bugün

(bkz: #31274163)

sesli güldüren yazardır. sağ olsun.
"ne mutlu bir insanı gülümsetene" diyerek sözlük yollarında parmaklarını heba etmiş, gönlüne göre versin allah yazarı.

edit: imla hatasından cehenneme gitmezsek iyi.
"uyusana sen birader" yazarı. aynı zamanda da özledim olm nerelerdesin amına koyim..
not: pizza var mı panpa? *
(#20047141) gece gece güldüren yazar. *
(bkz: #15063703)
(bkz: #19125008)
lose urself kısımları ile yarılmama sebep olan yazar.

seneye de girecek mi merak ediyoruz.
yazarın hası, eski toprak. halısaha zirvelerinin vazgeçilmezi, muse hastası, pizza ustası. lan daha bi insandan ne beklenir ki?
-special thanks, doğum günü dileklerin için.
saçma sapan şeylerle bilmem kimlere hürmetsizlik ettiği düşünülen yazar. yani en azından ben böyle düşünüyorum.

yahu adam gayet güzel ironi yapmış işte. neden duygu sömürmeceye yönelik bir karşılık alıyor ki? saçma.

sonuç olarak sovyetler en azından devrim için birini öldürürken çüklerine bakmamışla bu yahudi midir, öyleyse öldürelim diye.

savunduğu şeyle ilgili gibi ama taban tabana zıt bir karşılık almış bence.

illa hürmetsizlikten bahsedilecekse de sayılan 6 ırkın, altısının ne hayrı olmuş türkiye'ye?

daha da genişletmek gerekirse 28 senedir biz taşeron bir terör örgütüne binlerce şehit verdik. hangi devlet, hangi ülke çıkıp ben bu oyunu bozarım dedi?

insanların insanlara merhametleri söz konusu olabilir. ama iş devletler ve ırklara geldiğinde önce menfaatler göz önüne alınır.

işi yahudilere indirgeyeceksek de türkiye'yle dost olabilecek son ülke israil, türklerle dost olabilecek son millet yahudilerdir.

bu onların ve hiçbir milletin soyunun kırılmasını meşrulaştırmaz.

ancak yahudiler bu politikayla bırak barışı ancak büyük bir savaşa girerler türkiye'yle.

bu tavırdaki bir iktidara hürmet edilmemelidir. çünkü onlar hürmet etmeyi, biat etmekle karıştıracak cinsten basit temsilcilere sahip.

edit: beni boktan bi radikal islamcı gibi konuşmak zorunda bıraktığı için önce şımarık israil yönetimine, sonra protest hacımıza teşekkür ederim.*
(bkz: #16882488)sovyetlerin de en az naziler kadar yahudi katlettiğini bilmesi gereken yazar.

naziler yahudileri toplama kamplarında topluyordu, sovyetler ise mançurya'nın kuzeyindeki kuş uçmaz kervan geçmez "yahudi özerk oblastında"...

asyanın dip köşelerinde yitip giden onbinlerce yahudi'nin, türk'ün, finli'nin, ukraynalı'nın, çerkes'in, oset'in, eston'un anısına biraz hürmet lütfen...
Doğum günün kutlu olsun yazarı. Tüm dileklerimle doğum gününü kutlar, mükemmel bir yaşam dilerim.
Sözlükteki en sevilen yazar tarafımca. Başta müzik zevki olmak üzere kafalarımızın uyuşması bir yana, zor durumlarda da cptmacmillan adlı yazarın yardımına koşmaktadır. Yoruma gerek yok. Muhteşem insan. Sözlüğe geldiğimden beri yanımda. Umarım geleceği de istediği gibi olur.

(bkz: 1000 inci entry yi girmek)
(#15255339)

fm 2012 hastası yazarımız. Sayesinde benide etkilemeyi başarmış ve fm 2012 oynamaya karar verdirmiş kişidir. (:
tartışmayı ve konuşmayı çok iyi bilen ender insanlar arasındadır.gayet hoş sohbetli bir yazardır.
kız olsam sevişirdim yazarı.
(#15295732)

sisli dağlarının ardında
hayali dolaşırken
ordu ordu ardına düştüğümüz
zamanın...
heyecanında kayboldu
esmer güzeli
narin dağların kızı
queen
(#15295732) ben de isterim şuku.
soğuk rüzgarlar esiyor enseme
hani seni ilk gördüğüm yerde
o çay bahçesinde otururken öylesine
zor olacak demiştim kendime oldu bak
herkes yabancı hayatım tepetaklak
en nihayetinde yarin sevdası
ne bahar çiçekleri ne de
quaresmanın golü kadar tatlı.
insanlarla çok iyi iletişim kurabilecek olan yazardır. Öyle bir muse hastasıdır ki evleneceği kadının bile muse dinlemesini ister kanımca. ingiliz gruplarına laf ettirmez ve 'rock müzik dinleyen insan kalitelidir.' fikrine katılan yazardır.
girilen son 3 entrye bakarsak sanırım insanları güldürebiliyorum.* saçma bir nickim var biliyorum anlık bir heves sonucu alınmıştır. aradan 1 sene geçtikten sonra araya tanıdıklar sokmama rağmen * nick değişimi için gerekli ortam sağlanamamıştır.
(#14984360) numaralı entrysiyle güldürmüş ve öksürtmüş yazardır.
halısaha zirvesinde tanıştığım yazar. her ne kadar kendisine pique ismini takmış olsam, defansta pique kadar güven verse de, dış görünüş itibarı ile bildiğin kaka leite'dir.*
diğer adıyla pique. *
hoşgelmiş yazar.
yeni bir altıncı nesil yazar. hoş gelmiş.