bugün

Yıllarca hayali kurulmuş, sabırla beklenen kızlardır. olmama ihtimali yüksektir, ama yine de hayal etmek gibisi de yoktur. Ya olursa...
Efenim öncelikle sarışın olsun, gözleri mavi, alımlı, şirin mi şirin. e daha ne olsun canım sipariş verir gibi olurdu.

+ s.a evlendirme bürosu ile mi görüşüyorum.

- Evet efendim, buyrun.

+ yukarıda saydığım özellikte kız istiyorum da mümkünse...

- efendim sizdeki özellikler nelerdir?

+ esmer diye yazmanız yeterli.

- ama beyefendi bu şekilde size uygun bir eş bulmamız imkansız.

gerisini sizlere bırakıyorum. Böyle bir kurum olsa hiç fena olmaz hani, ama sarışınlar yok satar kesin...
"kaşlı gözlü döşü gıllı" olmayan normal kişiler.
evleneceği kızı annesinin seçmesini isteyen yazarlarda olabilir, o yüzden istedikleri bir tip yoktur.
şahsen kendim için bir şey istiyorsam namerdim. allah anneme sarışın mavi gözlü bir gelin nasip etsin.
zor ama bulunması mümkün evlenesi kişidir. şöyle olabilir efenim:
güzel yüzlü, güzel gözlü, bakımlı, eğlenceli, sadık, yüzüne bakınca huzur bulunan, dış güzelliği de olduğu gibi içi de güzel, temiz kalpli, sevecen birisi.
iki kaşı, iki gözü, iki bacağı, iki eli, saçı maçı olsun, iç organlarından da kalbi olsun yeter.
zeki, çevik, tehlikeli.
Gözümüz daha gerçek ile yalanı ayırt edemezken bir gaybi tarif etmek ancak ihtilafa düşürür.

Doğru olanı bilen ancak Allah'tır.
Sabırlı, düzenli, temiz.

Üçü aynı anda Yoksa bir yastikta kocayamam zaten.
Hatun deli olmalı.
Çünkü deli olmayan biri ile anlaşamıyorum.
Çünkü deli olan hatun deli sever.
O gamze orada olacak!
Anlaşmayalım hissedelim.
benim boyumdan uzun * , sarışın olmamalı, esmer ya da kumral, renkli göz güzeldir ama şart değil * , zeki ve tercihen siyah çerçeveli gözlüklü.
173 boyunda. Uzun dalgalı sarı saçları var. Beyaz tenli. Elmacık kemikleri çıkık. Açık kahve gözleri. Göz bebeğinin kenarları bal köpüğü. Gülmek çok yakışıyor.
Parmakları ince ve uzun. Kafalarımız birebir uyuşuyor. ikimiz de müzikle uğraşıyoruz. O Keman çalıyor. Rock müzik dinliyor. *. Ayak numarası 38. Sigara kullanıyor. Bankada çalışıyor. Şuan 28 yaşında. Nefes de alıyor. Çok anlayışlı. Öyle tripkolik bir insan değil. Olgun bir kadın. Oturup saatlerce tartışıp keyifli muhabbetler edebiliyoruz.

Çok keyifli oldu.
Nasip be ya.
haftalardır kimse bitiremedi evleneceği insanın tarifini yahu. şaka mısınız? memlekette bayağı ''evde kalma sendromu'' var sanırım. gidin işinizi bulun, düzeninizi kurun, azcık fatura ödeyin, çöplerinizi plastikler/kartonlar/şişeler olarak ayırın, köpeğinizi besleyin/köpeğiniz yoksa arkadaşlarınızın ya da komşunuzun köpeğini bekleyin, format atmasını öğrenin, yabancı dil öğrenin, otostop çekin, şehirdışına/yurtdışına çıkın, müzekart alın dolaşın. lan işiniz mi yok?
Cizilmemis resim.

Ufff cok fena tarif ettim.
tabi hemen.
güzel, etkileyici, sadık, güvenilir, namuslu, chp'li.
inan ki çok fikrim yok. Ama Tamamlayıcı olsun.
1.67
47 kilo
küt saçlı
sık ama ince kaşlı
hafiften bal köpüğüne çalan ela gözler
çıkık olduğu belli olamayacak kadar çıkık olan elmacık kemikler
naif burun
orta dolgunlukta orantılı dudaklar
hayata karşı çoğu konuda tecrübe sahibi olan
olgun
titiz
mükemmeliyetçi.
yakışıklı,

güzel,

zengin,

sporcu,

kaslı,

modadan anlayan,

sarışın,

ela, mavi veya

yeşil gözlü,

anlayışlı,

sevimli,

kibar,

tatlı,

zayıf,

gözlüklü (yakışıyorsa tabii),

derdimi söylemeden anlayan,

kıskanç,

rahat,

romantik,

biraz da sert,

uzun,

kültürlü,

başarılı,

zeki,

mutlu,

nirvanaya ulaşmış,

mümkünse teist olmasın birde...

dahası var da yazamadım... çok yoruldum.

böyle biri varmı bilmiyorum,
eğer varsa biri beni bilgilendirsin lütfen.

edit: entrylere bir göz attım da... sanki ben imkansızı istemişim swh. sadece kahverengi gözleri olsun diyen var aq.

benimle takılmak zor iş tabi swh.
benimkiyle ayni mizah anlayisi
+110 IQ
Sarisinlik
+180cm boy
+70Kg kilo
Yas fark etmez. Basvuru dm
Edit: y kromozomu
gözleri kahverengi.

onu kesin biliyorum.
Anneme babama kendi anne babası gibi itina gösteren
Aile kavramını idrak etmiş
Zeki
Sevimli ( bakın güzel veya çirkin demiyorum )
Merhametli
Korumacı
Oturmaya kalkmayı bilen
Bunlarla beraber bana suç ortağı olacak bir kişi.

Hayal bedava nasılsa...
Yuzune baktigimda guzel seyler hissedecegim birini istiyorum. Sadece bu. Huzur versin yeter.
güncel Önemli Başlıklar