bugün

entry'ler (415)

gameshifter

yayın hayatına bir kaç hafta önce başlayan, ufacık minicik tatlı mı tatlı, oyun ve teknoloji haberleri veren site.

amatör görüntüsünün altında bir aslan yattığını söylemek lazım. oyunları video çekip anlatan çocuğun sesi çok tatlı bir de.

http://gameshifter.net adresi.

kürtlerin hepsi evet demiştir

sözlük içinde ki açılan en saçma başlıklar arasında yer alıp parmakla gösterilebilecek söz öbeğidir.

tüm kürtler evet dmiştir yok efendim şeymiş. böyle bir genellemeyi ortaya atan insancık acaba bakmış mıdır katılım yüzdelerine güneydoğu ve doğu illerinin? ya aslında kızdığım nokta bu değil, hala kendini sikimsonik bir şey zanneden amele kesimimiz insanları yobaz, sıkmabaş, kürt, alevi falan diyip aşağılıyor, insanlık suçu işliyor ya.. ben böyle ironi görmedim arkadaş yazamıyorum lan yazamıyorum bir şey bu kadar yanılan bu kadar yanlışlarda olan kendisiyle, "güyya" benimsediği ideolojisiyle çelişen bir insan topluluğu görmedim.

arkadaşın kapayın çenenizi artık evet çıktı işte, hayırlı olsun lan ülkeme iyi ya da kötü piç evet kötü bişeyse de iyi olmasını dile, iyi olsun olm yazık lan benim milletime şu toprakta yaşayan insana, siktiniz olm herkezi aptallıkları mı kaldı kürtlükleri mi kaldı amına koydunuz siktiğimin faşist piçleri sizi.. bu entryyi de boşuna yazdık silinmezse neyim ben

kemal kılıçdaroğlu

parti oylarını %34 bandına çektiği iddia edilen siyasetçidir. yani böyle diyen de akıllı geçinip evet diyenleri itin götüne sokar. bu kendini bi sik sanan elitist tabaka daha referandum ve genel seçim ayrımı yapamıyor yazık lan, akplinin illa evet chp ve mhplinin illa hayır diyeceğini düşünüyor, başörtülü bir kadının illa akpye oy vereceğini, her başörtülünün şeriat istediğini falan düşünür.

çocuk gibi, şeriat gelecek laiklik gidecek kız arkadaşınla gezemiceksin, ananın vajinası genişlicek falan gibi yalanlara, tekrar söylüyorum çocuk gibi anlatılan her masaldan farkı olmayan hikayeye inanır. yazık lan

abdullah gül ün abdye madalya takarken yuhalanması

izlediğimde orada bulunmamama rağmen, bana doğrudan bir şey olmayacak olmasına rağmen utançtan yerin dibine girmemi sağlayan olaydır.

tabi sözlüğe farklı yansımış, abdullah gül yuhalandı gibi yansımış fakat bence orada amerikanın altın madalya alması yuhalanmıştı, çünkü abdullah gül'ü yuhalicak kitle ondan daha önce hayli hayli recep tayyip erdoğan'ı zaten yuhalardı. mesele bizim kıskançlıktan hasetten amerika milli takımı'nın altın madalya almasını çekemeyen 50-100 kişilik beyinsizin yaptığı şeydi. ulan çok ayıp be cidden siz insan değilsiniz.

yahudilere haksızlık yapılıyor

(bkz: o değil de bi hitler vardı nooldu)

oğlak burcu erkeği

cesuryenidunya nasıl ise oğlak burcu erkeği de öyledir fakat diğer oğlak burcu erkeklerine benzemez.

cesuryenidunya

postpozitivist yimirtadan köşe bucak kaçan yazar.

o değil de şaka maka görüşemedik, benim suçum kabul ediyorum. sen şimdi bayram diye gitmişsindir de buralardan

aşkım seni adriana lima ya değişmem diyen erkek

maldır açıkçası. benim böyle bir ton arkadaşım oldu, abi şimdi "xxx" mi adriana lima mı desen xxx derim.

misal çocukken ben de söylemiştim bu tarz bir şey

damdaki deli

sözlüğe ilk geldiğim zamanlar da bir iki msjlaşmıştık kendisiyle, hangisi hatırlamıyorum ama bi entrysini çok beğendiğimi söylemiştim, sanırım şu hastalığını falan anlattığı entry idi. uzun zamandır ne okuyorum ne yazıyorum, sabahın bu saatinde uyanınca insanın bi bakası geliyormuş demek ki sözlüğe, gelişmelere tıklamaz olaydım, allah rahmet eylesin.

vacum cleaner eyes

bir(inci) efsanesidir.

street fighter da olası türk karakteri

ahanda budur

http://www.youtube.com/watch?v=BcRnYT9useo

boşuna beyninizi yormayın cicişler.

anket yazarı olabilmek için gerekli zeka seviyesi

(bkz: anket yazarı olmak için gereken zeka seviyeleri)

1. anket yazarı olmak için gereken zeka seviyelerinden biridir. yazar şehrin kapısında ki entryleri öldürerek tecrübe puanı kazanır ve zeka seviyesini arttırır.

2. üstün zeka

3. geri zeka

4. (bkz: genç zekalar rahatsız)

5. (bkz: bi siktir git çay koy)

not: bu entry, bir başlık canlandırmasıdır. olaya konu olmayan kişi ve kurumlar doğal olarak hayal ürünü değildir.

okan bayülgen e telefonla katılan seyirci

nedense hep bayandır ve bu yüzdendir ki gerizekalı olduğunu belirtmeye gerek yoktur. gb

e castig com

tıklayınca jessica alba'nın gizli çekim görüntülerini veren site

http://www.e-castig.com/index.php?r=jyyZ

cem yılmaz vs şahan gökbakar

(bkz: türk mizahı ve zeka)

adana dan entry girmek

şu an deneyip tanımlayacağım eylem.

diğer şehirlerden entry girmekten pek bir farkı yoktur.

insan dövmek

dövme eylemi gerçekleşirken başka biri videoya alır ise ve muvi meykırda arkasına da şöyle güzel bir şarkı eklenirse gelecekte izleyip anıları yadedebileceğiniz bir materyale sahip olursunuz.

gece elektrik gidince evde yapılanlar

eğer hanesinde elektriği kesilen kişi, normal insanların uyku düzenine sahip ise olayın farkında olmayacaktır ve uyumaya devam edecektir.

kaynak: ben şahsen bizzat kendim

(bkz: görmemişin düzeni olmuş 24 saat uyumuş)

sözlükçülerin formspring sayfaları

http://www.formspring.me/taksikinepapyon

postpozitivist yimirta

ne zamandır konuşamadığımdır, özlediğimdir, uğruna soyunduğumdur, ezel izlediğini duyunca üzüldüğümdür, nerdedir?