bugün

nefret ettiğim davranış, ancak bunu kadınların da yaptığına şahit oldum. yapmayın işte, leş misiniz?
aptalın önde gideni bayrak sallayanıdır. ve büyük ihtimalle kırk yılda bir sevişiyordur.
bazı yaşananların mezara taşınması gerektiği bilmeyen erkek ciddiye alınası bir erkek değildir.
Aslında kimsesi olmayan.
Kimseyi ilgilendirmeyen erkektir. ister anlatır ister anlatmaz size ne amk?
görsel
Amina koyduumun gevşeği erkek. Ne yaşanıyorsa her zaman iki kişi arasında kalır o.
Adamliktan bir haber gezen götler dolanmasin çok ortada.
Gavattır.
Genellikle hava atmak için anlatan ve karşıdan vay be çocuğa bak tepkisi almaya çalışan tiptir. Anlattığı 10 şeyden 9 u yalan 1 i şüphelidir.
afedersiniz gavattır. hem de alagavattır.
Karaktersizdir.
Bir de orada burada yazan kendince komik olduğunu sananlar var.

Şerefsiz evladı gavat oğlu gavattır.
Bir kere boyle bir hataya dustum. Cok bunalmistim. Surekli olmadigim biri gibi davranmak zorunda birakiliyordum. Fakat sorunlar simdi duzeldi. Elde ise sadece pismanlik kaldi. Ne dedigimi anlamayabilirsiniz. Bosverin bazen ben bile kendimi anlamiyorum.
Erkek mi? Peki.
anlatın anlatın iyi prim yaparsınız.
gavatlığın üst sınırına çıkmıştır.
(bkz: sınırları kaldır).
Ne demis ünlü düsünür hocamız,
Utanman da mı yok bre zındık.
şeref yoksunu karaktersiz haysiyetsiz göt.
destekledigim harekettir çünkü zırt pırt sevgili değiştirenleri gördüm sevişmek icin vakit gecirmek gönül eglendirmek icin flirt edenlere mustehaktır. En azından kimle beraber olduğunuzu anlarsiniz zırt pırt sevgili olmazsınız.
erkek mi dediniz?
Sevgilisiyle yaşamadıklarını da yaşamış gibi anlatır.Vizyonsuz ve aynı zaman şeref yoksunudur.Kızlarda ne alametse genelde bu tiplerle çıkıp bunlara prim verirler.
şerefsizdir. kızların suçu yok belki; anlatacağını nereden bilsin ama , hep gidip bu tip itlerini bulanlarıda azınlıkta değil. karamsarlık gibi olmasın ama ortam kötü kollayın kendinizi.
sevgilisinin kendine attığı fotoları ortamda gösteren de vardır. Godoştur bunlar.
ağır gavatttır, boynuzlu pezevenktir.
sonradan olmadık geyiklere meze olabilir. sakat iş yapmaktadır.