bugün

o senin fesatlığın ibne! ben 'saçlarını' vurduran kızlar diyorum.

evet efendim..

sayıları her geçen gün artan, hatta istanbul'da her 6,5 metrede bir görülebilecek olan kızlardır. saçlarının yarısını veya üçte birini üçe vurdurarak çıkarlar meydane, şekil yaparlar falan.

desenli beyaz kışlık külotlu çorap vakasını bile geçti yemin ederim. hadi tamam ilk yaptıranı anlıyorum. hadi ilk 100 kişiyi de anlıyorum da, neden hepiniz yaptırıyonuz kızlar ya? bir şeyin de bokunu çıkarmayın lan. öte yandan, yakışan var, yakışmayan var.. bağ'zılarına hiç yakışmıyor mesela.

yakışmış olsa bile, dediğim gibi; artık o kadar sıradanlaştı, müptezel bir hale geldi ki, ben artık yarım kafalı bir hatun gördüğümde, memelerine bile bakmadan geçip gidiyorum yanından.
Cesaretli ve tarz sahibi kizlardir. Helal olsun.

Yapmayan recm edilmelidir.

Vaciptir.
bu kızlar mutlaka gözlerine eyeliner da çeker.
kendini rihanna'ya benzetmeye çalışan tiplerdir.

onun gibi olacaklarsa yapsınlar efendim. sakıncası yok. ama olmuyorsa da uğraşmanın bir anlamı yok. ucube gibi dolanmasınlar da ortalıkta. *
orospudur.
Rastadan sonra mohawktan onceki kisilik arayislarinin son donemecidir .
kişilik bozukluğu vardır kesin. yeni modaya!!! kendilerince ayak uydururlar.
(bkz: junkie)
askere gitmeye özenen madamın dibi olan kişidir.
hayatımda bir defa gördüm böyle bir kız.

askeri pantolonun üstünde aynı renkte askılı bir badyle elinde jilete benzettiğim kesici bir cisimle etrafındaki kızlara bakıyor, hatta kesiyordu.

kesiyordu derken bakışlarıyla yapıyordu bunu. tuhaf bir tipti vesselam.
ben marjinalim demeye calisir.

ha basarir mi? bence evet.
(bkz: vurduran kızlar ı ayrı bir başlık sanarak gelenler)
başlığı yanlış okumama sebep olan kızlardır. (bkz: saçlarının yarısına vurduran kızlar)
psikolojik daralma ve bunalma içerisinde olan kızlardır.
Marjinal degil gereksiz gorunur. Anlam veremiyorum gercekten. Rihannaya sanki cok mu yakismis da hepsi yaptirmis. Gerci zevk meselesi. Erkeksi ve cok itici geliyo bana.
kız değildir agaa iticidir.
sıradan birisi ya da ünlü birisini takiben yapmışlardır. evet, ilk başta yapanlara "değişik bi imajı var" gözüyle bakılıyordu. ama şimdi çoğu kişi yaptırdığı için sıradanlaştı. fazla söze gerek yok, bu yüzden artık tarz falan yaratmıyorlar kendilerine. sadece modayı takip ediyorlar.
Skrilexe özenmiştir, ama çok çekici gelen kızlardır.
Saçlarının yarısını 3 numaraya vurdurup, diğer yarısını elletmeyen kızlardır. yakışıklı kızlardır vesselam.
insanların dış görünüşünü eleştiren insanlar tarafından hoş karşılanmayan kızlar.
dipnot:kardeşim sizene isteyen o şekil takılır isteyen bu şekil takılır.
Güzel, özgüvenli ve cesur kızlardır. Mesaj ışığımı yakabilirler. ehehe.
Rihanna, Cassie veya Aydilge'ye özenen kızlardır. güzel saç sitilidir vesselam, ilgimi cezbeder.
bi s.kime benzemeyen kızlardır. Kızım niye güzelim saçlarınızın yanlarını kazıtıyorsunuz? Kırmızıya boyadınız tamam ok, yeşile boyadınız eyvallah, mavi peki tamam ona da ama niye kazıtıyorsunuz lan? Rihanna olacağım diye Drogba oluyorsunuz haberiniz yok a.q.
herkese yakışmaz.

edit: herkese yakışmaz derken bu kadını dahil etmedim gençler, yanlış anlaşılma olmasın.

görsel
Hemcinslerim bokunu çıkarana kadar buna devam etmeyin.
Ortalıkta bitli sıpalar gibi geziyosunuz.
Yakışanı var yakışmayanı var.
Heleki saçının yarısını kazıtıp kazıtmadığı tarafını da öreni var.
Yakışıklı desen değil, güzel desen değil.
Adeta toplu katliamdır.
Güzel kızlarımızında gaza gelip bu duruma düştüğü görülmüştür.
Moda oldu diye kendinize yazık etmeyin-yakışanlar aynen devam- .