bugün

entry'ler (687)

galerideki en güzel fotoğraf

görsel

atatürk ün fetöcü olması

işe Sait Nursi'yi katarsak olağan bir durum sayılabilir. en azından bu yönden suç atabilirler.

yakışıklı erkeklerin vurduruyor olması

Tamam da çirkini kim siker hele bide erkek. Ayrıca erkeğim yakışıklıyım ama vurdurmuyorum. *

yazarların en sevdiği şiirler

Alper gencer -büyük kurban
Cemal Süreya -üvercinka
Ah muhsin ünlü (hepsi)
Güven Adıgüzel -holosko artı bir miktar yara.

yazar nicklerinden ismini tahmin etmek

Feridun abi =Ali Haydar.

dizi önerisi

Fringe
Narcos
True detective
Fargo.

14 şubatta patlayan kız

Muhtemelen Sevgilisi onu terketmiş oda sevgilisinden mesaj bekliyordur. Muhtemel bir sıkıntı patlaması geçiriyordur.

true detective

ilk sezonunu sigarasız izleyemediğim ikinci sezonu başlarda sinirlenip nerdeyse izlemediğim ama sonradan çok beğendiğim dizidir
--spoiler--
Kaydettikleri maile gitmiyor falan mektup geliyor çocuk onun çıkıyor ulan çok zoruma gitti Şerefsizim
--spoiler--

uludağ sözlük en zeki yazarlar listesi

Kendinden şüphesi olan yazarların isimlerini yazdırdıkları listedir. Ben mi? Ben geri zekalıyım.

nutella vs sarelle vs torku

Torkunun tüm ürünlerine ayrı bir sempatim var hele ürünün o jelatini bile çok Güzel. O yüzden Torku diyorum.

hayvanlar konuşsaydı onları yiyebilir miydin

insanın içini gıdıklayan kafasında soru işareti, ünlem ve noktalı virgülller oluşturan hiç bilmediği dilde tepki vermesini sağlayan bir sorudur.

serbest şiirin tam bir facia olması

Sanat sanat için değil toplum içindircilerdir. Facia değildir zira bende öyle yazarım.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Uyuyor.

regular show izleyen yazarlar

6 yaşındaki yeğenimle muhteşem anlaşmamızı sağlayan süper çizgifilm. Kasadamın hastasıyız.

eliyle göt silen adamla aynı metro demirini tutmak

Sistemin tuvalet kağıdı aldıramadığı adamdır. Ayrıca hırsızlık yolsuzluk fuhuş yapan insanların tuttuğu demirden daha temizdir.

çingenelerin soyu nereden geliyor

Büyük bir kısmı Hindistan karaçi bölgesinden göç etmiştir. Hatta burada hala karaçı diye sesleniliyor. (bkz: çingene)

soğuğu en pis memleket

Kuru soğuğu olan memleketlerdir. Abdest almaya su bulunanayan, suların donduğu memleketlerdir.

ben bu yazıyı avea ya yazdım

En son 2012 de kullanıyordum seni. Aramızda geçen bazı sorunlar yüzünden seni terk ettim başka bi operatöre geçtim ve şimdi çok pişmanım beni affet kimse senin fiyatlarına yetişemiyor.

hapörlör mi öparler mi aporlo mu hoparler mi

ğoparlor.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Oglum fotojenik.
(Görüntü)