bugün

penguenlerin yürüyüşüne bayılırım o yüzden bu nick'i taktım kendime.
kaptan sinan.
şimdi bu nicke birde açıklama beklemeyin agalar.
(bkz: sence)
neşeli moddayken salladım heyo diye meyoyuda uyak olsun diye ekledim olayı bu.
evet demek isterim .
düşündüm düşündüm neden bu nicki aldığımı hatırlayamadım sözlük. ama bu nicki alırken kendimi toplu iğne gibi hissediyordum nedense o nesneye büyük anlamlar yüklemişim. manyakmışım herhalde. ama seviyorum nickimi bana batana ben sokarım. *
bak: (#9090176)
bir oyun (tavla) sitesine kaydolurken önce barbut'u deneyip, o nick daha önce alındığından, barbut oyununun zarlarla bağlantısını daha iyi kurduğunu düşünerek ve biraz da zorunluluktan oluşturduğum nick'tir.
bamya sevmiyorum ve erkek değilim.
güç insanını güç, para insanını para; köle ruhlu insanı başkalarına kulluk etme, zevk insanını zevkin çökerttiği şu dünyada; iflas etmiş idealleri karşısında sesini çıkaramamış insanlara karşın en mutsuz yaşamda bile yıldızın parlayacağını, kum ve çakıl taşları arasında küçük çiçeklerin açtığını farkedebilen insanların dillerine pelesenk olmuş bir şifredir rumuzum. *
her şeye gittikçe şaşırdığım için, malum herkesçe bilinen "aman tanrım" anlamında ve de okunduğu gibi yazılan nik.
yasak bölgeye veya kısıtlı alana girmek, başkasının hakkına tecavüz etmek, izinsiz bişiler yapmak gibi bi sözlük anlamı var. benim nickim olma sebebi budur (#11751439)
ne koysam ne koysam derken bulamayıp arkadaşımla beraber kararlaştırdığım isimdir efendim.
zamanında çok kurnaz ve istediğini alan bir tilkinin trajik bir olay sonucu topal kalmasıdır benle alakalı olan bölümü ise topal kalma bölümü değil kurnaz ve istediğini alma olanıdır bu hikaye internette yoktur banada tarih hocam anlatmıştı hayatta kurnaz ve istediğini alan bir tilkimi yoksa topal bir tilkimi olacaksın diye sormuştu dün gibi aklımda.
italyanca için artık resmileşecek kadar ciddi olarak 'altına sıçmak' manasındadır. yaramazlık yapan çocuklar için canavarlar yok ben varım! doktorlar hipokrat yemini ile benim el sürdüklerime öncelik tanımak zorundadır. italya 'nın uykusu kaçmışsa bil ki her evin balkonunda sigarasını tüttürenlerin ve panik atak seanslarına esir olanların boğazlarında düğümlü tek ses vardır! italia anela!
süregelen efsane.
vikinglerin kuzey amerikaya ilk ayak bastıkları yerin adıdır. daha doğrusu kendileri vermişlerdir bu ismi. ayrıca bathory'nin güzel bir şarkısıdır.
6. sınıfta counter-strike oynarken nickimin 'yigit' olmasından sıkılmamın ardından bulduğum nicktir. tam olarak o nick olmasa da onun biraz daha şirinidir. ama ikisi de aptal mıdır? evet , öyledir.

6. sınıfta ders ingilizce. ben de sıkıldım , ne yapayım ne yapayım derken bir nick bulabilirim diye düşündüm. türlü türlü isimler geldi aklıma , ama hiçbirini sevmedim. en sonda işte bu dedim kendi kendime. GredyellowS. çoğu kişinin ilk görüşte anlayamadığı ama bence görür görmez anlaşılabilecek bir nicktir bu. baştaki g ve sondaki s türkiyenin en büyük kulübünü simgeliyor. ortadaki kırmızı sarı da ingilizce dersinde olduğumuz için aklıma gelmiş bir şey. o zamanlar arkadaşlarım şaşırıyordu ve çok beğeniyorlardı. ben de gururla kullanıyordum cs oynarken bunu. sonra 8. sınıfa geldik , çocukça gelmeye başladı bu nick. ama o zamana kadar da internette bütün sitelerde bu nicki kullanmıştım. o güne kadar kullandıklarımı kullanmaya devam edecektim , ama sonrası için ismi değiştirmeye karar verdim. ellowS kısmını attım. gredy kaldı.

uludagsozluk'e de kayıt olurken de sonuna gaziantepin plakasını koydum sonuna. sonra liseye geçince bu nicki tümden bıraktım. ama uludagsozlukte ölene kadar kullanacağım galiba.

not: bunu okuyan bir yetkili bana mesaj atıp , sana nickini değiştirme hakkı veriyoruz derse beni çok bahtiyar eder , bilmiş olsun.
ismimle karışık bişi işte cix:karizma mix:karışık ortaya karışık gibi anlatamadım sözlük ipin ucunu kaçırdım.
efendiler efendisinin devesinin adıdır. tırnağı olamayız o ayrı mesele.
“burada, yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde... nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz. bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. bizim savaşımız ruhani bir savaş. en büyük buhranımız hayatlarımız. televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. ve bu yüzden çok kızgınız." tyler durden
sözlük yazarlarının sahip olduğu nicklerinin açıklanmasıdır, e ne duruyorsunuzdur, herkes katılsın.
(bkz: non vult)
yazıldığı gibi okunuyor. eksta bi anlamı yok.
adımdan da anlaşılacağı üzere:
http://www.uludagsozluk.c...hp?id=14200078&fpop=3