bugün

sözlükten sosyal hayat takibi yapmak gibidir.
heleki nick altınıza birileri birşeyler yazdıysa, özellikle kızlar, soruların kombo şeklinde geleceğinden emin olmak gerekir.
açacağınız ve altına entry gireceğiniz başlıkları 14 defa düşünmenizi gerektirecek bir durumdur. * *
ayrıca yazdığınız her şeyden kendi şahsına bir pay çıkarma çabası sözlükte kariyer yapmanıza en büyük engeldir.
sevgilinin sözlük nickini baştan beri bilmesinden çok daha vahim olan durumdur...
sevgililerin birbirine "çaktırmadan" giydirme yapacakları günlerin başlangıcıdır.ve o andan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmaz.*
şifreyi de çözmüşse sevgilisinin nickiyle entry girmesi an meselesidir.
küfürsel manada vurdulu kırdılı ifade biçimleriyle yazılan entrylerin yol su elektrik olarak dönemesi an meselesidir.
o sebeple ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun. neyseniz o bilinsin ya da nickinize sahip çıkın kardeşim...
beterin beteri vardir, kimse uzulmesin durumu.

nickinizi *ablaniz ogrenirse haftada iki uc mail alirsiniz entrylerinizle ve size yazilmis olanlarla ilgili. ya basliginiza yazilmis entryleri ilgilisine rica eder sildirirsiniz, ya da yazdiginiz entryi silersiniz. hele de bu *ablanin tdk ile ilgisi varsa, turkce'ye de cok cok dikkat eden biriyse cildirmaniz an meselesidir.
uzun süren bir sözlük yazarlığı maratonundan sonra, sevgiliye önce sözlük konseptini sonra da yazarlık durumunuzu anlatmanız işidir. nickinizide verirsiniz kendisine, '' bir gireyim şu sözlüğe, okuyayım bakalım neler yazmışsın '' diye merak eder sevgili.. nasıl olsa kimse tanımıyor gönlümce içimdekileri yazıyorum diye düşündüğünüz yazarlığınız size pahalıya da patlayabilir.. o yüzden sevgili kişisine nick verme konusunda biraz daha düşünmeniz gerekebilir..

- hımm demek bukkake ha. demek şahin k ha. sen nerden biliyosun bunları ? seni böyle tanımamıştım pıtırsu.
+ bu da ne demek şimdi aşkosu yazdım sadece öyle laf olsun diye işte.
- sen bir de otuz bir mi çekiyorsun yaa ne bunlar kızım bayılacağım şimdi.
+yok şekerim öyle bir şey.
- sevişirken arkadaşa yakalanmak mı ? sen teşhirci misin yaa! ya buna ne demeli sevgilinin öküz olması, ben öküzmüyüm laaaan.
+ çık git
- ben mi
- sen değil sözlük , ay nick. of
sözlük formatından başka, bir de sevgili formatına uymaktır. eski sevgili başlıkları çok şey kaybeder.
zıçışın resmidir. ne yapın edin böyle bir yanlışa düşmeyin. takip edildiğini bilerek sözlüğe yazmakla özgür özgür takılmak arasında dağlar kadar fark var sevgili dostlar.
özgürlüğün sınırlandığı andır. neden böyle yazdın neden şöyle yazdın? cidden böyle misin? bıdı bıdı.
eski sevgilinin öğrenmesinden iyidir. onun için sözlükte atıp tuttuğun mesajları görmesi berbat bi sona davetiye.
açacağı başlığı, gireceği entryi 2. kez bir de sevgilinin aklından düşünmekle sonuçlanan olaydır.
(bkz: özgün bir yazar olamamak)
gereksiz hede! gereksiz hödö! ne dersen de ama gereksiz işte!
+ nasıl yaparsın bunu bana!!
- hayatım ne yaptım ki?
+ uludağ sözlükteki bluevelve senmişsin!
- ne.. nasıl.. kim söyledi?
+ allah ım! ne talihsizmişim bennnn!
- hayır kim söyledi sen bana onu söyle bi.
+ uzun cümlelerinden anlamalıydım zaten!!
- ya öyle bağırarak uzun cümle deme. anlıcaklar..
+ annem demişti ama. önce nickini sor soruştur demişti. öyle atlama hemen demişti.
- ama nickimin bluevelve olduğunu kimden ve ne şekilde öğrendiğini ispatlayıp ispatlayamama yeteneğine muktedir olup olmadığını bilmememden dolayı bu yersiz ve gereksiz ve hatta geçersiz tartışmayı başlatmanın bile fuzuli olduğunu düşünüyorum..
- aha!
+ ne dedim ben ya.
- ühüüüüü ühüüüü...
+ canım ağlama. kıyamam.
birkaç sözlükte yazıyorsanız ve sadece tek sözlükteki nickinizi biliyorsa, daha az sıkıntı yaratacak durum.
nicki öğrenilen yazarın yazarlık hayatının bitmesidir.yazık olmuştur.en iyisi baştan bir üyelik açmaktır.
sevgilinin sözlük nickini öğrenmesi devamında şifreyi verde ben girim durumlarını gerektirir.
artık benim için hiçbişeyin eskisi gibi olmayacağı an.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
kaçınılması gereken durum.

çünkü efendim, zaten insanların sizin ne yazdığınızı açıkça bilmelerini isteseydiniz rumuz kullanmazdınız. sevgili de dahil olmak üzere -ki aslında özellikle sevgili için önemlidir yazdıklarınız- sizi tanıyan insanların sözlükteki yazılarınızı sürekli takip etmesi, belki de bambaşka bir şeyi kastederken üzerine alması / muhabbetin geyiğe sarması / açıklama yapmak durumunda kalmak gibi sonuçlar doğurur.

gereksizdir. yazma isteğini köreltir, oto sansür had safhaya ulaşır.
Sevgilinin dakikada kaç trip atabileceğini tespit etmek için ideal bir yöntemdir.
ya sevgili olmadan önce biliyorsa ne olacak düşüncesini doğuran olaydır. bilse ne olur bilmese ne olur arkadaşım?
söyleyenin mallığıdır.

gerekirse yol verilir.
özele saygı göstermeyen sevgilinin sevgisinden şüphe ederim.*
öğrensede anlam veremeyecek bir nick bulunmasının ehemmiyeti bu noktada devreye girmektedir.*
artık rahat rahat entry girilemeyeceğinin resmidir.

tespit: adonis kası olan erkeklerin seksi görünmesi
+ neee? elin kasından sana ne? kimmiş o seksiler? yıkarım ulannnn dağıtırım burayı !!!

tespit: beli gamzeli kızların daha çekici olması
+ bitti tamam mı? buraya kadarmış.git o gamzeli belli kızlarla takıl sen. böhüüüüüüü...