bugün

entry'ler (1938)

oksijensizsu

--spoiler--

abır kız zannediyor orası kesin...

--spoiler--

Sonunda ispat için yapacağım şey ektedir.
görsel

kadınlara yakışan sporlar

Artistik cimnastik ve buz pateni.

siz koca bulma hayali kurarken ben ilgi görüyordum

Bu paylaşımı yapanın bu hayatta evlenmekten başka bir başarısı olmamış. Gerçi evlenmek başarı mıdır orası tartışılır. Böyle saçma bir şeyi başarı zannetseydim bu ağustostosun 3ünden itibaren anacı bir ucubeyle ve onun kaşmer anasıyla kendi hayatımı heba edecektim. Neyse kurtuldum şükürler olsun.

beni kuşum bile sevmiyor diye ağlamak

Arada geliyor böyle bir istek. Neyse daha eve geleli 1 ay olmadı belki sever kereta. Bekleyip görücez. insanlardan zaten umudu keseli çok oldu.

anne babası ile yaşayan yetişkin

Erkekse kaçın. Çünkü evde çocuk gibi azarlanıyor ve çocuktan da farksız. Maalesef kötü bir şekilde deneyimledim.

ben bu yazıyı sana yazdım

30 yaşına geldin de adam olamadın. Erkek hiç olamadın. Ananın eteğinde malum bölgesinin içinde yaşa dur.

oksijensizsu

--spoiler--

kızmıymış

--spoiler--

Canım sen ne istersen ben o olurum sen merak etme. Sen yeterki iste.

oksijensizsu

Ben orada galatasaraydaki icardiyi kastettim.

oksijensizsu

Kime laf sokmuşum ya. Hepiniz benim bebeklerimsiniz. Laf sokup “Ya sen salak mısın alındın mı” diyen kız gibi hissettim neyse.

nerelisin deyince istanbulluyum diyen tip

--spoiler--

arada söylerim

hatta nüfus kağıdımı gösterdiğim bile oldu.

--spoiler--

Dostum bu çok havalı.

ya ben ya cimbom diyene elbette cimbom demek

Git icardiyi şey et denilmesi gereken erkektir.

dişlerle alt dudağı çekmek

Benim sürekli yaptığım şey hem arada emiyorum hemde fazla etleri yiyorum bu şekilde alamadığım proteinide almış oluyorum.

ballı limonlu su içince zayıfladım diyen kadın

Bu dediğim olay 10 yıldan eski. Teyzedeki öngörü muhteşem.

güzel kız geçerken yüz buruşturup dil çıkarmak

Güzel kızın kafanıza çantayı geçirmesiyle sonuçlanacak hareket.

içanadolu bozkırına gidip bozlak açıp dinlemek

Değişik bir kafa yapardı kesin.

halkların gardaşlığı

Ben kimseyle kardeş,herhangi bir hısımlık veya akrabalık istemiyorum. Zaten doğuluyum bizim aile yeteri kadar kalabalık. Reddettiğim kardeşlik.

piyangodan 10 lira 65 kuruş kazanmak

Bilet ücreti 10 tlydi 65 kuruş kardayım. Nasıl harcarım bilemedim. Bakın dikkat edin ekstra 65 kuruş yani iyi para. Tebriklerinizi beklerim bir de yatırım tavsiyelerinizi.

ballı limonlu su içince zayıfladım diyen kadın

Lisede kantindeki kadın her sabah bunu içiyordu. Sorduk abla sen niye bundan içiyon diye. Neyse işte neymiş kendi yaşlarında bir kadın varmış manken gibi incecikmiş sırrıda bu suyu aç karnına içmekmiş. Zayıf teyze bizim ablayı keklemiş gibi geldi ama neyse.

yazarların fakirlik anıları

Işıklı ayakkabının ışığını çıkarıp avizeye nasıl taktılar ya.

sırtınızı bir sözlük kızına dayar mısınız

Gtünüzü bile dayayabilirsiniz bence. Özellikle beyaz tenli küçük popolu erkekler(tepsi olmasın yuvarlak olsun tabi).