bugün

entry'ler (1341)

kiğılı nın 10 kasıma özel reklamı

Senariste fikri sunana bulana çekene emek harcayan herkese aynı şekilde önü ılıklenmelidir.

müslüm

La bu adama ölmeden önce neler yaftaladiniz. Şimdi filmi çıktı sekilcilik ile Müslüm cu mu oldunuz. Ya bırakın bu işleri Instagram bebeleri.

sayıştay başkan yardımcısının görevden alınması

maalesef kötü durumda olmamızın en büyük sorumlusu bizleriz. bizler maalesef hatalarını kabul edemeyen bir topluluk olduk. sürekli bahane yaratıp suçu orada burada arıyoruz. neden çünkü bize medya kitle iletişim araçları ile mükemmel olmamız pompalandı. o pompada elimizde kaldı kalacak. kendini eleştirmeden bir adım daha gidemezsin. türkiye bu yüzden mehteran takımı gibidir. 1 adım atarsa kesin 2 adım gerisi vardır.

şimdi bu haberde işini yapmaya çalışan bir devlet yetkilisinin sonunu görüyoruz. sorarım şimdi bu koltuğa oturacak yeni kişi nasıl bir iş yapacak, önce gelen işleyiğ rapor takipleri devam ettirecek mi. cevabını bekleyip göreceğiz.

meb in 900 suriyeli öğretmen ataması

çok büyük bir göçmen sorunu içerisine girdik. sonumuz hayır olsun. ekonomik kriz göçmen mülteci karşıtlığı yaratacak gibi gözüküyor. sözüm ona atanamayan milyonlarca öğretmenin haklarını yiyenlere. ne diyeyim yazık oluyor bu güzel insanlara.

11 kasımda dünyaya yıldız düşecek

Kıyamet nedir nasıl kopar? Yaşıyoruz lan biz bunu zaten.

fox tv ana haber bülteni

Sadece bir ana haber bültenidir.

muharrem ince nin istanbul için adaylık açıklaması

Kamuoyuna yoklaması. ittifak dağılmışken muhalefet şu an zemin yokluyor. Ne olursa olsun aday çıkmayacak. Önerim izmir'den aday olması. En azından seçilmesi daha olası ve orada daha güzel işler yapar.

Kamuoyuna yoklaması. ittifak dağılmışken muhalefet şu an zemin yokluyor. Ne olursa olsun aday çıkmayacak. Önerim izmir'den aday olması. En azından seçilmesi daha olası ve orada daha güzel işler yapar.

guardian

Akşam üzeri iğrenç bir karikatür yayınladı. Link paylaşamam merak eden araştırsın ama bu rezil durumda olmak artık insanın gücüne gidiyor. Bu denli sert söylemler arkasından hoş olmayan zincirleme gelişmelerin geleceğini gösteriyor.

burcu biricik

Makyaj güzeli ünlüsü.

iran

Burada okumuş veya cinsel tercihi farklı olan pek çok kişi Türkiye'ye kaçar. Türkiye üzerinden de Avrupa Amerika ya kaçmaya çalışır. Escinseller siyasal suçlu sayılır ilginçtir ki. Askerde bunlardan çok yakaladım ege sularında. Hepsi de bizi hapse atın ama oraya yollamayin diye yalvarirdi. Yazık ne diyim. Geri yollasan asacaklar direkt. Bir gün umarım istedikleri hayatı yaşayacak ülkeye sahip olurlar.

menzil şeyhinin pırlanta dükkanı açması

Menzilinde pırlanta mi varmış lan. Şakacı ya *

dolar

Piyasaya sağlam dolar sürdüler ki dolar enflasyon ekonomi ile mücadele ve papaz haberleri ile olumlu tepki verdi. Sadece olumlu söylemler bu kadar tetik nokta olamaz.

bilime neden uzak bir ülkeyiz

Dinle minle ilgisi yok bu işin. insan üretebilmesi için refah seviyesinde olmalıdır. Boş oturuyor bu adama neden maaş veriyoruz diyen zihniyet var bizde. Şimdi sadece ar-ge yapacak adamin görevi araştırmak proje oluşturmak ve sunmaktır. Sadece görevi bu olan biri Türkiye standartlarında Zor barınıyor. Çalışan varsa bile bir süre sonra göze batıyor. Beklentilerin yüksek olmasından motivasyon düşüyor üretkenliğini kaybediyor.

Farklı sebepleri de var elbette. Sadece bununla açıklanamaz. Nobel ödüllü bir tıppcimizi biz sallamiyoruz örnek almıyor saygı duymuyoruz. Örnek aldığımız yolunu izlemeyi seçtiğimiz insanlar parayı kolay yoldan bulanlar oluyor. Yani bizim hayattaki amacımız zenginliğe kavuşmak oluyor. Ülkeye ya da dünyaya katkı sağlamak değil burada da eğitim sisteminin yanlışlığı ortaya çıkıyor.

30 yaşından büyük sözlük yazarları

içtima mi alınıyor dediğim başlık.

ara güler

Cumhuriyet döneminde yaşamış baba adamların deklanşöru vefat etmiştir. istanbul'un temiz yüzü cumhuriyet tarihinin en güzel yüzünü bize gösteren kareleri toprağa kavuştu. Allah rahmet eylesin. Türkiye fotoğrafını kaybetti.

10 ekim 2018 ali koç basın toplantısı

Bakın Türkiye de tüm kadroları inceleyin futbol siyaset iş hayatı, şeffaf olan yönetici kadrosu %10 düzeyindedir. ALi koç başarısız olabilir hata yapmış olabilir ama adam şeffaf doğru ve dürüst. Maalesef eskimiş yönetimlerden dolayı her olayın açıklamanın arkasında art niyet arıyoruz bu biraz bizim kültürümüzle ilişkili biraz da yaşadığımız dönemle ilgili. Ama bu adam doğruyu söylüyor. Düşünsenize adamın servetini aile şirketinin yaptığı işleri kazandığı paraları. ihtiyacı mı var hayır çok mu gerekli hayır. Adam hayalinizdeki Fenerbahçe için hayatını ortaya koyuyor.
Açıklamalarını ürkerek okudum. Bu böyle ise Türk futbolunun bugünkü durumunun belki de bu açıklamalar dikkate alınarak yeniden yapılanması yolunda yardımcı olur.
Ve son olarak Türkiye'nin en büyük eksiklerinden biri de yediği ekmeğe saygısı olmayan insanların yanlış yerlerde olması. Ali koç bugün bu açıklamalar ile umarım ciddi bir farkındalık yaratacak her kesime.

2018 ekonomik krizi

Bu kriz ile 90lı ve 2000li kardeşlerimiz tasarruf nasıl yapılır yapılmazsa nelere sebep oluru öğrenecek. Aslında bu kriz 90 li yıllarda yasananinin devamı bana göre. Üstü beton ile kapatıldı beton bitince tekrar hortladi. Doğa anayi ne kadar kapatırsan kapat doğa olayı ile kendi varlığını hissettirdiği gibi düşünün. Tek farkı ekonomi insan kontrolü ile doğru ya da yanlış kontrol ile seni iyi ya da kötü yapabilir kontrolü insandadir. Ama doğa öyle değil.

6 ekim kılıçdaroğlu na şehit ailesi protestosu

Artık kendini siyaset sahnesinden geri çekmesi gereklidir. CHP nin bu kadar güçsüz olduğunu düşünmüyorum. işin içinde iş var ama ne.