bugün

soğuk algınlığını atlatmak için uygulanan yöntemlerdir.
genellikle kocakarı ilaçları kullanılır.hafif bir soğuk algınlığı için doktora gitmeye gerek görülmez.
-ıhlamur.
-limonlu ballı sıcak su.
-ılık süt, karabiber, bal.
(bkz: hamam).
viral enfeksiyon ile baş gösteren bi rahatsızlık olduğundan ilaçlar işe yaramaz bol bol uygunsa hareketsiz dinlenilmelidir.
(bkz: sıcak mekan).
sizin için araştırdım. *
http://www.uzmantv.com/so...faydali-bitkiler-nelerdir
ev arkadaşına yemek yaptırtmanın,bulaşıkları yıkatmanın yaşattığı duygudan daha iyisi yok.
geçen haftalarda bay tahmin adlı iddia ve futbol temelli programa konu olmuştur.
murat:
tavuk suyuna çorbası iyi gelir.
fikret:
na mı? tavuk suyu değilmiydi o?
murat:
evet de bizim oralarda öyle derler.
fikret:
sizin oralar neresi?
murat:
!?

görüldüğü gibi bu adamlar her boku konuşuyor. bence en izlenilesi program.
sevgilinin sarıp sarmalaması. her bişeye iyi gelir kanımca.
hasta çorbası şöyle bol limonlu , bir de aşırı şefkat .
(bkz: tavuk suyu çorba)
sevgili öpücüğü.
(bkz: istirahat)
camış gibi uyumaktır. ötesi yalan.
terletecek içecekler içmek lazım başta, söyle iyice giyinip yorganın altına girip terlemek lazım sonra terleme durduğunda ılık suyla duş alınırsa zımba gibi olursunuz. Ha ben bir de üstüne spor yaparım kendimi ilk iyi hissettiğim anda etkili oluyor.
istirahat ve bol sıvı almak.
(bkz: tylolhot)
Kesinlikle meyve! hemen hemen her hastalığın devasıdır.
mentollu sigara der cekilirim kenera.
Sıcak algınlığı.
Her gün iki üç diş sarımsak yutmanız soğuk algınlığı olsun veya olmasın çok faydalı. Ayrıca boğaz ağrılarında çiğneyerek yutun. Üzerine antibiyotik tanımıyorum üstelik tamamen doğal ve yan etkisi yok. Ben çok faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.
Limonlu ve karabiberli Tavuk çorbasıdır.

(img:#1220196)
buradan bile midem kalkti, iyi yapamamissin.

nane limon kaynatin icin, birkac saate iyi olursunuz.
nurofen cold ve bol bol terleyip üstüne duş almak.
serumdur. ama hastaneye gidecek kadar haliniz bile yok muhtemelen. bu nedenle c vitamini ve tylolhottur.
Nurofen, agri kesici, burun spreyi, bogaza dolanan o fular midir ondan, tyhlolhot (imla), sicak yatakta dinlenmek.