bugün

fikir muhendisi fikri gibi boş yazarların anlayamayacağı amaçtır.

sırf popüler olmak için troll olmak sol frame'i durmadan vajinayla, penisle doldurmak övünülecek değil utanılacak bir durumdur.

eh tamam popüler olarak herkes saipsiz veya biradetbeyfendi gibi olmak ister. fakat götü boklu 8.9. nesil bir troll olmayı kimse istemez.

şimdi siktir git bebeğim.
amacın popülerlik olduğunu düşünmeye başladığı gün alıp başını gidecek yazarın içinden geçenlerdir.
popüler olmaktır.
(bkz: ateş düşürmek)
iyi oynayan kazansıncı yazardır. iyi oynayan ı seyredilir bulan yazardır. Kale arkasına kaçan topları oyuna sokmaktır amacı.
Sözlüğün gerçek amacını anlamış olmasıdır. Sözlüklerde populer olmak için yazılmadıgının bilincini kavramıştır. Asıl amacı karşıdakine bilgi vermektir. Ki sözlüğün asıl amacı budur. Sonuçta hiçbir populer olan yazar doğuştan popüler olmamıştır. Sözlüklerdeki "sınıf ayrımı" kavramını tamamen atmış,özgüven sahibi yazardır.
hatalarını diğer yazarlar aracılığıyla düzeltmektir.
download'ın bitmesini beklemektir.
popüler değilim ama ben de çok piçim imajı .
popülerleşmeye çalışmaktır. yazdıkça okunurum umududur.
para alıyoz lan, telifler olmasa bu kadar adam ne diye yazsın...
mutluluktur. burada popüler olmak isteyenlere sövenlerin çoğu değil tamamı da popüler olmak ister. kendimizi kandırmayalım.
neyin populerliği neyin ayrımcılığı yav, bu türk milletinin gruplaşma konusundaki hassasiyeti çok takdire şayandır. kendine güvenleri hiç olmaz hep grup olmak ister bunlar.
polpüler olmayan insanların yaşama amacıdır. anlamıyorum
herkes çok popüler olduğumu düşünsün böylelikle
zaman geçsin diye sözlük zaman geçsin
böyle minik minik alacağız işte buraları. kendi halimizde bir iki entry gireceğiz önce. özel mesaj yazmayı öğreniriz ardından. sonra da hak iddia ederiz sözlükte. işte bunlar hep komplo.
küfür edilerek popüler olmayı kabullenenlerin yazma amacından daha anlaşılabilir bir amaçtır.

düşündüklerini yazmak/diğerleriyle paylaşmak isteyebilirler veya sadece zaman geçirmek veya bir konu hakkında kendinden farklı düşünenlerin ne dediğini dinlemek. ne fark eder ki?
sijtriboktan amaçlardır. anladınız siz onu
anonim olduğu için yazıyordur. şahsen ben bunun için yazıyorum. sadece bir arkadaşım biliyor sözlük nickimi ki kendisi de yazar zaten.
birilerini popüler yapmaktır.

mesela ben sadece fikri ye çalışıyorum. üç beş bişey atıyo sağolsun.
sözlükler popülerizmden beslenen yerler olmadığı içindir. amaç popüler olmaksa bunun için facebook var, twitter var, sözlük ne alaka?
popüler olmak için trollük yapmayan yazarlardır.
bazıları nick altım dolsun, egom tavan yapsın, popüler olayım diye sabah akşam sözlüğü tuvalet olarak kullanıyor!
(bkz: bu neyin kafası)
belki bizi okuyan/takip eden birisi* hakkımızda bir şey yazar umudu.

edit: eksilemeyin dadaşlar, oysa bir umuttu hep gönlü besleyen..
yazdığı eksi bile oylansa sevinmektir bazen. en azından okunmuş olduğunu düşünür.
trolleşmemek için

yazılan yazının okunmadan ekşilenmemesi için, cidden okunmak için yazıyoruz.

mesela bu entry sahibinin yazısını okumadan ekşiledim. gerek yok bile okumaya.
insanlığa bir ulusözlük damlası kadar da olsa küçük bir katkı sunmak.
muhabbeti bel altına indirmeden,şovenizmin-faşizmin zararını anlatmak..

insanlık için yeter de artar bile...