bugün

entry'ler (348)

1 milyon dolar verseler sevgilini terk eder misin

Evladını yakan olur.

astsubay

Bir de bunların Hollanda da NATO da görev yapanları var... En kral subay kıskanır vesselam.

film isimlerini kürt ile değiştirmek

spartakürt.

alex de souza

çok değil şu entry'den 10 dk önce ağlayarak oyundan son kez çıkan ancak gönüllerden hiç çıkmayacak büyük kaptan.

olmasaydı sonumuz böyle

ayasofya kilise olsun

Ayasofya'nın başlı başına tarih olmasının yanında, Fatih'in ayasofya'yı cami yapması da ayrı bir tarihtir. Bu sebepledir ki katılmadığım önermedir. En nihayetinde şuan müzedir.

bugün çok ishalim sonra sevişelim mi diyen kız

beraber kakalı cisli ayinin yapılması tehlikeli olan kızdır.

10 cm penisle yapılabilecekler

işemek.

nasıl gidiyor

gün bitti
sağlam adımlarla dönmeye çalışıyorum
gözüme kestirdiğim köşeyi
ama hiç bir köşe kesmemişti böyle yüreğimi

taksici bakıyor ve soruyor
-nasıl gidiyor?
+hangisini soruyorsun? her biri farklı şekilde gidiyorlar. hem gidiyorlar, hem de giderken çekiyorlar.
-hayat mesela? nasıl gidiyor?
+geçen yine aldattı beni. boşuna hayat kadını demiyorlar orospulara.
-sigaran var mı?
+kullanmam.

sağlam adımlarım, yumuşak basıyor artık. uzaklaştıkça dahada acıtıyor o keskin köşe.
çorbacı gözüne kestirdi gibi bu sefer.
-nasıl gidiyor?
+tanrıyı soruyor olmalısın. tanrı gidiyor. sitemlerimden bıkmış olacak ki o da yalnız bıraktı. yüz vermiyor artık.

ağlıyor çocuk, pamuk şeker almadı diye annesi. ağlıyor kadın pamuk şeker alamadığı için oğluna. okşuyorum başını. gözlerinde aynı soru.

-nasıl gidiyor?
+aynaları soruyorsun sen de... sorma çocuk. ne desem kırılıyorlar.

duvar var orda. her şeyden önce ben oraya gitmeliyim. yaslamalıyım sırtımı. hani her katil, maktulünün öldüğünden emin olmak için gelirmiş ya cenazesine. belki o da bakar pencereden öldüm mü diye.
çenemin altında şarap şişesi beliriyor. sahi, demişlerdi istanbul'un şarapçılarının çok cömert olduğunu. gözlerimi ayırmadan pencereden, içiyorum büyük bir yudum:
-nasıl gidiyor.
+gidiyorlar işte. damla damla değil, yudum yudum gidiyorlar.
-gözyaşlarını sormuyorm
+kadınlar mı ? onlar bir arkadaşa bakıp çıkıyorlar hep, usulca ve çıkarları olmayınca.
- ya o ?
+ sigaran var mı?
-al. nasıl gidiyor ?
+israr etme adam. peki merak ediyorsan dinle. ben hiç bu kadar güzel giden görmedim. gidişi bile o kadar güzeldi ki, yazık olurdu, kal diyemedim.
-ya sen ?
+ben kendime gelmeyi düşünmüyorum artık. yani iyi giden bir şey yok. gidiyorlar ama hiç iyi gitmiyorlar. hadi sen de git.

orgazmdan daha zevkli anlar

Halı sahada gelişine vurduğun topun doksan diye tabir edilen yere doğru süzüldüğünü görmek. Çok zevkli lan!

en güzel erkek parfümü

(bkz: rochas)

göğsüne silikon taktıran kadının asıl amacı

bir erkek baktığı zaman gömleğini eliyle biraz yukarı çeken kadındır bir de bunlar. Yok kadın doğum uzmanının kukusu. Niye yaptırdın o zaman ?

türkiye nin en güzel şehri

istanbul'dur. gökdelenlerin yanındaki o küçük küçük evlerin olmadıgı gün dünyanın en güzel şehri de olacaktır.

3 senedir sigara içiyorum bağımlı değilim

ilk sigarasını 3 sene önce, son sigarasını da şuan söndüren kişinin söylemidir. Teorik olarak yine 3 senedir sigara içiyordur.

bir kızı çirkin yapan detaylar

(bkz: az votka)

kendi evinde son gecesi olan öğrenci

eğer ki işler yolunda giderse bundan 4 sene sonra okuduğu şehirdeki evinin duvarlarına bakarak, ve hıçkıra hıçkıra ağlayarak terk etmek zorunda kalacak öğrencidir. cem adrianın dediği gibi :

çocuk,
her vedanın ardında bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği
ve her gözyaşının altında bir dua kimsenin duymadığı
çevir gökyüzüne başını.
bakma arkana!
daha sert basa basa, daha güçlü!
anlat bu kara şehrin yollarına ak adımlarınla!
gitmek yenilmek değildir kazanmak da!
gitmek gitmektir işte.
hepsi bu...

bacak omza

iskambil destesinden seçilen 2 jiletin, sağ ve sol omuzun üst kısmına konarak yapılabilen pozisyon. batak oynarken çok yapmışlığım vardır efendim

bill gates in eşi olmak

zordur... fazlasıyla sabır gerektirir.
+hayatım eve ne zaman geliyosun ?
--9 dakika kaldı, 10 dakika kaldı, 22 dakika kaldı, 3 dakika kaldı...

evet penaltıydı

her namuslu, şerefli yöneticinin yapması gerekendir. Asıl gülünç olan Aykut kocaman'ın diğer takımların hakkını savunmasını beklemektir. Kendinizi o kadar aciz mi hissediyorsunuz ? yazık...

gecenin tek şiirlik özeti

bu gece
belki falımda çıkarsın diye
yıldızları izledim sessizce
bu gece
kolumda sen varmışsın gibi yürüdüm sokaklarda özgürce
bu gece
bir ilahi mırıldanırcasına adını söyledim ağladım gizlice
bu gece
hatırladım seni gördüğüm günü
ve heyecanımı bana gülünce
bu gece