bugün

entry'ler (2193)

seks başlatan cümleler

sikerim tahtanı.

32 yaşındaki adama kardeşim demek

lan siz kardeşi niye hep yaş olarak küçük olan diye anlıyorsunuz türkçeyi kim öğretti bu kadar insana bazen gerçekten hayret ediyorum.

heijan

kubarı desen boş hapını yedik o da güzel patlamıyor. kötü torbacıdır.

ateistlerin kız isterken ne söylüyor sorunsalı

isteme konuşmasını aile yapacağı için ve genelde türkiye de ihtiyar kesmin dinine bağlı olduğunu var sayarsak isteme biçimi aynı şekilde ritüelinde olacaktır.

orul orul orospu çocuğu olmak

bir zatın yaptıkları ile orospu çocuğu sıfatınından aşıp söylenecek söz bulunamayınca orul orul pekiştirmesi getirilerek tanımlanmasından çıkan söz öbeğidir.

ganyotçu ebubekir öztürk ten izmir marşına küfür

(bkz: orul orul orospu çocuğu olmak)

seksten soğma nedenleri

(bkz: soğma sığırı)

selia

matias delgado olduğundan şüphelendiğim yazar.

beraber pekmez içebilecek yazarlar

sabah evden çıkarken içtim biraz aylar sonra nerden aklıma geldiyse yarın gelin birlikte içelim mübarekler madem.

mesaja geç cevap veren kız

sonunda istediğime ulaşıyorsam 3 gün sonra da cevap verse olur kızıdır, muhtemelen kezban bir kaşardır ki sizden o süreçte ısrarla mesaj alıp ilgi manyaklığı ve ego tatmini yapar. geç cevap verene sizde çok geç cevap verin bunu da mı ben öğreteyim.

7 mayıs 2017 mersin iy göztepe maçı

lan maça bak 4-5 oldu göttepe öne geçti.

deniz gezmiş

Sevinmesin ey zalımlar
Öldüğüme benim benim
Yiğit ölmez kolay kolay
Ben ölmedim ki ben ölmedim ki !

merak etme abi bedenler ölür fikirler asla biz seni anlayanlar olarak elimizden geleni yapıyoruz yapacağızda için rahat olsun.

6 mayıs 1972

amerikan mandası cunta hükümetinin ve altıncı filonun önünde secde edip namaz kılan şimdiki islamcıların ataları tarafından idama mahkum edilmişti bu memleketin güzel çocukları bu kara günü unutmak mümkün mü? unutma unutturma.

yusuf aslan

aslan abim yine bi 6 mayıs ve yine aynı tazelikte üzülüyoruz...

penguen dergisinin kapatılması

ona kapatılması denmez sevgili dalyarak arkadaş, kapanması denir.

ne kadar kötüsünüz testi

uzun süredir ilk defa bi testten full çıkardım.

antalya da sokakta içki içmenin yasaklanması

antalya gibi yerde olacak iş mi dedirtir lan kardeşim turizmin göbeğinde olur mu ya bir mantıklı çerçeveye oturtulmalı bence veya yasağın tam metninini okumadım neleri kapsıyor. yoksa sen gel kemerde olympos ta açık alanda içmeyin de olum kim uyar buna bi kere yabancı turiste ne diyeceksin? ha bae gibi kendi halkına yasak yabancıya serbestse onu bilemem.

tyler honeycutt

bu adam tam bir saatli bomba bir bakarsın müthiş performans bir bakarsın saçma sapan şutlar elden top vermeler vs vs enerjisine laf edemem ama sanırım arkadaş üflüyor bazen dozunu kaçırıyor ama.

seyyar pilavı vs ev pilavı

etli düğün, mevlüt pilavı hepsine tokadı koyar.

ilkokul mezunu eğitimsizlerin yüzde 70 evet demesi

üstte bir arkadaşın da dediği gibi kimin ne oy verdiğini nerden biliyorlar? ama burası türkiye belki de biliyorlardır, sonuçta ne olsa şaşırmam bu ülkede.