bugün

shozhenq

saçma sapan şeylerle bilmem kimlere hürmetsizlik ettiği düşünülen yazar. yani en azından ben böyle düşünüyorum.

yahu adam gayet güzel ironi yapmış işte. neden duygu sömürmeceye yönelik bir karşılık alıyor ki? saçma.

sonuç olarak sovyetler en azından devrim için birini öldürürken çüklerine bakmamışla bu yahudi midir, öyleyse öldürelim diye.

savunduğu şeyle ilgili gibi ama taban tabana zıt bir karşılık almış bence.

illa hürmetsizlikten bahsedilecekse de sayılan 6 ırkın, altısının ne hayrı olmuş türkiye'ye?

daha da genişletmek gerekirse 28 senedir biz taşeron bir terör örgütüne binlerce şehit verdik. hangi devlet, hangi ülke çıkıp ben bu oyunu bozarım dedi?

insanların insanlara merhametleri söz konusu olabilir. ama iş devletler ve ırklara geldiğinde önce menfaatler göz önüne alınır.

işi yahudilere indirgeyeceksek de türkiye'yle dost olabilecek son ülke israil, türklerle dost olabilecek son millet yahudilerdir.

bu onların ve hiçbir milletin soyunun kırılmasını meşrulaştırmaz.

ancak yahudiler bu politikayla bırak barışı ancak büyük bir savaşa girerler türkiye'yle.

bu tavırdaki bir iktidara hürmet edilmemelidir. çünkü onlar hürmet etmeyi, biat etmekle karıştıracak cinsten basit temsilcilere sahip.

edit: beni boktan bi radikal islamcı gibi konuşmak zorunda bıraktığı için önce şımarık israil yönetimine, sonra protest hacımıza teşekkür ederim.*