bugün

Hanım hanımcık kızdır.

Çeyizini de hazirlar emeğiyle.

Tabi erkekler irispilerle fingirdeştiği için anca evlenmek için yüzüne bakarlar bu kız tayfasının.
Manitacılığın ilk zamanları yapılır böyle şeyler, adettendir. Ruhumuz kezban napalım yani. Ben atkı örmüştüm. Çok da çirkincene bir şey. Vefalı manitam hala kullanır.
Boş iş yirmi liralık şey için zaman israfı yıl olmuş 2021 örgü ne aq.
Atkı diye başladığım yolculukta, eeeh bununla mı uğraşacağım diye yarıda kesip lif hediye etmişliğim var.
O zaman da Sabrım yokmuş.
hayırdır ya taş devrine geri mi döndük.
Gerçekten seviyordur .kimse bana örmedi şu ana kadar.
Değer verdiği için örüyormuş gibi görünse de aldatmayacağının garantisi olmayan kızdır.

Sonuç olarak bu tip olaylardan mutlu olabilirsiniz ama bırakmaz demeyin, bırakırlar...
Kader ağlarını örmeye atkıdan başlar.
20 yaşında yaptığım mallıktı. Atkıyı öremeden çocuk bana yolu vermişti. O zaman üzülmüştüm ama şuan komik geliyor.
Yukardaki hamfendi ne diyorsa aynısını 18 yaşında yaşadım. Yarım atkı hala da duruyor he.
genellikle başa çorap örerler.
Bir üstteki yazar benim yazacagimi yazmış. Örgü örmekten kasit başa çorap örmekse bunu gayet güzel yaparız. Erkek adam atkimi takarmış. Üşüyorsa bi sıkıntı vardır. Kimseye atkı örmedim.
BAKIN iLiŞKiYi BOMBALAYAN iKi SEVGiLi EYLEMi VARDIR Ki BU EYLEMi YAPAN HiÇ BiR ÇiFT iLiŞKiSiNE DEVAM EDEMEMiŞTiR

1) ÖRGÜ ÖRMEK

2) VÜCUDUNUN ÇEŞiTLi YERLERiNE ADINI DÖVDÜRMEK.

BUNU BiLE BiLE NEDEN HALA YAPIYORSUNUZ?
sevdiği adanalı olmayan kızdır. adanalı atletten başka bişi giyemez !..
masum ama salak.
bir ara böyle bir furya vardı harbiden ne oldu onlara? :d
(bkz: ören bayan)
Solağım el becerim yok öremem güzel bir kek yaparım olmaz mı *
Dizine yatıp o güzel elleri öpülecek kızdır.
Yapmaz yapsaydı yapardı gibime geliyor. Yüzsüzce kaç kere istedim.