bugün

efendim işbu tespite konu olan bayan kişisi sevgilisinin kolunda iken umarsız ve pervasızca sokakta gördüğü karşı cinse bakışlar atarak ne tür bir yaşamsal mana ve amaç üzerinde olduğu noktasında kuşkuya sebebiyet verecek şahıstır.
(bkz: daha neler)
hatunların çoğu bu yolu tercih ederek egolarını tatmin etmektedirler. ilk bakan daima erkek olduğu için suçlu da genelde erkeklerdir*. aynı ortamda bulunan ve birbirini tanımayan iki kişi arasında yaşanan bu üstüste bakışmalar "erkek arkadaşım var" ile sonuçlanır, hüsran olur yalan olur. tanıyanlar arasında da olabilecek bu durum hatun kişisinin arsızlığından ileri gelir*. *
(bkz: felsefesini çözdüm çözmedim)
yakalanması durumunda agzinin ortasına sepesille cekilesi hatundur.
(bkz: kası gözü oynayan hatunlar)
genelde vice versasıyla daha sık karşılaşılan durumdur * * * .. tam türkçesi kız arkadaşı yanındayken başka kız kesen erkek daha çok bulunur etrafta ...
bunlar elinde olanla yetinmeyip hayvanlık yapanlar,gerçekten elindekinden hoşnut olmayıp da şansını deneyenler ve elinde olanı kıskandırmaya çalışanlar olarak üçe ayrılırlar ...
tam tersi durumla karşılaşma olasılığımızın çok yüksek olduğu bir durumdur.ve de asıl şepeşilleyi hakeden insan türü budur.görüş mesafesinde bulunan oğlan evladı **size bakmaya başlar ve de kolunun altında sevgilisi vardır.bu tür erkek kişilere verilecek bir sıfat henüz türk literatürüne geçmemiştir.şöle ki, hayvan deseniz o bile yapmaz öyle şey.hayvanlar bile eşlerine daha sadık kalabilirler.ki hayvanlar gayet sevimli yaratıklardır,bu ancak insanımsı olabilir.*
bursadaki hatun eşrafının en büyük hastalığı ..çok itici ve yanındaki erkeğe bok muamelesi yapmak gibi bişey
ayıp ayıp denebilir ama aslında o zaman o erkek'in 'er' kısmı gitmiş 'kek' kısmı kalmıs demektır
poligamist eğilimler gösteren,libidosu rüzgar gülü bilinci ile hareket eden zat-ı şahanedir
sahip olduğu erkeği sürekli diğer erkeklerle karşılaştıran, ayrılmak için bahaneler arayan beş para etmez insandır...sonuc mu?? tabiki bmw x5 i olan ibne...*
Halk arasında kaşar olarak tabir edilen kızdır. Yanında gezen erkeklerde genelde kızın ne mal olduğunu bilir. Kızada ona göre muamele eder. Erkek baktı diye baktım demek bahane değildir.

(bkz: düz mantık)
"ııyk" dedirten şahsiyet
muhtemelen sevgilisi ile eskiden olduğu kadar ilgili ve sevgili olmayan, yahut öyle olup da başka erkeklerin ilgisinden tatmin sağlayacak kadar ezik olan kişidir..
(bkz: izmirli kızlar)
(bkz: tum genellemeler yanlıstır)
gözü dışarıda olan hatundur. bide bana artık normal gelmektedir. her gün aynı meyveyi yiyeceğime farklı farklı meyveler yerim şeklinde düşünen zihniyettir tahminen de.
sevgilisi yanındayken erkekler ile kesişen hatun olsaydı etkisini daha çok göstereceğini düşündüğüm başlıktır..
sevgilsi olmasa yapacaklarını tahmin etmek pek güç olmayan,az güvenilmesi gerken dişilerdir..
olayın güvenle aldatma ihtimaliyle güvenilmezlikle pek alakası yoktur.sevgilisinden yeterli ilgiyi görsün görmesin bir kız her zaman beğenilmek ister.yakışıklı bir erkekle kesişme sırasında erkeği beğenmenin kız için herhangi bir önemi yoktur.burada önemli olan o erkeğin onu beğenmesi,süzmesi,dikkat etmesi,istemesi ve en önemlisi birkaç saniyeliğine de olsa güzel hissttirmesidir.kadınlara has ego tatmin meselesidir.çok eğlencelidir.
(bkz: erkek arkadasinin yaninda baska erkege laf atan kiz)
vapurda ve otobüste sıkça karşılaştığım olaydır. doyumsuzluktan kaynaklanıyor olsa gerek.
erkek arkadaşına çok büyük saygısızlık yapan kızdır. kız da değildir aslında. insan değildir. tavuk olsun.
sevgilisini kaybetme korkusu olmayan hatundur. dolayısıyla sevmiyordur ve sevmediği halde birlikte oluyorsa, zaten bu hareketi yapacak kadar insanlık yoksunudur.
(bkz: kasardır o kasar)