bugün

reklamlarda görülmesiyle olsa da yesek denilmeyen, canın çekmesine neden olmayan ürünlerdir..

(bkz: magnum gold)

100 kere izlesem yine de canım çekmez. içim bile bulanır. hem magnum hem de çikolatalı değil..
seda sayanın reklamları.
sayesinde pepsiden de soğuduk lays den de.
(bkz: ege bal)
hayvan gibi o (bkz: eti browni) yiyen kızı gördükten sonra,geçtim canımın çekmesini kusasım geliyor. *
veet soğuk ağda bantları asla canım çekmez.
deterjan ve bilimum köpüren ürünler bu kategoriye girer. işte böyle bir kategoridir bu, hüzünbazlığı hezeyana çeviren.
(bkz: klima)
(bkz: havuz)
(bkz: çikilop)

bir çikilop iki çikilop..
turkcell reklamları...
ülker dankek. dankek verin sussunlar anonsundan sonra alasım gelmiyor.
doğanay limonata.
(bkz: nazo)
(bkz: orkid)
okey prezervatif reklamları.

(bkz: ben gülü maskeyle koklamam)
türkücü oynayan halı reklamları,seda sayanın göründüğü herhangi bi ürünün reklamı..
gazetelerin promosyon reklamlar ve ayrıca calgonit.
kesinlikle seda sayan'ın oynadığı lays reklamlarıdır. sensiz boğazımdan geçmiyor diyor ya artık benim de boğazımdan geçmiyor sayesinde.
aşçının kazanı karıştırdığı kepçeyi ağzına sokup yeniden kazana daldırdığı reklam sayesinde nutella'dır.
(bkz: doğanay limonata) uludağ limonata varken doğanay da neymiş.
beren saatin yer aldığı reklamdaki,şuanda da isminin aklıma gelmediği,nasıl bişi oldugunu bile dikkate almadığım cips.
tabiki de dido reklamı. yemediğim zaman dodi dodi dedirtecek bir şeyi canım nasıl çeksin ki.
ege bal .*
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1690/
bütün temizlik ürünleri.
(bkz: reklamlarda çantadan çıkan temizlik ürünleri)
(bkz: vibratör)
bazı reklamlar ve yıldızları (!) ürün tanıtımı yaparken can çektirmeyi(o an reklamdaki yiyecek vs. canınızın istemesi) amaçlar. ama bazıları bırakın reklam sayesinde artış göstermeyi, televizyonda reklamın çıkmasıyla birlikte insana can çekiştirir. (son nefesini verecek hale gelmek)

örnek olarak nihat doğan bkz.vermeye ne gerek tanımayan eblehtir) ve delikanlılık (!) içierikli dosido reklamı.

o reklamı gördüğümden beri bhu * markasını lugatımdan sildim.
* * *
bu sebeple nihat doğan kardeşimizi tebrik eder, başarılarının devamını -başarı mı? ne başarısı?- dilerim.