bugün

sayın basbakan erdogan ın hayatındakı onemlı detayları not ettıgı gunlugudur. ancak kısısel degıldır, grup toplantılarında bazı bolumlerını okumustur.
bi daha seçilemezsem seni satacam haberin olsun. bak gorbacov günlügünü sattı köşeyi döndü. sevgili günlükçüm seninle olan ilişkim sadece duygusal anlayacağın..
(bkz: blog)
(bkz: biricit consun günlüğü)
yapılacaklar: önce bush'a sevgi ve saygılarımı sunacağım...
oy toplama çalışmaları yapacağım buna göz boyamakla ulaşabilirim
israil'e asker göndereceğim...bizde nasılsa çok kurbanlık koyun.
bol bol tatil yapacağım çünkü hastayım bu milletin bana ihtiyacı var...ve bunun gibi birçok önerme içerdiği düşünülen başbakanın iç dökümü....
olası bir günlük;
sevgili günlük,
bugün çok mutluyum. sabah erkenden uyandım. millete ettiğim hakaretlere, ülkemi parsel parsel satmama karşın bugün yine yapılan anketlerde akp olası bir seçim halinde iktidar gözüküyor. böylece türk halkının yüzde altmışı aptaldır sözünü oy potansiyelimiz de doğruluyor. bugün askere mi çiftçiye mi sataşacağım bilemedim. durgun bir gündü. halsizim. anam anam yoksam kan şekerim mi düşüyor günlük!*
sevgili günlük;
bugün doğalgaza zam yaptık. niye bu kadar kızıyorlar anlamıyorum alt tarafı %5.8 lik bi zam. enflasyon tek haneli rakamlara indi, halkın cebine para giriyor. hala yaranamıyoruz. neyse kızılay bana nişan göndermiş valla iyi bir şeye benziyor. bilal e gönderiyim de amerikada bozdursun yolunu bulsun çocuğum. bir ara üstgeçitlerin açılışına gittik. bizim atilla koç yine uyuya kaldı. başı da benim omzuma düştü valla emine hanıma rezil olduk. unakıtan da satarım ben üstgeçitleri de satarım diye krize girdi valla zor tuttu apoyla cemil adamı. bazen sapıtıyor mu ne? bugün de çok zordu sevgili günlük. arabada yine bayılıyordum. ecevite vaktiyle hasta adam düş milletin yakasından diye sesleniyorduk. şimdi biz o duruma düştük. bi de balyoz çıktı ya onu hiç sorma günlükçüğüm.
neyse ben emine hanımı da alıp yan gelip yatmaya gidiyorum görüşmek üzere sevgili günlük....
sevgili günlük;
ananı da al git burdan!
sevgili günlük;
cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşıyor allah'ın izniyle. elhamdüillah cumhurbaşkanı olmak istiyorum, biliyorsun. inşallah o günleri de göreceğiz. bak sana diyorum, demedi deme, cumhurbaşkanı olur olmaz şu laiklik denilen kafir icadından kurtulacağız.
Akıl hocalarıyla birlikte hareket etmeye alışmış, (basına hazırlıksız yakalandığı anları göz önüne alırsak... * * *)oldugu için onların demeçleriyle dolu bir günlük yazma girişimi olacaktır.
sevgili günlük ;

bugün çok düşündüm ve şu karara vardım. biliyorum o* da beni seviyor. yakında çıkma teklifi* ediceğim be günlük.

rte
sevgili günlük;
küçüklüğümden beri gerçekleştirmek istediğim hayalime yaklaşıyorum *. ama benden sonra ellerimle kurduğum partim * ne olacak acaba. abdullaha * güveniyorum ama...olmadı şimdi abdullah cumhurbaşkanı olsa da sonra ben mi geçsem yerine?
offf... çok heyecanlıyım be günlük...
canım günlüğüm;
bu gün çok güzel şeyler yaptım duyunca kopacaksın walla bak başlıyorum anlatmaya.önce bu gün mersine gittim bi kaç köylü önümü kesti anasıyla felan bende onlara bi bağırmısın sorma acayip karizmam oldu bütün basın saatlerdir benim bağırmamdan bahsediyor gerçi alttarafı "ananıda al git burdan laan!"dedim ama nasıl demişsem artık...neyse günlükcüğüm şimdik biraz işim var cumhurluk hesapları tutmuyor biraz daha hesaplayacam hadi byé!
bugün fethullah abimle görüştüm. kendisi iyiymiş.
sevgili gunluk;
şimdi ben sana x kitinin %15 ini satacam. gelecek haftada hepsini yabancılara satacaz. arada sen cok para kazanacaksın.
gunluk: valla mı?
rte: he lan!
sevgili günlük,
bugün memleketin neresini satsam diye düşünüyorum. ülkeyi de böldüm aslında ama..bi yerlerde eksik var, sayıyorum sayıyorum eksik kalıyor paralar..sanki bi yerleri daha satmalıydım ama..dur dur bulacam günlük..
satacak birşey kalmadı günlük. sanırım görevim bitti artık. abd'ye tatile çıkabilirim artık. saolsun ramsey'in sahibi biletleri ayarlamış.bizim çocukda onun bursla okudu. durumumuz cidden kötü günlük. ne var ne yok sattık.
(bkz: bir eziğin günlüğü)
apodan başka kimse beni sevmiyor.
çok yalnızım günlük..
günlük,

bugün formalite icabı bir anket düzenlettim.. türk milleti hakkında ki görüşlerinden ötürü aziz nesin'e hak vermemek elde değil günlük! şeyhlerin dizinin dibinde resimlerim, irticayı öven demeçlerim olduğu halde beni istiyorlar.

bir dergi beni patlıcan,kelle soğan ve hıyar olarak; bir dergi de tayyipler alemi olarak çizdi, mahkemeye verdim ikisinide davalar düştü günlük.. bu millet ne olduğumu biliyoda yüzüme sölemiyo galiba.. çok korkuyorum günlük ne olduğum anlaşılacak diye ama dert değil bu millet değilmiydi 60 yıl süren süleyman demirel hanedanlığını yeni yeni çözen.. benimde bir 60 yılım var günlük.. *
çok sıkılıyorum günlük.. mayıs bi gelmedi.. ilk işim şu kürt sorununu çözmek yemin ederim! hepsini taratıcam günlük yaşamaya hakları yok onların.. çok konuşan ermenileride topuklarından vurdurucam.. ölmesi gereken bi kaç türkte yok hani onu halladerler zaten günlük bizimkiler..
selamun aleyküm günlük,
bugün de baykala sataştım, cevap vermesini bekliyorum, dava açacağım.
bir karikatür çıksa da ona da dava açsam, beni bir at tekmelemişti ya atmıştı üstünden, işte o ata dava açamamak içimde kaldı, içim içimi yiyor. bu yüzden onlar da hayvan diye penguene açmıştım ama bir türlü rahatlayamadım.

allaha emanet ol, allah izin verirse yarın bir sürü dava açacağım.
selam günlük, ilk sayfadaki ''şiirlerim'' başlığını ''zaferlerim'' olarak değiştireceğim günler yakındır.
sevgili günlük,

bir, iki, üc yetmez bütün devlet kurumlarını yabancılara satmalıyım ama nasıl? sonra laikligi yeniden tanımlamak var ama allah ın izniyle cumhurbaskanı olduktan bir gun sonra onu da yapacagım. sonra basortusu takmayan kızlar universiteden iceri giremeyecek, sokaga cıkamayacaklar. komunist ve solcuları hemen, milliyetcileri yavas yavas bitirecegim. sonra ver elini seriat!(bu arada sevgili gunluk ben cok dindarım ama bugün ıraklıları, filistinlileri olduren devletlerin baskanlarına her turlu yalakalıgı yaptım. beni elestiren bir ogrenciyede "adam ol lan, artistlik yama dedim" haksız mıyım ha sevgili gunluk sen soyle)
sevgili günlük,
bugün yine ulusa sesleniş konuşmalarımdan birini yapacağım lakin o gereksiz konuşmalardan birini yaparken bile Atatürk'ün portresinin gölgesinde kalmak onu çıkarıp atamamak çok ağrıma gidiyor. her 10 kasımda eşek gibi Anıtkabire çelenk bırakmak üzülüyormuş gibi görünmek beni perişan ediyor. ne yaptıysam başaramadım günlük çok mutsuzum aq böhüü böhüü...
hakkımda kesinleşen hükümler sebebiyle muhtar bile olamaz diyolardı önce baykal sayesinde 312 yi değiştirdik sağolsun yardımcı oldu. devamında milletvekili arkasından başbakan oldum. yeter mi yetmez tabii. sırada cumhurun başı olmak var. baykal sağolsun.