bugün

Limon suyu ve yatmadan önce sıcacık bir duş !
ıhlamur-nane limon. iyileştirmez, fakat rahatlatır.
tüm simyacılara inat, demirdöküm soba karşısında sıcak şarap yudumlamak.
yıllarca inanmadım ama gerçekten işe yarıyor bu nane limon.
Kekik çayı.
Sıcak suya yarım limon sıkma.
Gibi bir çok bitki çayı içmek.
arkadaşlar dikkat edin yayılmaya başladı yine şuan yakalandım berbat bir his.
içerisinde limon olan herhangi bir sıcak içecektir. çay olur ıhlamur olur nane limon olur veya bolca limon sıkılabilecek bir çorba olur.
Limon ve su.
3 kat battaniye, bir tutam tarçın biraz adaçayı, kuş burnu ve bunun gibi otu çöpü karıştırın kaynatın için kafanıza yorganı çekin bir güzel uyku çekin terleyince vucudunuzdan hastalığı atmış olacaksınız.
Zencefil, limon, bal karışımı..
Arpa suyu. Kaynatıp sıkın limonu, balla tatlandırıp için.
(bkz: sarımsak).
Nurofen, agri kesici, burun spreyi, bogaza dolanan o fular midir ondan, tyhlolhot (imla), sicak yatakta dinlenmek.
serumdur. ama hastaneye gidecek kadar haliniz bile yok muhtemelen. bu nedenle c vitamini ve tylolhottur.
nurofen cold ve bol bol terleyip üstüne duş almak.
buradan bile midem kalkti, iyi yapamamissin.

nane limon kaynatin icin, birkac saate iyi olursunuz.
Limonlu ve karabiberli Tavuk çorbasıdır.

(img:#1220196)
Her gün iki üç diş sarımsak yutmanız soğuk algınlığı olsun veya olmasın çok faydalı. Ayrıca boğaz ağrılarında çiğneyerek yutun. Üzerine antibiyotik tanımıyorum üstelik tamamen doğal ve yan etkisi yok. Ben çok faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.
Sıcak algınlığı.
mentollu sigara der cekilirim kenera.
Kesinlikle meyve! hemen hemen her hastalığın devasıdır.
(bkz: tylolhot)
istirahat ve bol sıvı almak.
terletecek içecekler içmek lazım başta, söyle iyice giyinip yorganın altına girip terlemek lazım sonra terleme durduğunda ılık suyla duş alınırsa zımba gibi olursunuz. Ha ben bir de üstüne spor yaparım kendimi ilk iyi hissettiğim anda etkili oluyor.
camış gibi uyumaktır. ötesi yalan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar