bugün

orospuluğun, hainliğin, piçliğin, kansızlığın, şerefsizliğin vucüt bulmuş hali.
en çok merak edilen bu ve bunun gibilerin nasıl kandırıldığıdır. ne dediler, ne vaat ettiler de bunca suçsuz insanı öldürebildin. birisi de çıkıp açıklasın arkadaş. şunu vaat ettik diye.
suçsuz, masum onlarca insanı katlettin eline ne geçti? devrim mi oldu? halkına özgürlük mü getirdin? devlet mi kurdun?

Onlarca aileye acı vermekten ve türk halkına keder, üzüntü vermekten başka hiçbir şey yapmadın.

içimi yakan bir başka nokta üniversite öğrencisi olması. Düşünsenize benimle, seninle veya bizimle aynı sırada oturan aynı ortamı paylaşan ve otobüs durağında bomba patlatacak kadar adi düşüncelere sahip pis mahlukatlar var.

Tutuksuz yargılanma olayı bambaşka bir zafiyet mimlenmiş birilerinin halkın içinde rahatça dolaşması sağlamak hangi akla hizmet eder?
bir ideoloji uğruna yüzlerce masum insanı katleden şerefsiz.

tanım bile yapılmaz bu yaşam formuna.
Beyni uyuşturulmuş, vatan haini.
(bkz: dağ orospusu)
en az bunun kadar suçlu olan siz hümanist takılan orospular, sizsiniz.
sizin yüzünüzden bunlara hak ettiği gibi davranılmıyor.

ölen herkes sizin eseriniz.
https://twitter.com/s4h4n...status/709302542782623745

Arkadaşı da buymuş diyorlar. Tabi bilemem ama terörün kuyusunu kazarken hümanist olamazsınız arkadaşlar. Bir insanın ölümü 1000 insanın yaşaması anlamına geliyorsa eğer, bunları sırayla asmak gerek.
kancık karı. dağdakilerden önce, eğitimli pkklılardan başlanması gerektiğinin bir kanıtır.
dağda kardeşleri olarak gördükleri ölürken, şehir savaşında kaybederlerken ben de öleyim bari diyen hain.

yahu git dağda patlat kendini, halktan ne istiyorsun kahpe. gerçi yüksekova operasyonları canlarını yakacak, bunu bildikleri için bugün oldu muhtemelen.

biteceksiniz inşallah şeref yoksunları.
her zaman söylerim türkiyede terörü bitirmek için kandili bilmem ne dağını bombalamak yetmez. son yıllarda doğudan çok göç oldu. doğudaki teröristler terörizmin cahil yüzüyken bir de bunların batıda üniversite okuyan bilgili cahil var. yani sen doğuyu komple yok etsen bile bu iş bitmez. batıdan üniversitelerden başlamak lazım.
Bunun gibileri niye üniversitelerde barındırıyorlar? Önce üniversitedeki pkklıları temizlemek lazım.
Önceki Örnekleri gibi hakkında somut bulgular varken pembe götlü solcularımız sağolsun Barış kelebeği ilan edilmiştir.

Ankara kumrular sokaktaki patlamada Tutuklandı. Ben üniversite öğrencisiyim canlı bomba diye lanse ediyorlar dedi, ana haber bültenlerinde masum gösterildi, istanbul il emniyete keleşle saldırdı.
(bkz: Elif sultan kalsen)

Başbakanın konuşmasında pankart açtı, parasız eğitim istiyoruz dedi diye Tutuklandı dendi, çıktı, bayrampaşa çevik kuvvete saldırdı.
(bkz: berna Yılmaz)

işte bu ve bunun gibilerden dolayı artık televizyonda eylemi masumane gibi gösterilen hiçbir solcu haberine inanmıyorum. Hepsine terörist Gözüyle bakıyorum.
Ama o daha çocuk, ama onlar masum siviller, ama onlar kahraman direnişçiler sözleri etmenin hümanizm sayıldığı memleketimizde "feda eylemi" yaptığından ötürü şüphesiz ki kutsallaştırılacak isimdir, müteşekkir olunmuştur bile, bahar çiçeğidir.

Karanfil kokulu idi hani devriminiz; yanık et kokuyor, kanlı irin kokuyor. Burnun çürümüş senin.

Öyle riyakarsınız, öldürürken nasıl da birbirinizin aynısısınız ki. Birbirini kanla vahşetle beslenmekle suçlayan ikiz kardeşsiniz.

Keşke hepiniz ölseniz. Ve kutsal topraklarımızı bir tekinizin bile izi, hatırası, soluğu dahi dokunup da murdar etmese.
balıkesir üniversitesi öğrencisiymiş. üniversitende okumak varken böyle bir şey yapmak. tarih affetmeyecek.
bi insan nasıl bu hale gelebilir anlamıyorum amk.hem kendini patlatıyorsun hemde bu kadar masum insanı beraberinde öldürüyorsun.ateşi bol olsun.
ELiNE SAPAN ALAN polisi taşlayan vatan hainlerinden farkı olmayan orospu analının tekidir. neden böyle olaylar olduğunda bir tane hdpli yazar arkadaş çıkıp allah belalarını versin demekten imtina ediyor anlamıyorum. hadi her boka yetişen güzel kardeşim iki kelam etsene. ölenlerden biri senin güzel evladın olabilirdi ya da o çok sevdiğin bebek yeğenin var ya allah esirgesin orda olabilirdi. çimenlerde güvercinlere yem atarken oracıkta hakka yürüyebilirdi. yapanın allah bin türlü belasını versin desene. ne olur birazcık samimi olun ne olur. aynı havayı soluyorsanız giden canlarımıza bir fatiha da siz okuyun. bir beddua da siz edin. yağmasanız da gürleyin yahu.
Yapılması gerekenler bunca insan ölmeden yapılsa da bu kadar küfretmek zorunda kalmasaydık.
valla o patlamada paramparça olmuş yanmış cesetten kimlik tespit edebilen bir devletsek, oraya kadar elini kolunu sallayarak gelmesini de engelleyecek teknik bilgiye sahip olmamız gerekir, bence uydurulan bir isim ama farketmez seher,ahmet,mehmet,ayşe kim yaptıysa canı cehenneme ve buna göz yumanların da.
ilahi adalete güveniyorum ki günahların en büyüğünü işlemiştir. Ne diyor dinimiz : "bir insan öldüren bin insan öldürmüş gibi olur ".

Bir çok cana sebep oldu. Cehennem 'in en dibindedir şimdi. Tekrar tekrar parçalanıp , birleşip tekrar parçalansın. Bir inanca göre intihar eden sürekli aynı şeyi yaşarmış öldüğünde.
Balıkesir Üniversitesinde okuyup terorist eğitimi alan , Can Dündar'ın gazetesini muhabirlik yapmış kevaşenin tekidir.
Saldırının faili imiş. Bomba yuklu çalıntı araç istanbul'dan viransehir'e 1500 km gitmiş ve yakalanmamış, viransehir'den ankara'ya 1000 km geri gelmiş yine yakalanmamış. Büyük orospuymuş.
artık açıklanan hiç bir isme inanmıyorum. arkadaşında dediği gibi araç 2500 km yok tepmiş lakin çeviren eden yok. ne tuhaf işler.
Orospu hem de katmerli orospu memleketimde okumuş bir de be amına koduğum gelmeseydin o zaman ne bok işin var tc. Balıkesir Üniversitesinde hem devletin imkanlarından faydalan hem de ihanet et orospu hem de katmerli orospu.
tahminim kirli saçları ve kirli bedeni ile dağda bir çok pkk ağababasına bedeni ile hizmet ettikden sonra bu saldırıya gönderilmiştir.

hadi gülüm hadi yavrum bak sen efsane olacaksın bak sen davan için ölüyorsun naralarıyla uğurlanmıştır.

bunu gönderenler şu an yeni bir taze bulmuş onu becermekle mesgullerken hemde.

zavallı...

özgürlükmüş, şimdi cehennemde istediğin kadar özgürsün sonsuzluk kadar uzun olacak ızdırabın.

seni yollayan ağababaların seni ağacın altında bir köpek gibi sikerken düşündünmü hiç sen aslında bir zavallı hiç sin onlar için.

keşke biraz okusaydın tarihi ve biraz anlamaya çalışsaydın...

sen bir hiç sin. hemde sonsuza kadar ...