bugün

karaktersizdir.

o.ç: olum kızı attım yine eve bi görcektin halimizi kan ter içinde kaldık.
ben: attıysan attın amk bana ne anlatıyon burda uyarıcı etkimi yaratmak istiyosun kot pantalonum varken.
o.ç: ne var olum anlatıyoz işte gör arkadaşını.
ben: bırak anlatma amk kızla yüzyüze bakıyoz aklıma gelicek konuşurken kızın cıplak hali.

aradan 6 ay geçer...

o.ç: hadi müjdemi isterim kızı istemeye gidiyoz yarın.
biz: ...

birebir yaşanmıştır.
özel anları anlatıyorsa gavatın önde gidenidir.
gavastır o gavas. onu da iştahla dinleyen arkadaşları has ve has gavastır. (bkz: grup gavas)
yavşaktır afedersiniz.
çok vardır bu ibnelerden, onlar için karşısındaki anlattığı kişilerin ne düşündükleri umurlarında değildir. bir şeyler yaşadığı o kişiyi soktuğu durumun farkında hiç değildir. bir kişiyi bu şekilde ifşa etmek onun sosyal hayatına atılmış bir darbedir. çünkü ona karşı, çevresindeki kişilerin düşünce yapısı tamamen değişmiştir artık. bu ve bunun gibi olan çoğu erkek, bu şerefsizliğin ardından sadece dostça arkadaşça yaklaşmak yerine, onu yatağa atma derdine düşecektir. erkeklerin yüz karası erkektir.
Sevgisinden şüphe edilecek karakterde insan. insan? insan mı dedim? Pardon.
kız versiyonu da az değildir.
En başta şuna bir açıklık getirelim o kişi erkek değildir. Adamsa hiç değildir.
Aşalık kompleksi olan insanların kendini ispatlama çabası.
Bakın ben yapabiliyorum demeye çalışan erkektir. Gerizekalıdır. Beynini sikeyimdir.
Orospu çocugunun önde gidenidir.
gavattır.
açık ve net.
Dedikoducudur da.
ergendir.
görmemişin bir sevgilisi olmuş duymayan kalmamış.
sevgili dediği kızla ya eğleniyordur ya da karakteri öyledir her iki ihtimalde de karaktersizlik var.
erkeğin orospusudur. buldumcuktur. allah düşman başına vermesin. böyle adamların ne sevgilisi olur ne dostu.
kendisi oç'tur fakat şunu da atlamamak gerekir ki sevgilinin karaktersizliği sizin karaktersizliğinizle de alakalı olacaktır. yani zaten oç'ları seven kızlardansa söz konusu sevgili kendisi kaşınmıştır. serseri it kopuk karaktersiz seviciler kusura bakmasınlar. özel şeyleri milletin ağzına sakız edenlere sakız olmasınlar onlar da. ha hepsi demiyorum ama hatunlarında içlerinde suçluları vardır bu yüzden fakat onların suçlulukta payları olması diğer tarafın oç olduğu gerçeğini değiştirmez.
şerefsizin en önde gideni, bayrak tutanıdır. dilini kesmek gerekir.
ırıspı çocuğıdır karakter olarak. ne erkeği piçin önde gidenidir. şükür öyle arkadaşlarımız yok!
Orospu çocugunun önde gidenidir.
sevgilisiyle yaşadıklarını herkese anlatan kızdan farkı yoktur.
böyle erkekler ile muhatap olmamak lazım , anlatan odun ise dinleyen ona çıra olmuştur.
yaşadığı ve yaşattığı güzel duyguların tatli anıların esiri olmuş erkektir.
Erkek falan değildir o. Sevgilisiyle yaşadıkları özeldir ve özel kalmalıdır. Ki zaten seven, bunun bilincinde olan erkek özelinden bahsetmez öyle herkese.