bugün

''sahi bir ertuğrul özkök vardı. o ne yapacak şimdi?'' dedirten karşılaşma.
--spoiler--
Doğan Grubu'na ait POAŞ'ın toplam 985.5 milyon YTL'lik vergi borcu Maliye Bakanlığı tarafından 275.3 milyon YTL'ye indirildi.
--spoiler--

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=278323

--spoiler--
2007 yılında 10.5 milyon YTL vergi tahakkuk eden Aydın Doğan, Türkiye'nin gelir vergisi rekortmeni oldu.
--spoiler--

http://www.milliyet.com.t...2008&Kategori=ekonomi

doğan medya dediğiniz hükümetin ta kendisidir. zaman zaman arayı bozuk göstermek iyidir. böylece geçilen kıyaklar göze batmaz. o bunun sütünden, bu onun etinden faydalanır. ben de paşa paşa vergimi öderim.
eski çamlar bardak olmuş efendim haberiniz var mı?

nasıl olmuş da erdoğan delirmiş de böyle sövüyor aydın doğan' a pek anlayamadım ama anlaşılan ve görülen akp- doğan ortaklığı bozulacak gibi.

sonuçlar:
-kanald artık akp yanlısı olarak bol hükümet övgülü haberler yapmayacak (kuruk acısı hiçbir şeye benzemez)
-hürriyet, milliyet ve radikal biraz olsun(!) dünyanın farkına varacak.

okuyacağız, izleyeceğiz...
bir kahvehane abisinin olaya getirdiği süper yorum: yiyin birbirinizi ete para vermeyin sikin birbirinizi göte para vermeyin.

(bkz: hala gülüyorum ya)
(bkz: celebrity deathmatch)
dünün iki kankisi, bugünün ise sürekli didişen, aynı evin kedi ve köpeği...
ikisi de denize düşse kurtarmam.
kim kazanırsa kazansın, sonuçta bizim kaybedeceğimiz çekişme.
yakın tarihte artık açıkça yapılan savaştır, önceleri tayyip'in kanalı yoktu artık atv'si var yani bit nevi atv vs kanal d... en son rte vurdu doğan'nın atağını bekliyoruz kazanana çamaşır makinası hediye ediyoruz.

edit: az kullanılmış
biri doğan biri erdoğan. ironi yaratan mücadele.
birisi, halkın büyük çoğunluğunun desteğini arkasına almış kişi, diğeri medyanın en büyük patronu. biri iyi biri kötü, ya da ikiside kötü diye düşünenler olsa bile, bu iki karşılaşmadan türkiye zararlı çıkar.* *
birinin dini, ötekinin imanı paradır.
biri lacivert, biri erlacivert...
umarım bu çarpışmada ikisi de patlar da türk halkı kazanır dedirten karşılaşma. aydın doğan'ın bugün çıkardığı kroşe ile ikinci round'da durumu eşitlediği müsabaka.
aydın doğan ve sülalesine cem uzan'dan taktik almasını önermekten başka bir şey gelmiyor elimden. gazanız mübarek olsun.