bugün

Bu kız senin sözlükte yazdıklarını görse sittin sene suratına bakmaz maalesef.

Boş hayal.
(bkz: pamir pekin)
görsel
görsel

Khal drogo...

Edit: bu adamla 8 çocuk bile yapılır
kendisi gibi olanıdır.

http://www.hurriyet.com.t...ndisiyle-evlendi-27341831
huyu huyuma dönsün , 1 dediğimi iki etmeyen esmer bir kadın olabilir evet .
Karakter özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak kibar olmalı arkadaş. Televizyonda ya da Wattpad'de ergen bed boy hikayeleri okuyup gül gibi sevgilisinden ayrılan arkadaşlarım var. Bu çok üzücü benim için çünkü kibar insanların nesli tükenmek üzere bulduklarımı saklayasım var yeminlen. Benim için Zekada önemli bir unsur. Herkeste beyin var ama kullanmasını bilmeyen kim varsa o çıkıyor karşıma o da ayrı bir gerçek.
fiziğiyle değil zekasıyla ön plana çıkan bir sevimli kadın.
önemli olan iç güzellik.

dış güzellik çok önemli değil, şöyle bir şey olsa yeter:

görsel
öyle güzel olmasına gerek yok. eli yüzü düzgün olsa yeter. sinema ve edebiyat sevmeli ve ilgilenmeli, tercihen hukukçu ve insani değerleri her şeyin üstünde tutmalı.
Sarışın tercihen renkli gözlü beyaz tenli her tarafında kılı olmayan tercihen hukukçu mühendis gibi meslekleri olan içki içmeyen yemek yapabilen tercihen pro feminist orta boylu hafif kilolu merhametli ve en önrmlisi namazında Niyaında olan bir beydir heralde.
Bime lazanya gelmiş yazar arkadaşlarım haberiniz olsun.

Sormayın Neden bu başlık bende bilmiyorum.
Boyu 1.80 yani boyu uzun sarı saçlı mavi göZlü tabikide yakışıklı romantik akıllı zeki kurnaz ve en önemlisi yardım sever olması .
Anlayışlı, sadık, saygılı, korumacı bir de aşırı kıskanç olmasın yetiyor.
(bkz: ömer koç)
Eğer olursa buraya yazacam söz.
(bkz: düşünemedi)
Bir adet kadın. Başka birşey gerekmez. Kredi çeker hallederiz düğünü.
Kötü kadınlar kötü erkeklere, kötü erkekler ise kötü kadınlara; temiz kadınlar temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara yaraşır. Bu sonuncular, (iftiracıların) söylediklerinden çok uzaktırlar. Kendileri için bağışlanma ve güzel bir rızık vardır.
(Sure No:24 Ayet No :26)

Şüphesiz doğrusunu allah bilir.
Mevla cumlemize Kalbimizden allah korkusunu eksik etmeyen, şeytanın avukatlığını yapmayan bir insan nasip etsin.
sanki her şey tamam hiçbir sorun yok kişiyi seçmeye geldi sıra. önce huyuna bakılmalı iki kişiyle olan gibi gözüken ama aileleri de etkileyeceği için hem ikiliyi hem ailelerin uyum sağlaması gereken durumdur bunlar hallolsa gerisi gayet rahat da en baş kısmı en tehlikeli kısmı da aynı zamanda.
benim için hayırlısını Allah bilir.

ama edindiğim tecrübelere göre karakterini tamamlıyor öyle olursa bin şükür.
Dürüst çalışkan ve en önemlisi yarı yolda bırakmayan azcuk da yakisikli.
Şu an 25-30 yaş arasında olan. inanılmaz zeki olduğuna inandığı(m) er kişi. Zeki erkek yakışıklı erkekten evladır. Ben zekadan etkilenirim diyen kız benim evet.
Adam olsun be sözlük beni kendimden bile çok sevsin başka birşey istemez.
ilk başlarda herkes kaşı burnu güzel olsun dediği ama 30 yaşı geçince yemek yapsın yeter dedirten eylem.
Benimle gözleri gülen, benimle gözleri dolan, yanındayken sevildiğimi iliklerime kadar hissettiğim adam.