gibi etrafa saldıran 10-15 çevikten kurtulmak, uzun süre biriktirilen harçlık ve anneni desteğiyle alınan bisikletle daha ilk gün yüksekçe bir yerden son hızla atlamak, iki yamulmuş teker, dağılmış gövde ve yara bere içinde bir vücutla eve dönmek.

bir de şey yapmıştım, ergen olduğum zamanlar, yılbaşı, arkadaşlarla toplandık. hoşlaştığım kız da orada olacaktı, gece bir koca bardak dolusu votkayı kim tek dikişte bitirir iddiası ortaya atılır, ergen hemmıt kendini kanıtlama havasına girer tabii, sonra yarışı diğer dört erkeğin önünde bitirir, ancak 15 saniye sonra şöyle evin ortasına doğru güzelcene bir kusar... hoşlandığı kızla o gece işi geliştirme hayalleri suya düşer, üzülür felan.

daha sayabilirim.
akp ye hiç oy vermemek.
çılgınca bir lezzet.
Otogarın önünden geçerken yolculuk yapma dürtüsüyle 24 saat yol gitmek. Adana-Hakkari.
Mahalle bakkalının önünde adama Kazıkcı diye bağırmam tüm mahallenin bize kitlenmesi ve sonunda bakkal Amcanın bana patates fırlatması ile son bulan anım oldukça çılgındı.
Polis arabası görünce depara kalkmamdir. O an ki adrenalini anlatamam. Bir de polisler siren yaktıysa benden mutlusu olmaz.

Not: sorunlarım var..
(bkz: cin cağırmak)
namazın sadece farzlarını kılmak.

aman tanrım.
Müdürün odasının camına kartopu atmak.

müdürü face de fake hesaptan işletmek.
evlilik daha büyük çılgınlıkmı olur .
kahvaltiliklari üst üste koyup masaya götürmeye Çalismak. aradan Cana gelip süzülen Çilek reÇeli sen yere at kendini etrafa saÇil. annemde beni saÇti tabi. Çok Çilginim.
dün sınavdan çıkmışım fena gevşeğim yürüyom durağa, yanımda da bi kız tanımıyom, dar bi yoldayız önümüzde de insanlar var gene yürüyolar, kız telefonu aldı alo aşkım napıyosun dedi ben de iyidir aşkım sen napıyon dedim. kafasını çevirdi göz göze geldik ve hızlı adımlar atmaya başladı. alındım açıkçası niye böyle yaptı. çılgınım filan ya hani korktu herhalde. sonra 'hey ümit verip şimdi de böyle çekip gidiyor musun yani' diye bağırcaktım. yok hayır o kadar çılgın değilim. baya çılgın olmak gerekiyor. aslında iyidir aşkım sen napıyon da diyemedim. ama aklımdan geçti. ya çılgın filan değilim ben hacı ya. ağır çılgın değilim. yaptığım en büyük çılgınlık bazen alttaki bime değil de 200 metre ilerdeki şoka gidip gelmek. o da çitos için. fıstıklı.
b12 hapını koklamak.
#27905156. bunu okudum lan ben.
annem bakkala göndermişti sözlük , bende para üstünü harcamıştım , çok fena bir çılgınlıktı.*
sevdiğin adamla çok uzaklara, sizi kimselerin bulamayacağı yerlere kaçmak, deli dolu bir hayat yaşamak. *
dün gece çöpleri bırakılması yasak olan saatte çöp atma alanına bıraktım.

en son 8 de bırakılması gerekiyor.

benimki en az 8 i 15 dakika felan geçmişti.

belki de 10.

hala nasıl yaptım bu çılgınlığı anlamıyorum.

tabi birisi görmesin diye koşarak uzaklaşıp,

ilk dönemeçten dönüp sırtımı duvara dayadım

ve derin derin nefes aldım.

tam bi çılgınım ya.

tam bir kanun kaçağıyım.
emniyetli sürüş için maksimum 25 km /saat hız tavsiye edilen, 36 km/ saati görünce 'aşırı tehlikeli hız' sinyali veren 12 tonluk bir araçla 50 km/ saatin üstüne çıkmak.

50 km çok komik bir rakam olmasına rağmen, o aracın güvenli kullanım hızının iki katına tekabül ediyordu. Otobanda 120 km/saatle değil de, 240 km/ saatle giden bir araç olarak da düşünülebilir.
Bu gün beş yüz lira verip eskorta gitmek.

Kimilerinin isteğini gerçekleştiremese de on numaraydı.

(bkz: amına koydum onun)