bugün

sevgililik durumunun güzel geçen ilk yılının ardından, sevgilinin performansından memnun kalıp onunla bir yıl daha geçirmeye karar verdikten sonra yapılacak ilk iştir. zira elinizi çabuk tutmazsanız performansını beğenen büyük kulüpler serbest kalmasını fırsat bilip kendisiyle anlaşma sağlayabilir.
geleceği parlak yedek bir sevgili de brezilya kulüplerinden transfer edilmelidir.
opsiyonlu sözlesme yapılmasını ise hiç tavsiye etmiyoruz,eger sevgili, opsiyonu tanımadıgı için federasyona basvurursa elden kaçıp gidebilir.
(bkz: semih şentürk)
karşı taraf uzatmak istemezse önce abilik olunur * oradan bir sonuç çıkmazsa babaya * gidilir.
(bkz: kaynak yaratmak için sevgiliyi elden çıkarmak)
(bkz: kendini hala sevgili sanan eski sevgili modeli)
daya iyisini bulunca kaçacak sevgiliye uygulanabilecek durum.

-kızı alamadık daha çok otuzbir çekip şansımızı deniycez. (bkz: yiğit özgür)
alt yapıya önem verip üstyapı hazırlanmasına yardımcı olmak. böyle bişey sanırım.
(bkz: bilemedim ben onu)
sözlesme uzatılamaz da bosman kuralıyla elden kacarsa yarım sezonluk kiralık bir sevgiliyle yola devam edilebilir zannımca, sezon sonu iyisini bulmak kaydıyla.
(bkz: sevgilinin sözleşmesini fesh etmek)
yorucu geçen bir sezonun sonunda erkekler bütün sevişmeleri baştan sona değerlendirip akabinde karara varır. şimdi yemiyelim abi birbirimizi. yazıyorum buraya herşeyi;
- evde? ok.
- arabada? ok.
- asansörde? kız istedi ama benim götüm yemedi. buna ok diyebiliriz. ok. ok.
- parkta bahçede? mecburen ilk zamanlar öyleydi. ok diyelim.
- sinema? ilk zamanlar tırstım ama o beni alıştırdı. ok.
- denizde? çok plan kurduk ama gitseydik ok olurdu.
- havuzda? gittikte çok kalabalıktı.
- sıkışık otobüste kudurtma? yapmadı değil ama gözlerimi kocaman açarak uyardım, küstü. ok diyebiliriz.
- sütyen kopçasının açılma kolaylığı? bu baştan aşa ok. siyahlar biraz zorluyordu ama artık giymiyor sağolsun. ok
- sütyen büyüklüğü? çok şükür bulamayan var. ok.
- alttan çıtçıt? ok. yerine göre giymesi iyi. sinemada problem oluyor yoksa.

vb. libidonun tavan yaptığı zamanlarda ve aynadaki surat göz önüne alınarak karar verilir.
not: ok diye bahsettiğim esasında tik işareti.