bugün

japon savaşçısı..
(bkz: samuray)
suzuki'nin ufak, üzeri açılabilen, turistik amaçlara hizmet eden, jip modeli.
'sadakatle hizmet eden' anlamına gelen bir kelimeden türetilmiş olup, başlangıçta japon feodal beylerinin topraklarını savunmak görevini üstlenen askerlere verilen isimdir. daha sonra başlarına buyruk davranarak sadece kendisi ve kılıcı için savaşan kişiler haline gelmişlerdir.
3'lü traş bıçağı ismi. *
(bkz: BUiSHi) Savaşçılar sınıfı.
3 senedir sınavlarına hazırlandığım savaşçı mertebesi.. bu sene dershaneye de gittim.. kılıçta 50 net çıkartıyorum ama duman ve yakın dövüş çok zor abi.. bi de bu sene soruları nepal rahipleri hazırlıyormuş.. eskiden basitti ama gittikçe zorlaşıyor.. zaten böyle sistem mi olur, bütün hayatın 3 saatlik bir sınavla belirleniyor felan..

bu sene de kazanamazsam annemler beni balıkçıya çırak verecekler.. dedem harakirisini yaptı bile..
enfes die apokalyptischen reiter albümü. hatta grubun benzersiz bir grup olduğunun kanıtıdır denilebilir; öyle ki, albümde lazy day gibi reggae tarzında bir şarkı dahi vardır. hatta elektronik altyapılı bir şarkı da vardır. önemli bir nokta; hiçbiri de yapmacık durmaz, hepsi müziğe kusursuz bir şekilde yedirilmiştir. birsürü birbirinin kopyası gibi duran metal gruplarından sıkılmış olanlar balıklama atlayabilirler.

01 Wahnsinn
02 Eruption
03 Rock 'N Roll
04 The Silence Of Sorrow
05 Der Teufel
06 Reiter Maniacs
07 Barmherzigkeit
08 Per Aspera Ad Astra
09 Lazy Day
10 Die Sonne scheint
11 Roll My Heart
12 Hey-Ho
13 Northern Lights
ölüm korkusunu yenmiş, her daim savaşmaya hazır olan, fazlaca efsaneleştirilmiş japon savaşçılarıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar