bugün

Üç puanı kapmaktır.
açık havada yada denize doğru titanic filmini canlandırabilirsiniz.
im juli filminde kaşık* olarak adlandırılan olay.

svsilence'a teşekkürler.
çok müthiş bir duygudur, saçlarını koklayarak yapmak gül yapraklarıyla dolu bir yastığa sarılmak gibidir...
muhteşemdir ama nasıl bir duygu olduğunu çoktan unuttum. şimdi yastık var.
güven ve huzur veren hadisedir, hep olsa denilen anlardandır.
titanik'te ki sahneyi canlandırmaktır, uçuyorum. * *
romantik bir andır. sessizce yapılırsa ürkütülür.
Fıtık eder erkeği.

Malum bizim kızlar en fazla 165 boyunda.
evde olduğunuzu bilmiyorsa çok korkutucu bir şey. sevgiliniz üst üste 'çok kötü'ye basabilir...
çok severek yapardım zamanında. özellikle bulaşık yıkadığı ya da yemek yaptığı anları seçerdim ki kıpırdayamasın. sarılıp saçlarını falan koklardım, memelerini falan avuçlardım. di li geçmiş zaman şu an da. öyle işte.
Sahiplenmenin alından öpmekten sonraki en iyi 2.simgesidir.
ardından gerdana kondurulan bir buseyle daha da lezzetlendirilebilir.
'En rahat uyku' dan bıraz oncedır...
günahtır.
Arkadan sarılıp dayamak abazanlık, ama bu duruma usulca boynundan opmeyı de eklemek romantızmdır.
olası bi romantik ortama müsait olduğu gibi yaralanmalara hatta allah göstermesin cinayete bile gebedir. düşün sana bu sebepten öldüğünü, manşet olarak ne yazacaklarını?
sevgilikte ki paha biçilemez gerçeklerden biridir.
baş başa yediğimiz yemek sonrası sevgilim bulaşıkları yıkarken yaptığım eylem. yılan gibi kavradım güzelliği. boynuna ufak bi öpücük kondurduktan sonra kulağına eğildim ve şöyle fısıldadım: "evi de süpür, bok götürüyor vallahi" kızlara nasıl yaklaşmam gerektiğini çok iyi bilirim ben. ehe.
götü güzelse muhteşem hissettirir. ay çok romantikim ya.
vitesi 1 den 5 e attırır.
Sevgiliyi bedava seks olarak gören insanlarsınız.
Çok güzel bir şeydir. Çıktığım kız benden kısa olacağı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Ayrıca böyle güzel bir şeyi bile cinselliğe yoruyorsunuz yahu.
Benim yapamadığım durumlardan biri daha.
özellikle bir şeylerle meşgul olduğu sırada gizlice yapılması gerekir.