bugün

serpil çakmaklı ile oynadığı bir film vardır işte o zamanlar zirvedeydi
marziye isimli dizide kötü kadını canlandırmıştı en son.
oynadığı filmlerde ''şuh karı'' kontenjanını doldurup da, filmi izleyenleri '' ne zaman icraate geçecek la bu garı, yarım saattir, şu dandik filmi seyrediyoz''lara kadar bağlamış, 1962 doğumlu, meşhur olduğu senelerde ''bayan popo'' olarak anılmış, hala da güzel olan, fakat eski görüntüsünden uzaklarda olan kadın oyuncu...
kaya çilingiroğlunu daha cücükken elinden tutup milli eden, erkekliğe ilk adım attıran türk jennifer lopezidir kendisi.
0900'lü erotik hatların reklamlarında oynamış şahsiyet. öyle bir telefon tutuşu vardı ki. sanki telefon değilde başka birşey tutuyor.
ingilizce telaffuzu müthiş! insan. bu gece hem beyaz show da hem kime diyorum ben de gördük kendisini.
dünyanın en güzel "que sera sera" (key serağ serağ) diyen insanı.
(bkz: dişi ajdar)
artık yaşlanmış.
ibrahim tatlises filminin fosforlu cevriyesi.
que sera sera şarkısını arabest öğelerle bezeyerek yorumlar.*
an itibariyle disco kralına konuk olmuş, bir zamanlar söylediği kötü aksanlı ingilizce şarkısıyla* aklımda kalmış kişimsi ünlü. Okan Bayülgen'le arasında geçen diyalog ise:
Okan: Kibir nedir?
Sevtap: 2001 mi?!!!

Sevtap: Ben kibirli değilim o yüzden bu soruya cevap veremiycem.*
an itibariyle disko kralında "ohhh" diye kendinden geçen hanım.
türk kızlarının idol olarak görmesi gereken başarılı yıldız oyuncu. bir döneme damgasını vurmuştur.
bayan popo lakaplı aslen çerkez olan poposunun güzelliğini çerkezliğine mal etmiş eski film aktristi .
bitmiş bir tiptir.. an itibariyle disko kralında çeşitli espri zannettiği sululuklar yapmaktadır...biraz sonra kendine sanatcı demesini beklediğim eski bir erotik sinema unsuru zavallıdır...
artık kendinden bazı işlerin geçtiğinin farkına varması gereken ve kendini birilerine kanıtlamaya çalışmaktan vazgeçmesi gereken oyuncu...
Disko kralında; Kuru fasülyeyle ilgili konu geçince atiye hanım'a kötü bakışlar fırlatmış, akabinde patlattığı "burnunuzu kapatın!" esprisiyle beni benden almış hanımdır.
duş sahnesiyle meşhurdur:

http://www.timsah.com/Sev...n-dus-sahnesi/p0MPdr_GTU5
eğlenceli bir kadın işte çok fazla bişey beklememek lazım.
bayan popo diye anılan aşırı kalitesiz bir bağyan.
paranın banu alkan triplerinde, siklenmenin ahu tuğba dikliğinde olduğunu farketmiş ama klasik 'tarihten silinmiş seks sembolü kadın sendromu'nda olduğu kabak gibi belli olan gereksiz kişi.

(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
gece gece şahsıma xhamster adlı sitenin arama bölümüne blonde mature yazdıran şahsiyet.
yüzündeki buruşukluklara inat mini etek bile sayılmayacak bir etek giyip abazan türk gençlerini coşturarak ilgi çekme çabasındaki kadın.
programa ne amaçla katıldığını anlayamadığım insan. o değil de "ay ask may madır" diye girmesini bekledim de söylemedi henüz.