bugün

uktedir
yazar kardeslerimizin *beyinlerinin dip odalarında barındırdıkları,kimseciklere anlatmadıkları hayatla ilgili,fantastik uc düsüncelerdir.
dipnot:cinsel egilim göstermeyelim lütfen *.
(bkz: fantezi)*
anket yapmak.*
Buraya yazıldığı andan itibaren gizliliğini kaybedecek düşüncelerdir.
bir günde girilen entrylerin dörtte üçünü girmek. girilen hiç bir entrynin gammazlanmaması ve de en beğenilen ilk 10 entrye 10 entry ile katılmak.
bir temmuz günü boğaz köprüsüne tramplen koyup aşağı atlamak istiyorum. ben tam atladığımda ay'ın çekim kuvvetinin 20 katına çıkmasını ve suların 40m kadar yükselmesini ve ölmeyi dilerken ölememeyi hayal ediyorum...*
(bkz: günde 3000 entry girmek)
zekeriya beyaz'ın yanaklarını sıkmak. evet, çok şirin ya.*
bütün dünyada barış olması.ne imkansız bir fantezi ama..
bir zaman - mekan - boyut makinesi ile orta dünyaya gitmek aragornla kılıç sallamak, ork kesmek..
metallica konserinde sahneye çıkıp uleynn james, sen çok detone oluyosun, enter sadman böyle söylenir diyip söylemek. akabinde hemen truva filminin çekimlerine katılmak ve aşilin hektorla kapıştığı sahnede surlar üstünde bekleyen diğer dallamalara uymadan oku aşilin gtune saplamak. o sırada cep telefonuna scarlet johansonun yolladığı 'tostumu yedim bekliyorum' mesajına cevap olarak 'işim var gelemem' yazmak. sonrasında amerikaya geçip basın açıklaması yapan george w. bush a televizyon önünde pandik atmak. ordan kaçarak zaman makinası yapıp geçmişe, atatürkün yanına gitmek ve ataya türkiyenin ne hallere geleceğini anlatmak, onu içkiyi ve sigarayı bırakıp daha fazla yaşaması için ikna etmek.
yavaşça kapıya doğru yaklaşırken hafifçe arkanızı döner ve zall'a bakarsınız, hemen ardından zall'ın ağzından kelimeler dökülür.
-gitme, uludag sozluk senin.

sonrasında mutlu mesut hayata devam edilir.

atikerin sunduğu kurtlar vadisi devam ediyor.
(#1775713)
monica bellucci'nin herkesin içinde: "nny* , senin olmak istiyorum!" dediğinde "nayır, biz ayrı dünyaların insanıyız monic" diyerek dısarı çıkıp kafamı duvarlara vurarak parçalamak. hep böyle bir salaklık yapmak istemişmidir.
- sözlüğe girdiğimde herkes memelerini sıvazlıyordu...
(bkz: ego tatmini)
sözlüğün ayar verdiğini sanan yazar (bkz: sozlugun ayar verdigini sanan yazarlarla dolmasi)
(bkz: Rüzgara karşı işemek)
(bkz: evlenmek)

çok ilginç bir fantazi anlayışım var.
sabahın 6.30'unda dolmuşa binmek.. en arkadan bir yüz ytl uzatmak.. dolmuşçu tam sağa çekip levyeye el attığında ise ''üstü kalsın birader, rahat ol sen..'' demek.. uvv, ürperdim..
fantezi tanımına yeteri kadar girmediyse bu hayalim, bir de seviştiğimi düşünün dolmuşçuyla sonra, ne diyeyim?..
bütün sözlük yazarlarını ıssız bir adaya toplamak. aralarına şirinler, trt 2, eski sevgili, türbanlı kız ın farklı modelleri( bira içen türbanlı kız, converse giyen türbanlı kız) ni atmak ve çıkan hengameyi izlemek...
tekrar gerçekleştiremediğim fantezilerimin olduğu günlere dönmek. evet bu benim için bir fantezidir.
göbek deliğinden tekila içmek.
*
uçsuz bucaksız fantezilere gebe ankettir.

--spoiler--
"...sonra üzerime çıkıp ağzıma işemeye başlayacak..."
--spoiler--
carmen electra'yla tavla oynamak.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: günün ilk entry sini girmek)*
(bkz: kagitlarla kupacilik oynamak)

doludur, anlattım uzun uzun ne olduğunu da. *