bugün

reklamın birinde "hadi yine iyisiniz, cebinizi en fazla pepsi düşünüyor" diyor. bende para bok işim olmaz kontörle montörle sıçtığımın ezikleri demeye getiriyor herhalde. hayır insan biraz toplumun içinden biriymiş gibi seslenir bi sempatisi olur reklamın. sırf bu reklam yüzünden faturalıya geçeceğim yemin ederim...
(bkz: ben öyle anladım)
pepsi yaşatır seni pepsi dedikçe seda sayanı asit dolu kuyuya atmak istemek yada seda sayan davul çalarken ulen o davul senin bi yerlerine girer diye umut etmek. bide bu reklamda beynini aldırmış dekor oyuncular var. son reklamda seda sayanın malikanesinde toplanan kalabalık var ya işte onlar. büyük ihtimal ile resident evil 3 'ten kaçmış zoombi grubu onlar kesin.
elalem beyonce'yi pink'i oynatırken canım ülkemde seda sayan'ın oynamasına bir anlam vermediğim reklam. üzerinde pepsi yazan dapdar bir badi, sanırım biraz da küçük gelmiş göğüsleri kafasından buyuk..gözlerini de aça aça bakıyor. şuan gsterilmiyor ama bir de 'kontorumuz yok ki' diyen kadın vardı ki reklamda, tam bir intihar sebebiydi.
mantıksızdır. kız önce ağlıyor reklamda seda sorar noldu kızım diye kızda cevap verir ananem bütün torunlarını iftara çağırmamı istedi ama benim kontürüm yok der neyse olaylar gelişir seda elinde davulla felan bir iki saçmalar.. oraları geçiyorum son sahne bütün mahalle toplanmış haberler verilmiş ananenin evine gelinmiştir.. ve final cümlesi;

-aaa nerden çıktınız siz?

ulan sen çağır dedin ya!!
Kötü olduğu için hatırda kalan reklamdır.
hey gidi koca pepsi. sen git reklamlarında britney,j.lo,beyonce,pink,enrique iglesias,kelly brook gibi starları oynat buda yetmezmiş gibi beckham,r.carlos,lampard,ronaldo,rivaldo,ronaldinho,totti gibi futbol starları ile en üst tirajları yakala sonrada seda sayan'a kadar düş.Psikolojik olarak seda sayan'ın ''pepziiiiii'' diyerek kameraya yüzünü yaklaştırdığı son sahnenin çocuklara izletilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Zamanında reklama çok para harcadılar heralde coca cola'yı ezelim diye.

(bkz: pepsi ve coca cola arasındaki soğuk savaş)
seda sayan'dan ve iç gıcıklayıcı sesinden iğrenmeme neden olan reklamdır.
pepsıııı yaşattırrr senıı pepsııı şeklinde bi repliği olan çok kötü reklam. p lerin üzerinde özellikle durulmuş nedense. bi de seda hanımın gözlerini pörtleterek bakması yok mu. değil pepsiden, coca coladan bile soğutuyo insanı.
aysun kayacı'lı pepsi reklamlarına duyduğumuz özlemi bize hatırlatan reklamımsı.
pepsiden soğumama sebep olan reklam şeysi.
küresel krizin pepsi'yi de vurduğunu gösteren reklamdır. zira shakira, beckham, henry gibi isimlerle çekilen reklam filmlerinden sonra seda sayan'a düşmenin başka bir açıklaması olamaz, olmamalı.
iğrenc otesı bır reklam. hele o seda sayanın dudak hareketı cok ıtıcı...
(bkz: azalarak bitsin)
pepsi'den tiksinti duyma sebebi olmuştur.
seda sayan'ın kola kazanının içine tükürmediği sürece bende sorun yaratmayacak reklamdır. sonuçta elimde kumanda var değ mi?
çoğu insanın artık pepsi içmemesine sebebiyet veren reklam.reklam dediğime bakma korku filmi gibi pepsi diyince insan korkuyor.
görünce acilen değiştirdiğim pepppsiiiy şeklinde bi girişi olan iğrenç bir reklam filmidir.
pepsinin bizi şaşırtmak istediğini ümit ediyorum.
pepsi haftalık genel kurul toplantısı...

arkadaşlar, pepsi yönetim kurulu olarak ilan ediyorum ki, biz şirket olarak bu işlerden sıkıldık. nasıl rezil olabiliriz ? satışlarımızı nasıl düşürebiliriz ? ne yapalım ? görüşleriniz nelerdir ?

x kişisi: reklamlarımızda seda sayan' ı oynatalım !

kappov ! iyi fikir !

böyle bir şey olsa gerek....
pepsi almamama sebep olan über-itici reklam.
Pepsinin "sabah sabah seda sayan" programını izleyen insanları hedef kitle olarak belirlemesidir.
(bkz: kohontorumuz yohk ki)
hele bi de şişirilmiş dudaklarını kameraya yaklaştırıp gerdan kırarak peaaaeepsiiii deyişi yok mu şöyle dondurup saatlerce bakacaksın o sahneye acaba özel bi çaba sarfediyo mu, nerden zorluyoda o ağız o şekli alıyo? üstünde düşünülesi bi hal.
bazen verir beklediğini, sen yeter ki belli et istediğini..
(bkz: yuh ezberlemişim)
istediği zaman reklamlarında michael jackson, britney spears, beyonce, pink, enrique iglesias gibi dünya starlarını oynatabilen firmanın türkiye'ye layık gördüğü muamele.