bugün

Allah iyiliğini versin ya bi güzel cevap verdim sevindim bi de insan insana bunu yapar mı ya.
iyiki mesajına cevap vermeden önce nick altına bir bakim dediğim şahıs. (bkz: gördüğüm en iyi entrylere sahipsin)
Bana da mesaj atmıştır. Ciddi ciddi cevap verdiğime yanıyorum. Troll yani uzatmaya gerek yok.
sendemi amk, (bkz: haşmet ibriktaroğlu ibnesi alert)

sözlükte canım hardcore sikildikçe okuduğum nadir ergenlerden birisiniz, başarılar.
sözlükte keyif aldığım ender trollerden birisiniz. oldukça keyif alıyorum başlık sikertmelerinizden. bir de o formatı sikmeniz yok mu.. muhteşem. başarılarınızın devamını dilerim, erol egemen benim.
gene dönmüş bu ya. haydaa.
başarısız troll.
kimin fake'ı olduğu bilinmeyen değişik. yalnız adam sözlük tarihine hakim. takdir ettim. muhtemelen yemişliğimiz içmişliğimiz var ama şu an oturup trollük yapması lazım. öyle bir misyonu var.
Troll olmayı bile beceremeyen değişik.
bu herifin cebinde sigara alacak parası varsa sözlüğü terk ederim o kadar iddialıyım.
muhtemelen fakir ve kompleksli biri.
soma'da hayatını kaybeden maden işçileri ile alakalı "fikir"lerini okudukça annesini sevmeyen birisi olduğunu anladım.

yazık, sırf popisi artsın diye "bakın ben şerefsizim" diye bağırmanın alemi yok...
Yıllardır burda yazarim, çokça da okurum daha kaliteli yazar görmedim. Usta usta hatta üstad. Dik dur eğilme bu sözlük seninle...
sözlüğün en şahane yazarlarından. bunun gibi üç yazarımız daha olsun ekşi'yi sker atarız.
bazen düşünüyordum ki, "öyle bir yazar entry si okumalıyım ki, kültürel anlamda hiç olmadığı kadar bir şeyler katmalı bana. öyle kuvvetli kalem, öyle şaheser bir entry", bunları düşünürken bir başlıkta entry nizi gördüm ve bahsi geçen düşüncedeki tüm kıstasların sizin entry lerinizde olduğunu fark ettim. gerçekten de çok başarılı işlere imza atıyorsunuz. çizginizi bozmadan bu şekilde devam edin.

saygılarımla, rollo tomasi.

26 haziran da bu mesajı

sözlükte canım sıkıldıkça okuduğum nadir yazarlardan birisiniz. oldukça başarılı, enfes entrylere sahipsiniz. bu başarılarınızın devamını diliyorum.

saygılarımla, rollo tomasi.

6 şubat tarihinde de bu mesajı tarafıma ulaştıran troll kişilik.

Biz yemeyiz hacı abi bu numaraları. Ben bile kendi entrylerimin tırtlığından eminken bu tür mesajlar komik bile olmuyor. Ama güzel bir eğlence şekli.
bana da atmış yazar. bir de teşekkür ettim. *
sazan avi ni az daha yedigim yazarimsi kisilik.
sözlükteki herkese " girdiğin entryler çok güzel, hayatımda gördüğüm en iyi entryleri yazıyorsun" falan tarzında mesajlar atan yazarımsı.
Beni de avlamaya çalışan troll.
bana attığı mesajla bir an için ile olsa beni mutlu eden kişi. biliyorum o mesajı herkese atıyorsun ama yine de sağol.
mesajı karşılıgında yemezler diye cevap alan yazardır.
banada yazmış ama ben bile inanmadım dediklerine.
Banada yazmış yazardır.
sağolsun herkese de yazsa en azından düşünüp böyle bir zahmete girmiştir. ehehe.
nickaltını okuyunca "vay hımınaahyiim" dediğim yazar.

(bkz: ben bir sazanım)