bugün

asşafdkslşgkkfgfd şeklinde gülme şeklidir.. nedense hep as ile başlar, içinde birden fazla k harfi bulunur. istemsiz bir şekilde böyle eda ediliyor.

soldan sağa basılıyor hep..
soldan sağa basıldığı ve hep 'as' ile ba$ladığı efsanesi yalandır. 'şldksgjşlj', 'lkdfjglkdfs', 'jkdfşsgjsdf' ve 'dsşlfjkaşlsdf' gibi müdavim arkada$ları da vardır 'asşafdkslşgkkfgfd'ın.
tam olarak şöyledir; "xfgdfgdfgdfsf" bence tabi. ama aynısını bir kere daha yapmak zaman alır.
geçen dialogtan sonra butun gülme hallerinin eksik kaldıgı , Kopuşun son noktası olarak nitelendirilen durumdur. önce tanım

fd.lkhgklh gd
d
g
idsk

üods
üğgıs
ğıg
ğs
ı
~~qweqweqweqweqwe
çaktırmadan küfür etmenin bir yoludur: asfamksenin
saçma ergen trendi. amaç ne yani ? ben niye o anlamsız harfler bütününden senin güldüğünü anlayamıyorum? saçma. salakça.
(bkz: ahudahasda)
--spoiler--
ujfalusiujfalusiujfalusiujfalusi
--spoiler--
90lardaki, küçük kuzenim klavyeyle oynuyo ibaresinin şimdiki zaman versiyonu. adı da random gülüş olmuş. breh breh
kız arkadaş yapınca zaman zaman dumur eden durum.
laf arasında bir "asauh" bir "faskfna" yada bir "hasdas" geçerse kız başka bir dil konuşmuyor efendim random gülüyor, korkmayınız.
sadşjlasdkjaslkhdf, ewurywertwer, nbcxzxnbcb, amuauauauauaua veyahut wğeroğewıtrowıuet olarak da tabir edilebilen lakin sadşjlasdkjaslkhdf versiyonu daha çok kullanılan bir gülüş şeklidir.
nedense tarafımca bir türlü yazılamayan gülüş şeklidir efendim. elalem parmaklarını klavyeye bastığı anda asdfasasafddf yazıyor, ben ise elalemin adsddasdffsdafsda gülüşünü teker teker yazarım.* *
(bkz: klavyeyle sevişmek)
kılavyenin orta tuşlarının ağırlıkta olduğu, en çok da "asd" harflerinin kullanıldığı gülüştür. gülüşte yoğun bir "yarıldım lan uaaaa, salağa bahh hehehe" anlamı vardır. yani gülüş aslında "salak" nitelemesini güçlendirmek ve karşı tarafı rencide etmek için yapılmış bir gülüştür.
örnek: asdkaskljdhnas
kullanmadığım zaman eksiklik hissetiğim gülüş tarzı. 'anasını satayım işedim sjahgdjfhgjk ' şeklinde.
ilk zamanlar asdasadasadas vardı, sonra sdfsdsfsf oldu, şimdi darma duman gidiyor abiler. ben en çok j kullanıyorum sanırsam.
az önce tamamen tesadüf olarak ''dhkpdfgsg'' diye güldüğümü görünce beni random değil, direkt kahkaha krizlerine sürükleyen.
klavyenin tuşlarına gelişigüzel basılarak gerçekleştirilen, gülmekten çok epilepsi nöbetine benzeyen eylem. örnek vermek gerekirse: afasdgasgafhafjğpnfkqlfşbglqdsa.
insanı sinir eden ve ergen hareketlerini andıran durumlardan biri.
sivilce gibidir. ergenliğin başlıcalarındandır. *
gülerken geçirilen sendrom.
kahkahayı, kocamaan gülmeyi veya benzeri çeşitli duyguları yansıtmaya çalışan harf salatası. dosya adına karar verilemediğinde de bu harfler girilir genelde.
(bkz: qweqweqwee)
Hshshsshs.