sevgili günlük,
günlük yan gelip yatma yeri değildir.artislik yapma.ayrıyeten ananı da al git günlük.ne diyorum lan ben.karıştırdım galiba.en iyisi gidip oğluma gemi falan alayım.biraz kafam dağılır.
günlükçüm,günlükçüm,
ah günlükçüm bu gözler var ya bu gözler işte bu gözlere dün gece uyku girmedi günlükçüm. ama boşuna telaş yapmışım valla. ben uyanıktım fakat türk halkı derin bir uykudaymış. onların uyanması daha uzun süreceğe benziyor günlükçüm. onlar uyanana kadar ben daha ne paraları cebe cukka yaparım, ne gemicikler alırım. eee ne demiştik günlükçüm durmak yok yola devam, anlayana günlükçüm anlayana... anladın sen onu. yine yazarım, astalavista günlük.
sevgili günlük;
bu gün seçim bitti ve sonuçlar açıklandı. açık ara farkla birinci geldik. asıl işimiz şimdi başlıyor. şimdiye kadar ağzımıza geleni attık-tuttuk. bundan sonra halkı nasıl kandırırız. gerçi bu şakşakçı millete ne söylesen inanıyor ya. geçen seçimlerde halkın manevi duygularını sömürdük ve imamhatip-başörtüsü-meslek lisesi siyaseti yaptık. halk yuttu. neyse fazla kafa yormaya gerek yok. yalandan kim ölmüş. buluruz bir bahane. birden rte içini çeker . *
sevgili günlük,
bugün ben sustum. türk halkı konuştu. yarın yazmaya devam edecegim.
''anam anam bu milletin ne çok satılacak şeyi varmış be!''
''sevgili kardeşim barzani ye mektup yazdım bugün ama tabi ki önce sevgili bush dan izin aldım.''
''bugün işim gücüm yok da şehit ailelerini mi dinlicektim ya!''
sevgili günlük,
bana bu tertemiz vatanı nasıl kirleteceğim konusunda yardımcı olmanı temenni etmekteyim.
sevgili günlük
bu millet amma da salakmış haa. ben de 9 doğurmuştum eskisi kadar oy alamayacam diye ama yine aldım lan. ahhaha salak lan bunlar. daha kızıma gemi pardon gemicik almadıydım onu alırım bu 5 senede. hem hatuna da gözle görülür bişiler almak lazım değil mi? satacak yerler de vardı daha..oh ohh. hakkat salakmış lan bunlar. ahahhaha çok eğlendim günlük. ama bir korku var yine de yahu..bi atasözü vardı son gülenle başlayan. aman günlükçüm salla yahuu, ben gidip şu salakları pardon halkımı selamlayayım.
aziz günlüğüm
bizim halkımız güçte günah-sevap aramaz. kimin gücünden faydalanacaksa onu iktidara getirir.
dış politikaya onur, haysiyet, şeref diye bakmaz; önce parayı kim veriyor diye bakar, sonra da güvenliğimizi kim sağlıyor..diye.
ama yine de güvenliğini sağlayan ve para yardımı yapanı pek sevmez.
onun yerine, kendisini bunlara muhtaç edip, onların parasıyla, onların emniyetiyle düdük öttürenleri iktidara getirir.
sevgili günlük
edirne, izmir, mersin, osmaniye, tekirdağ, muğla, tunceli ve kırklareli 'yi haritadan silmeye karar verdim. böylesi daha hayırlı olacak.
karizmatik basbakan.
sevgili günlük,
iyiki bu ülkenin başbakanıyım.. ülkenin her kademesinden benden olmayana sövdüm; "ticaret yapmasam başbakan maaşıyla geçinemem" dedim haftasında asgari ücretleri AB dayatmasıyla düşürmeyi teklif ettim; 4,5 yıl önce burslu okuyan oğluma 3 milyon dolarlık gemi aldm 'gemicik' dedim; satmadık yer bırakmadım ülkede; bu ülkeyi bi adam kurmuş, o ne yaptıysa tersini politika edindim, emperyalistleri kanla atmış adam, ben tüccarım dedim kucakladım; ıraka girmeyelim diye 1 miyar dolar sakal aldım müttefiğimden yine beni seçtiler.. seviyorum bu ülkeyi be günlük..

yapılacak işler:
-petkimi sat
-muhalefet olan bi çiftçiye küfret
-aydın doğanla önümüzdeki 5 yıl daha milleti nasıl uyutacağını konuş
-bilal'in gemiciği ile rodosa doğru giden baykalı ez.
" sözlükte günlük yazan apolitik yazar sayısı, küçüktür, demokrasinin tanımına uygun davranan yazar sayısı.

evet bazen küçük insanların sesi, büyük çoğunluğun sesinden daha çok çıkar.

neyse ki demokrasi ile yönetiliyoruz, ve saygı duymak zorundayız. türk bayrağını çağlayan'da sallayan türk evladı, o bayrak sana 3 kere aitse bana 30 kere ait, ve şimdi gerçekten ananı da al git, şehidimin kanından politika yaparsan, üç gün evinden çıkamazsın, halkın tokadını öyle bir yersin ki slip mayon g.tünde, evinde küvette oturur baloncuk sayarsın, ve öyle bir dünya kurmuşsundur ki güzel hayal dünyanda, mazotu 1 ytl'den satabildiğin minik rodos adacıklarındasındır kimi zaman. hemde yüzme bilmediğin halde, kavak ağacını zorlamışsındır "

laik demokratik sosyal bir hukuk devletinde, her hangi bir günlükten bir kaç satır...
sevgili günlük;
Sorununa çare arayan birine ananı da al git dedim. Aslında açık açık küfrettim.S..tir çektim.O zaman çok tepki aldım.Ama gene de o halk beni seçti. Demekki ben tükürücem, onlar yarabbi şükür diyecekler.Bu şekilde bu gemiyi bir süre (5 sene kadar) götürürüm. Farkına vardıklarında zaten iş işten geçecek.Önümüzdeki günlerde sana bu memleketi en çabuk nasıl mahvedebilirimle ilgili planlarımı yazacağım.. Allah'a emanet ol günlük.
selamun aleyküm günlük,
bugün bana ip attı. galiba o da beni seviyor...
http://receptayyiperdogan.blogspot.com * *
aman günlük canım günlük...
dün gece rüyamda çok kötü bir şey gördüm, bizim gelin reyyan la oğlum bilal in oğlu canım torunumu kaçırmışlar vaftiz ediyorlardı, sonra berlusconi geldi bizim reyyan ın elini öptü,bu arada clinton da saksafonda oy oy eminem nedir bu güzellikleri çalıyordu. Nası korktum anlatamam? allah korusun valla teneşirlere gelesiceler... bi uyandım ipil ipil terlemişim emine yorganı kendi üstüne çekmiş de açılmış bi yerlerim...
sevgili günlük...

bugün ilk olarak israil ve dubaiden gelen dolarları bankaya yatırdım. sonra türban için baya bi bastırdım yine. demokrasi adı altında baya bi oyaladım milleti. ama 301 hakkında kararsızım hala. acaba yarın gidip halkın arasına karışıp bikaç kişiyi azarlasam mı ? neyse bakarız artık o işlere. nasılsa apo da cumhurbaşkanı oldu oooh vur patlasın çal oynasın
merhaba günlük. bu işe başladığımda tek korktuğum halk tı. çok şükür korkacak bir şey yok muş. ne demiştik durmak yok yola devam.
(bkz: eğleniyor çocuklar işte)
(bkz: ah yazık)

düzeltme; kötüle kötüle görüyorum ben seni
sevgili günlük,

bu sabah düğmeye bastım ve içlerinde emekli paşalarında olduğu bir grup ulusalcıyı darbe yapacaklar ayağına toplattım. vicdanım çok rahat. onlarda bize kapatma davası açmıştı. herkesin haddini bilmesi gerekiyor, benden başka kimse yargıya dokunamaz öyle değil mi?

durmak yok hortuma devam...
lan günlük .
verdik savunmayı beklicez artık , eğer beni kapatırlarsa bende seni kapatırım bilmiş ol.
ananıda al git günlük.
sayın günlük,
bu gün, allah'hın izni, avruppa'nın kavli, amerikka'nın duaları, azziz dostum hoca efendinin istihbaratcılarıyla, bütün düşmanlarımı; atatürk yandaşlarını, sayın öcalan'ı sorguya çeken kommutanı, pkk ile senelerce dağlarda savaşan genneralleri, gazetecileri, aydınları içeri aldırttım.
allah yardımcım olsun: amin!
merhaba günlük bugün g20'deydim.. çok sıkıcıydı ülkelerin başbakanları.. kafa dengim yoktu hiç içinden. aslında tüm bu gündemin yoğunluğundan kurtulmak için bi umre kaçamağı yapsam mı?.. yap diyorsun değil mi, biliyorum.. ama bu ülkenin bana ihtiyacı var. görevi terketmek olmaz.. neyse günlük seni de sıkmiyim akşam akşam, hadi rüyanda avrupa birliğine girdiğimizi gör, iyi geceler..
AZiZ GÜNLÜĞÜM,
emine hanımla hindistan'daydık.
yedik, içtik, tac mahal'i gezdik.
bana gandhi'nin yazdığı 7 ölümcül sosyal günahın bir kopyası verildi.
günahları şöyle sıralamış bizim gandhi:

- ilkesiz siyaset

- emeksiz zenginlik

- ahlaksız ticaret

- niteliksiz bilgi

- vicdansız haz

- insaniyetsiz bilim

- özverisiz ibadet

http://www.samanyoluhaber.com/haber-126560.html
sevgili günlük;
bugün asabım bozuk, yapraklarını da al git burdan gözüm görmesin. *
selamun aleyküm sözlük ;

hamdolsun bir günü daha geride bıraktık .