bugün

entry'ler (1550)

ebru polat ın hayranıyla evlenmek istemesi

Adamı ren geyiğine çevirecek. Bir şanslı aranıyor.

sevgilinin gitmeden önceki son sözü

Behlül kaçar.

amerika da açım de komşun su vermez

Karı, koca mcdonald da çalışan bir ailenin çocukları ile beraber müstakil bir evde oturabildikleri ve orta sınıf bir arabaya sahip olduklarına gözlerimle şahidim. Gerisini burdan hesaplayıp karşılaştırabiliriz.

mete kalkavan

Fırat kalkanı ile birlikte tff nin ikinci yüz karasıdır.

wifi şifresini isteyen komşuya verilecek cevaplar

Hızlıca şifreyi değiştirip yeni şifreyi kağıda yazar veririm, şifreyi girerken içi burkulsun diye;
"bedavamezarbulsan06içinegircen06"

yazarların ilk otuzbir deneyimi

Orta bir öğrencisiydim sanırım.
Kendi kendime kurcalamaya buldum.
Evde yanlızdım ve oturma odasında oldu.
Ama o nasıl bir zevkti, nedense sonra hiç bir zaman o ilk zamanlardaki tadı bulamadım.

Nerde o eski otuzbirler, ertesi gün mahalle arkadaşlarına ballandıra ballandıra anlatmalar.
Sırf benden aldığı takdikle evde deneyenler.

Ergenliğin en önemli evresidir sözlük, ve kızların regl olması gibi çok ciddi bir heyecan ve keşifdir ilk boşalma. Tarihi bir andır.

4 kasım 2016 demirtaş ın gözaltına alınması

Öncelikle hiç sevmem partilerini fakat sevinmedim.

Sadece şunu anlamak istiyorum tutuklanma sebepleri ifade vermemekse ki devlet böyle açıkladı her vatandaş bir savcı tarafından davet edilirse gitmesi gerekir.
Girmezse zorla götürüleceğini bilir yani hdp li vekiller durumum böyle olacağını biliyorlardı. Bile bile lades dediler. işte o zaman bu kötü çünkü iç savaş hedefleyen bir zihniyet anca böyle provakasyonlara girişir.

Herkes hdp içerde diyor ama ifade vermeye neden gitmediklerini açıklamıyor. Sen bu ülkede ifade vermem seni tanımam diyeceksin sonra seni tutuklayınca adalet yok diyeceksin.

Keşke ifadelerinizi verseydiniz ve yasal savunmalarınızı kayda geçirdeydiniz, deliller sunsaydınız ve bir hukuk savaşı verseydiniz.
Emin olun şimdikinden daha iyi olurdu tutuklansanız bile verecek bir cevabınız olurdu.

Şu an amacınızı çözemiyoruz ve size güvenmiyoruz.

mercedes c180 le gelen inşaat müh öğrencisi kız

Hepsini anladımda kardeş o araba o sesi çıkarmaz.
Mercedeslerde sistemi devreye alırsan kitlediğinde bir küçük ses çıkar ve dörtlü yanar tüm kapılar kilitlendi anlamında.
Ama asla kilidi açarken bir ses çıkarmaz hele bahsettiğin gibi sesleri asla çıkarmaz.
tanım: mercedesle geldiği öne sürülen kız dır.

onurr

Ses güzel, ruj isimli sarkı lay lay lom ama oda lazım arada bünyeye.
Sürekli alt yapı, sağlam söz, enstrüman falan aramak yormuyor mu kardeşim.
Dinle iki neşelen o kadar, korkma kimseye söylemem. Utanma yani.

Bu arada bir rica olacak sözlük kardeşlerimden.
Bu klipdeki patenli kız beni alıp taa eski petersburg günlerime götürüyor bu kadar mı benzer arkadaş dans stili bile mi aynı olur. Şu an evli çocuklu olduğunu bilmesem.. Neyse kafayı yiyeceğim.
Bu kız kitap yazsın okurum arkadaş, yemek yapsın yerim, dibini yaksın hatda onuda yerim. Tavuğu çiğ yer sonra üstüne sofrayı ben toplar üstüne kahvesini yapar elinede kumandayı veririm.
Bu yeteki otursun baş köşemde.

Bulamıyorum kimdir bu model, adını yazana söz veriyorum 3 kuluvallah 1 elham okuyacağım. Hatda bildiğim tüm duaları...
Adını yazanın bulan, hiç dert görmesin hep yüzü gülsün inşallah. Aminnn.

swarm

Yerel bir uygulama standardındadır benim için.

Arkadaş bu uygulamayı avrupa da kimse sallamıyor yada bana denk gelmedi.

Geçenlerde söylemesi ayıp çok popüler bir yerde check in yapayım dedim. An itibariyle 4 kişi check in yapmış şezlong bulmak için milletin bir birini yediği bir beach clup tarzı bir yer düşünün.

Sonrasında tabi acı gerçek ortaya çıktı check in yapanların üçüde türktü.

Sonrasında başka yerlerdede denedim pes etmedim sonuç yine hüsran.

emre mor fb ye gelseydi

Emre mor un aziz başkanın hükmü altına girseydi olacaklardır.

2 sene sonra takasla kayserispora verebilirler.
üstüne 5 milyon daha ödeyip gökhan ünal benzeri bir golcü kazandırabilirler fenerbahçeye, evet çok imkansız değil.

emre mor vs bruma

Emre mor için messi çok erken.
Ama geleceğin süper yıldızı olabilecek iki futbolcunun kıyaslamasıdır.

ikiside topla çok hızlı, durdurulması çok güç ve teknik. Bruma çok formda döndü ve hızına bitiriciliğinide eklemiş görünüyor böyle devam ederse seneye premier lig yada la liga nın devleri hayal değil.
Emre almanya liginde daha göz önünde. Ve hızı ve tekniğiyle şimdiden tüm dünyanın radarında olduğu kesin.
Bu iki sürat abidesinin karşılaştırılmasıdır.

hakan şükür ün fetö sayesinde yükselmesi

Ya cehaletden yada yaşı tutmuyor bazı arkadaşların.
Az biraz okuyun araştırın bu adamın futbol tarzı idol olmuştur. Hakan şükür tarzı forvet bütün spor programlarının en çok kullanılan cümlesiydi. Ulan ben kaç yüz haber hatırlıyorum hakan şükür den sonra forvet gelmedi yada hala türk futbolunda eksikliği dolmadı diye.
Bu adamın siyasi ve dini görüşü zerre kadar bana yakın olamaz ama gerek gs de gerekse milli takımda mucizevi çıkışları ve golleri oldu. Allah çarpar inkar edeni...

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Let’s raise a glass
Or two
To all the things I’ve lost on you
Ohh
Tell me are they lost on you?
Oooo
Just that you could cut me loose
Ooo
After everything I’ve lost on you
Is that lost on you

Sadece benden ayrılabilmen için diyor ya..
Allahım fenayım.

kadınsı gay olan lezbiyen erkek

bak bu gerçekten komik.

malta

bugun 1 hafta oldu. nasıl anlatsam sokaklarda ingilizceden başka her dil konuşuluyor. Fransızca, italyanca, ispanyolca tabiki türkçe.
Kulağınızı sadece ingilizceye kapatmanız neredeyse imkansız. Klasik olacak ama elinizi sallasanız zaten türk'e rastlıyorsunuz.

sahil dersen kurban olun egeye akdenize burası köhne eski tesislerle dolu. Müşteri hizmetleri ve kalitesi zaten konu dahi olmaz çünkü yok. Hemen geçtim belek, kemer falan o tarafları yav hani şu kaş da falan 3 yıldızlı aile otelleri vardır ucuzdur ama severiz samimidir falan burda o tip oteller lüks ve kaliteli gözüyle bakılıyor.

Birde torba çok kıymetli burda altın değerinde parayla satılıyor ne alırsan al. free shopdan parfum aldım 60 euroya torbayı satmaya kalktılar amk.

hiç mi iyi yanı yok, evet insanlar birbirine saygılı oda malta halkından değil yaz aylarında buraya dolan avrupalı nufusundan oluyor belliki. taksicilerin hepsi açgözlü 2 otobüs duraklık yere 20 euro aldılar.

birde şehirde heran bir dinamit patlaması gibi birşey oluyor. tam olarak anlamadım ama kendimi çanakkale savaşının ortasında kalmış gibi hissediyorum. bir keresinde aralıksız 5 dakika patlattılar.

sürekli sipere girme ihtiyacı duyuyorum.

ha karı kız sorarsan ganiyle var ama bu mevsimde her avrupa ülkesinde zaten parklarda benzer manzaraları görürsün.

engoo

Şukela bir dil öğrenme sitesi.
Resim ve videolardan hocanı seçiyor ve onun seni aramasını bekliyorsun.

Pek bir güzel hocalar mevcut, bu gemi yürür...

galatasaray

Öncelikle her zaman gs-fb rekabetinde evin üvey çocuğu gibi kalan beşiktaşa üzülür ve çarşı sebebiyle sempati duyardım.
Ama tarihini bilmeyen yukardaki beşiktaşlıları okuyunca hayretlerim doldu taştı.
Yıllardır sürekli bize yenilmekden ve başarılarmızı izlemekten başka ne yapabildiniz ki.
Ulan son 15 senede kaç kere şampiyon oldunuz.
Şimdi sizi tabloya bile yazamayız, bozulmaca küsmece yok. Sizi rakip olarak yazmamız bir kere matematiğe ordan bütün sosyal bilimlere ters (tarih, uluslararası ilişkiler gibi * çaktın mı? )

Fenere gelince psikolojileri bozuk sen git tarihinin en pahalı takımını kur, elllerin bomboş kim olsa gıcık olur.
Başkanları sürekli biz kupa alıyoruz içden dıştan çıldırıyor. Gündem değiştirmek zorunda başka çaresi yok. Dile kolay 18 sene dağ olsa dayanmaz.

Ben bir gs li olarak azizin gitmesini istemiyorum.
Böyle iyi 4 yıldız üstüne uefa üstüne süper kupa üstüne en çok türkiye kupası.

Daha ne olsun, bir türk takımı düşünün iç de ve dışta müzesinde olmayan sadece bir kupa kalmış.

Edit: ulan emirates cup bile var *
Canavar diye boşuna demiyorlar.

regl oldum oley

Tatlı ikram edelim. Canın çekmiştir şimdi.

vajina yalarken dikkat edilecek hususlar

Kadınları çıldırtır, iyi kıvırırsanız iz bırakırsınız kadında.
Gerçi göğüslerde öyledir her erkek aynı tadı veremiyormuş emiklerken bu hususlar önemli.

Vajina olayına dönersek çok seviyorum ve yapmayı çok istediğim partnerlerim oldu fakat fazla bilgi sahibi olmak yaşam zevklerini düşürüyor. Ne güzel cahiliye dönemindeki arkadaşlarım sulu sulu tadını çıkarıyor.
Ama koca bir ama diyeceğim günümüzde çok yaygın olan hpv için ne halt ediceğiz. Bazı kadınlarda rahim ağzı kanserine yol açarken bazıları genital siğillerle atlatıyor. Birde sadece taşıyıcı olan hatunlar var hiç siğil falan atmıyor vucut.
Şimdi efendim orayı emip, dillediğin zaman bu vajina hpv ile enfekte ise erkeğin ağzına ve boğazına yerleşiyor ve burada kanser lezyonu oluşturma ihtimali çok yüksek.
Neyse sulu sulu emiklemeye devam kızlar bayılıyor.