bugün

hoş gelmiş onuncu nesil yazar.

edit: hoş gelmemiş. adam troll lan.

(bkz: kahrol düşman al sana bomba)

edit: l.a confidential filminde, exley'in ölen babasına verdiği isimdir ayrıca efenim. bu da son entryim olsun güze filmdi.
Galatasaray'a karşı diye hemen troll yaftası yapıştırılan yazar. Hoş gelmiş.

O zaman sözlükteki Galatasaraylı trollerin sayısı saymakla bitmez. Hepiniz Fenerbahçe aşığısınız sanki. Herkes galatasaray'ı sevmek zorunda mı?
troll mü değil mi bilemem ama tuttuğu takım yenilince diğer takım taraftarlarının hak etmediği sözleri söyleyen yazarımsı. millet duymaya utanırken o sözleri bu ağzına alıyor.
çok güzel bir filmden*, çok güzel bir nick almış 10.nesil yazar. hoş gelmiş.
(bkz: damiano tommasi)
(bkz: öcalan taksim i selamladı/#19995390)

sırrı süreyya önder pkk vekili hatırlatayım dedim.
hayattaki tek başarısı sözlüğe üye olup (#20233330) hatun aramak olan, kendisinden çok başarılı insanları da
(#20233500) gibi entry'le salak saçma şekilde eleştiren bir yazarımsı.
Not: Hadi yine iyisin ilgi çektin nick altına 1 entry girildi.
neyin kafasında olduğunu anlamadığım yazar.
gidip başkasına sarmasını temenni ettiğim kişidir.
özelden attığı mesajlarla tabir-i caizse "pencereme tünemiş" yazar.

pislemese bari..
ah rollo cuğum ah beni bir tek sen anladın sende yanlış anladın tabi hayat o kadar ucuz değil yukardaki yazarlar ve bana bir posta verdiğin anda buna ek olarak tam 500 nick altı gireceğime emin olabilirsin.
inanın entrylerini okumadan güne başlayamıyorum. sözlükte birçok yazar gördüm, tanıdım, onun kadar kabiliyetli bir yazara daha rastlamadım. entryleri gerçekten enfes.

saygılarımla, dalgakiran.
alfabetik sırayla gittiğine dair derin şüphelerim olan yazar.
duygularımla oynamaya hiç hakkı olmayan yazar. *
hani bazı yazarlar vardır, en zor zamanlarınızda hayata tutunmanızı sağlar, bu yazar bende o etkiyi yarattı. enfes bir çalışma, saygılarımla.

mortred.
karmam olmus emekli-dul-yetim ama eleman bana " sana bayılıyorum,ne güzel yazıyorsun" diye mesaj atıyor. Bu da değişik bir troll demek ki.
Açık açık nikaltı istemiş enfes yazar. Ay canım nasıl şeker.
mesajı görünce sigara yakmıştım allahsız.
Bir Haşmet ibriktaroğlu olmayan Olamayacak olan yazarımsı.
Siktir lan yazacaktim ozel mesajina da ucarim diye yazmadim.

Tanim: yazar iste.
sadece bana sardırmadığını görmek beni hiç şaşırtmadı. ne gadan mikemmel entry girdiğimden bahsediyor. halbuki odunun tekiyim ben. ben bile yemedim hatun yazarlar bu numaraları hiç yemez.
edüüüüt:ben bile dediğime göre hatun değilim anlamıştır zannımca.
özel mesajına teşekkürlerimi sunarak cevap verdim, çünkü ne mal olduğunu biliyorum boş yere çaylak olmak yakışmaz bana. yapma çocuğum milleti heyecanlandırma, herkes benim kadar kibar olmayabilir. derdi nickaltı toplamaktı ve bunu başardı, sanki nickaltı doldurmak bir başarı. istediğin oldu hadi git de buzlu badem sok götüne, köftehor seni.
an itibari ile mesaj atmış yazar. hoşgelmiş
lan ayda yılda bir giriyorum şu sözlüğe. dün gece girdim, bir de şimdi. aynı tarzda iki tip mesaj attı. biri bu, diğeri de jedili bi sikim.

çok da safım ya amk ciddiye alıp muhabbet ediyorum. neyin peşindesiniz la?

burası aptal mekan biliyorum da böyle garip garip adetler üretmesi de tuhaf. troll cenneti resmen. on yazardan rahat beş tanesi troll.

bi bitmediniz amına koyim.
sanıyorum özelden millete iltifatlar yağdırarak sazan avlıyor. tuzak bu.

sakın cevap vermeyin beyler, ben verdim ip adresim ve odamda ki çekyat adamın elinde.