bugün

canım sıkılıyor ne yapayım. burası benim için bir nevi terapi etkisi yapıyor. günlük tutar gibi yazıyorum ve saçmalıyorum.
sanırım herkes ufakta olsa bir iz bırakmak istiyor zihinlerde.
ÇÜNKÜ burası Kişisel ruh sağlığı ve hastalıkları hastanem.
çoğunlukla amaç goygoy yapıp deşarj olmak aslında, buraya kendimizi dinletmeye okutmaya gelmedik ki amacımız kendimizi ifade etmek sadece. isteyen okur isteyen okumaz. ama ben yazdıkça mutlu olacağım.
Ben popüler olandan çok kendimi stalklıyorum. Profilime bakıp yazdıklarımı okumayı çok seviyorum.
ceza'nın dediği gibi;

Fazla popüler olmak, kaçınılmaz dinlendikçe
Popüler olmak amacım değil, dinlenmek sadece
Popüler olanlar saçmalıyor.

En güzeli kıyıda köşede kalmış, sade yazarlar...

Saçmalasan hergün adın burda tartışma konusu olur.

Eğer adın geçmiyorsa, klassın demektir.

Bir kaç popüler, araştırmacı yazar hariç onlar alınmasın.
lan sayın popülerler bize bi değdirinde biraz popülerlik bulaşsın.
Etrafımda düşüncelerimi, fikirlerimi paylaşabileceğim veya beni dinleyebilecek bir insan yok. Ben de içimde biriktirdiğim onca düşüncenin dışa vurumunu ancak bu gibi bir platformda anonim olarak açık edebiliyorum.

Her zaman yalnızdım, yalnızlıktan korkmuyorum kimsenin benim yazılarımı beğenmesine gerek yok. ben burayı birnevi kendi arka bahçem haline getirdim kendi halimde takılıyor kendi kendimi eğlendiriyorum.

Hepsi bu kadar.
Popüler olma ihtimallerinin olması. Popüler olanlarda bir zamanlar popüler değildi.
tanım: çok fazla takipçisi olmasa da sözlükte yazılar yazan sözlük yazarlarının amaçlarının listelendiği başlık
benim için durum
ben aslında içimden geldiği gibi yazmayı seviyorum. çok okunmak gibi bir derdim yok. ama birilerini gülümsetebilirsem, birilerinin aklına dokunabilirsem ne mutlu bana.... popüler bir yazar olmasak da bana göre burada asıl olan ise, kimliksiz olarak yazmak... çok eğlenceli bir aktivite... sanki büyük bir meydanda binlerce kişinin arasında herkes derdini anlatmak için bağırırken, içinden geçenleri haykırmak gibi bişi. herkes duyuyor herkes görüyor ama kimse kim olduğunu bilmiyor yada ilgilenmiyor
Bilgi vermek ve düşüncelerini ifade etmek.
Ortalıkta dolanıyoruz işte. Daha iyi yapabilecek bir şey bulunca dağılırız.
Bu hikayedeki mal benim. Yıllarca yazdım ama hiç popüler olmadım. Tamam bazı eski nick'li hallerim onlarca sayfa nickaltı aldı ve pek çok oylandı ama hepsi maalesef trolldü amk. Trolller iş yapıyor sözlükte ve kendilerini bir bok sanıyorlar. Taviz vermeyin. Moral bozmayın. Bu piçlere eksi de vermeyin. Siktir edin...
Ben bu herifin niye burada olduğunu, olmak isteğini aylar öncesinde anlamıştım. Yanılmamışım.
(bkz: aydinoglu)
https://m.uludagsozluk.com/e/42056009/
benim, belki biraz populer olabilirim diye olabilir yada ne biliyim belki paylaşmak olabilir belkide basitce populer olmak gibi bit terim ile ilgilenmiyor olabilirim.
puhaaa havaya bak zeplinde bukadar yoktur. sayın uludağ popüleri dünya starı sanki kızmısın beğenilme arzunmu var egoist narsist popüler yazar beyanı. derdine fışkırt butonun nerde. ha ben niye yazıyorum sözlükten elit bir kız bulurum diye dermişim sanane sözlüğün bize vermiş olduğu hakları kullanırız. keyfimizin kahyasımısın yoksa popüler olmayan yazamaz diye bir kuralmı var sözlükte, otobüste bankada felan yer sıramı veriyorlar popülersin diye. bu tavşan daha şeyini sürtmüş haha dağı miktim diye bağırması gibi birşey.
Amaç popüler olmak değil muhabbet olsun diye.
burada popüler olmanın ne gibi önemi var anlamaya çalışmak.
bilinmeyen yazarlar neden kitap yazarlar, bence bu soruyla cevaplar benzer
tamamen zaman öldürmek dolayısı ile kim takip eder kim oylar kim ne der derdi olmadığı için rahat rahat yazan yazardır. burayı kafaya takmayan girip yazıp çizip eğlenip çıkan yazardır.
Oytunum kara sen git karmanı yükselt ondan sonra tartışalım. Zira aşağılardasın, seviye farkı malum. Seninle aynı seviyeye inemeyeceğim hiç. Uğraştırma beni. ;))

Gündüz tengir bulgur amca, şimdide sen. Pardon da siz hayırdır ?. Çok oldunuz he. Kendinize gelin.
Niye la biz pijmiyiz..

Yazmak bizim de hakkımız..
Mouse'la sevdigim kadın yazarlarin nickini okşuyorum.
Burada Bi amaç doğrultusunda yazan net maldır.