bugün

tüm saçma sapan reklamlarına rağmen piyasa üzerinde ezici bir farkla lider olan hijyenik kadın pedi firması.
ADETtendir gazete kağıdına sarılıp verilir...
mavi çişli reklamlara sahip olan ürün.
adettendir..
türkiye bayan basketbol ve voleybol milli takımlarının resmi ana sponsoru olan firma.
ürüne adını vermeyi başarmış olan firmadır..hijyenik ped diyen pek olmaz.. adettendir hep orkid denir
kanatları var uçamaz

peteği var bal yapmaz
hemoroid hastalığı ilerlemiş olan yaşlı amcalar tarafından da kullanıldığı bilinmektedir.
(bkz: basur)
kanallarda reklamından geçilmeyen üründür...
nasıl oluyorsa oluyorda kadınlara kendilerini ağrısız sızısız özgür hissettiren kadın bağı,böle hislerden sonra erkeklerinde kullanası geliyor.
(bkz: özel günler)
bayanların kanatlı kahramanı.
(bkz: bugün biraz hastayım)
bayanlarin tercih ettigi marka**
kanatlı,kanatsız,gece,tanga .... versiyonları olan pamuklu petdir..
rahmetli gökhan'ın dediği gibi apış arası mamulü.
(bkz: formaya orkid reklamı almak)
hem cocuk hem kariyer yapan kadınların vazgeilmez hayat arkadası.
hedef kitle olarak, hep özel günlerinde beyaz, hatta olayi abartarak beyaz kisa don giyip bununla yetinmemekle beraber beach voleybol oynamak isteyenleri secmis firma..
hijyenik pedlerin tartışmasız en iyisidir ama diğer markalara göre pahalı olduğu için dar gelirli dişiler tarafından önemli durumlarda tercih edilir evde yayılmışken daha ucuz bir ürün kullanmak da idare eder, aynı ilişki annelerin prima vs ucuz çocuk bezi stratejilerinde de mevcuttur.
Oooooooooooooooooooooooo

iyi ki doğdum gördün mü yirmibeş oldum
Özgürüm kanatlandım durmadım ayaklandım
Koşup ilerliyorum
iyiki doğdum ne güzel bir kadın oldum
Erkekler hep peşimdE ama aklım işimde
Sınırı zorluyorum
Kalamam hayatın köşesinde
O zaman neşesi neresinde
Koysalar önüme bariyerde
Çocukta yaparım kariyerde
reklamında bu sözlerle herkesin diline dolan hijyenik ped.ama çocukta yaparım kariyerde lafı tamamen saçmadır.zaten hiçbir ürüne inanmıcaksın kardeşim....*
(bkz: tampon)
Bulunamadığı zamanlarda eski çarşafları yırtıp yırtıp kullanmak uzmanların tavsiyesidir. *
küçükken x bir ped markasının reklamlarını izlerken tv lerde de,bilmezdik o zaman ped nedir ne değildir.bu reklama girince tv kanalı hemen değiştirilirdi.kötü yada utanılacak bir şeydir güdüsü ile hiç soramazdım o zamanlar bu ped denen şeyin işe yaradığını.aklımda canlandırır,ne amaçlı kullanıldığını kestirmeye çalışırdım hep.en alternetif sonuç ise kadınların geceleri bebekler gibi çiş yaptıkları fikdi idi.evet bu idi.kadınların çiş yaptıkları fikrini bebek bezlerindeki gibi ıslatılan pedlerden çıkarmıştım.tabi sonradan öğrendik kadınların özel günlerinin,adet yani sürekliliği olan geçici bir hastalıklarının olduğunu.sırf bu yüzden üzülürüm kadınlara. * *
sanki orkid değilde başka bi marka olursa insanda( bazılarında tabi) tam korunamıyormuş hissi yaratanigereksiz güven veren marka.bu bi hastalık yada takıntı orkid kulanırım ben! banane onu isterim! gibi bi durum.
gece için olanının içinde,yapışkanının üzerinde orkid tatlı rüyalar diler yazar.insanın ruhunu okşuyolar valla.