bugün

yeni bir yazar. *

edit: şöyle bir baktım da, pek yeni yazar sayılmaz. geç de olsa entrymiz, hoşgelmiş.
nicki nedense ticareti yapılan beyaz rus kadınların isimlerinden biri gibi. lakin kendi tercihidir.

hoş gelmek ülkemize. lubi maya, lubi maya. beraber duj, ha beraber duj??..
soran soruşturan yaran yargılayan yazar.
diğer yazıları yanında ekonomi ile ilgili entrylerini takip ettiğim ciddi yazar. *
ekonomi ve siyasi konularda güzel tanımlarıyla dikkat çeken yeni yazar arkadaşımız. aşk meşk mecralarında da görmek isteriz sizleri.

" aşk beklemez
ertelenmez
dar vakitlerde
ölür büyümez
alışmak yok
karışmak yok
"
güzel entryleri ilgi ile takip edilen,okunan ve sevilen yazar.
araba tekerleği markası.
ayrıca sanırım "rozava" şeklinde okunması gerekiyor.
hangi entrysini görsem cidden Bravo dediğim yazar. ne zamandır yazmak istiyordum Bunu, Bugüneymiş.
başlıkları tanınan yazarlardan.
mümkünse sadece ekonomi yazsın yazarı. *
avrupa basketbolunu yakından takip ettiğini farkettiğim yazardır.
hoş sohbet, sağlam entryleriyle dikkat çeken yazar.
her zaman sakin bir dille yazan kişi.
sözlükte fikir olarak pek parlak bulmadığım, düzeni savunan yazar.
(bkz: kurt sorununu masa basi yerine dag basinda cozmek/#3845942)

bir başbakan gibi yazan yazar. tebrik ediyorum kendisi cidden daha önce de belirttim bunu, sakin bir dille yazıyor. koruması da vardır kesin ehe uzak durmak gerek. *
nickinin insanda çağrıştırdıgı şeyin aksine * *, acayip karizma, agır, oturaklı, eğlenceli, çatır çatır ingilizce konuşabilen ve parası olmayanların kolasını ısmarlama inceliğine sahip, başköşeye yakışan büyük insan.
kız sandığım için üzgün olduğum kibar, sohbeti keyifli, 30 yaş üzeri yazar. ayrıca galatasaraylı bugün bu konuda tek destekçimdi kendisi.

edit: 31 yaşındaymış efenim. *
ağır abimiz.
Ben geldim rosova * ! ! !

Kendisi gayet sakin tavırlarıyla, gülen yüzünden kimseyi mahrum etmeyen kişi...

Ayrıca eklemek isterim Uh Ah Dev Adam !
bundan en iyi bilgisayar oyuncusu olur. öyle üst düzey yöneticiymiş hedeymiş hödöymüş. hem klavyesini de iki kat büyütmesi lazım. lahana gibi parmakları var zira. ****
fiziki olarak yüz yüze konuşabildiğim ender yazarlardan birisi.
hakkında yazılan entryleri okuyunca ne adammış be, öve öve bitirilemiyor denilen yazar. herkesin takdirini kazanmak öyle kolay olmasa gerek.
kesinlikle boş konuşmayan, ne söylediğini ziyadesiyle bilen, olgun üslubuyla takdirimi kazanmış yazar..
saygılar..
kemal derviş'in sözlükte kullandığı uusername.
ağır abi; gerçek anlamıyla bu sıfatı kullanmak gerek.

hem abiliği, hem ağırlığı hem de yerinde ve düzeyli konuşması ile yazar ünvanını hakeden insan.